کدهای تخفیف آدیداس: 25٪ تخفیف با قیمت تمام شده درون برنامه

[ad_1]

اعلامیه نقشه راه بوریس در اوایل این هفته قلب علاقه مندان به تناسب اندام را بسیار گسترده کرده است آواز خواندن. در کنار دهانه های آرایشگاه ها ، مغازه ها و مهمان نوازی در فضای باز ، ورزشگاه ها قرار است در ماه آوریل درهای خود را دوباره باز کنند. و این موسیقی برای گوش عاشقان کلاس چرخشی در بین ما است.

اگر مانند من ، این احساس “بازگشت به مدرسه” در مورد بازگشت به حالت عادی را دارید (بخوانید: می خواهید در یک کمد لباس کاملاً جدید فعال سرمایه گذاری کنید تا در حین بیرون رفتن از بدنسازی بهترین احساس خود را داشته باشید) ، خوش شانس هستم زیرا ما یک کد تخفیف آدیداس پیدا کرده ایم که به مشتریان جدید و موجود فرصتی برای استفاده می دهد 25٪ تخفیف در موارد منتخب با قیمت کامل وقتی آنها از برنامه آدیداس خرید می کنند. نتیجه.

تخفیف خود را مطالبه کنید

24 شلوار یوگای شیک ، حمایتی و کشدار که برای تمرین بزرگنمایی خود بپوشید (یا تماشای بیش از حد Netflix)

مطمئناً ، کد تخفیف آدیداس فقط چند روز دیگر معتبر است – اما با داشتن یک لیست سلیقه ای ورزشی / ساق بلند ورزشی / ژاکت مخصوص دویدن ، به شرطی که دستان ما باشد ، اضافه کردن به سبد خرید * به سختی زمان می برد.

بنابراین ، دقیقاً چه چیزی خریداری خواهیم کرد؟ این شلوار استرچ آرم سه راه قطعاً در بالای لیست ما هستند. آنها فوق العاده فراگیر هستند: در شش اندازه و سه پا در دسترس هستند ، دارای کمر بالا و ساخته شده از مواد بازیافتی با کارایی بالا هستند. اعتبارات پایداری ، بررسی کنید. آنها همچنین دارای مارک های فناوری Techfit هستند که تضمین می کند پارچه انرژی عضلات شما را برای تولید حداکثر قدرت انفجاری ، شتاب و استقامت طولانی مدت متمرکز می کند.

الان بخرش

یک ژاکت مخصوص دویدن نیز وجود دارد که ما دنبال آن هستیم: Primeblue SST Track Top آدیداس با الهام از یکپارچهسازی با سیستمعامل. برای مسافرت به داخل و سالن ورزشی (یا دویدن های بهاری) مناسب است ، در پنج رنگ موجود است و همچنین از مواد بازیافتی با عملکرد بالا حاوی Parley Ocean Plastic و در کل حداقل 40٪ مواد بازیافتی ساخته شده است.

الان بخرش

کدهای تخفیف آدیداس: 25٪ تخفیف در موارد انتخاب شده هنگام خرید درون برنامه ای

چگونه می توانید کد تخفیف آدیداس خود را مطالبه کنید؟ این ساده. کافیست به بخش کدهای تخفیف در سایت ما سر بزنید و برای دریافت تخفیف انحصاری خود بر روی “دریافت کوپن” کلیک کنید. شما می توانید کد را کپی کرده و از 25٪ تخفیف در موارد انتخاب شده با قیمت کامل یا 15٪ تخفیف در موارد انتخاب شده در خروجی استفاده کنید. بعلاوه ، اگر ترجیح می دهید از دسک تاپ خود خرید کنید ، همان کد 20٪ از موارد داخلی را تخفیف می دهد. کد تخفیف تا 28 فوریه معتبر است و مشتریان جدید و مشتریان فعلی می توانند از آن استفاده کنند.

تخفیف خود را مطالبه کنید

PSA: پس انداز بیشتری باید انجام شود. این راه را برای کدهای تخفیف The White Company ، این روش را برای کدهای تخفیف Hush (کمد لباس راحتی خود را مرتب در نظر بگیرید) و این قسمت را برای کد تخفیف Boots دنبال کنید. همچنین اگر یک غذای آخر هفته بخواهید ، چند کد تخفیف Uber Eats نیز دریافت کرده ایم.

اینها بهترین سوتین های ورزشی برای ورزش در داخل (یا کار در خانه) هستند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>