کدهای تخفیف ASOS: 25٪ تخفیف برتر

[ad_1]

سالگرد یک سال قفل سریع در حال نزدیک شدن است (وحشتناک ، درست است ؟!) ، و به عنوان آخرین توجیه کمی استعداد دادن به خود عمل می کند. خوشبختانه ، فروش اواسط فصل امسال خبر * بزرگی است – و همه از ASOS گرفته تا & Other Stories و Arket قیمت های خود را کاهش می دهند تا به ما کمک کنند تا کمد لباس کپسول پس از قفل را درست کنیم بدون اینکه بانک کار کنیم.

در حال حاضر ، یک کد تخفیف ASOS وجود دارد که ما را به ویژه هیجان زده کرده است ، زیرا فرصت بسته بندی را فراهم می کند 25٪ تخفیف برترین ها از مارک هایی مانند Topshop ، 4th & Reckless ، Nike و Adidas انتخاب شده است – بسیاری از آنها می توانیم تضمین کنیم که هر روز در ماه های گرمتر می پوشید.

بله ، خرده فروش مد ، ویرایشی از صدها از قطعات برتر ، از دمپایی گرفته تا لباس بافتنی و لباس تابستانی ، که می تواند با کد 25٪ از قیمت آنها کاسته شود تازه ها. اگرچه ما شما را به خریدهای غیرضروری تشویق نمی کنیم ، اما اگر مدتی یا دو قطعه در لیست خواسته های ASOS خود نشسته باشید ، امروز می تواند روز خوش شانس شما باشد. فقط خودتان را برای وسایلی که با بقیه کمد لباس شما متناسب است ذخیره کنید (هر چیزی که حداقل با سه مورد دیگر جفت نشود باید ممنوع باشد) و در حالت ایده آل ، سبک هایی بخرید که به شما کمک می کند تا یک کمد لباس کپسول بی انتها پرورش دهید .

شروع به خرید کنید

کمد لباس خود را برای سرقت به روز کنید – ما بهترین خریدهای مارک های طراح را به خیابان های بزرگ دنبال کرده ایم

بدون تعجبی ، Topshop بعد از اینکه چند هفته پیش به طور انحصاری در ASOS در دسترس قرار گرفتند ، در تبلیغات فعلی ASOS جایگاه اصلی را به خود اختصاص می دهد ، در حالی که 4 و Reckless مورد علاقه اینفلوئنسر بسیار خوب و البته گاه به گاه مورد استقبال قرار می گیرد. ما نمی توانیم تصور کنیم که این هماهنگی لباس راحتی لباس بافتنی برای مدت طولانی در انبار باقی بماند. در جای دیگر ، می توانید از وسایل ضروری بازگشت به سالن بدنسازی مانند شلوار چسبان بدنسازی ، سوتین های ورزشی و مربیان دویدن صرفه جویی کنید – یا چند لباس تابستانی مناسب برای پیک نیک (مانند این لباس میدی زیبا و گردن دودی) را برای کسری از قیمت عادی آنها بپوشانید.

کدهای تخفیف ASOS: 25٪ تخفیف برتر

چگونه می توانید تخفیف ASOS خود را مطالبه کنید؟ کافی است به صفحه کدهای تخفیف ASOS ما بروید (اگر قبلاً ارزش یک نشانک را داشته باشید) و “دریافت کوپن” را انتخاب کنید – یا ، فقط وارد کنید تازه ها هنگام پرداخت شما تازه ها کد را می توان هنگام پرداخت استفاده کرد تا به شما کمک کند در هر یک از محصولات صفحه “انتخاب برتر” صرفه جویی کنید. کد تبلیغاتی ASOS تا 19 مارس معتبر است و حداقل سفارش مشتری برای مشتریان جدید و مشتریان فعلی ندارد. تنها صید؟ این سایر کدهای تبلیغاتی را شامل نمی شود و نمی تواند در کوپن های هدیه ، هزینه های تحویل ، Premier Delivery یا ASOS Marketplace استفاده شود. به پایین صفحه بروید تا بفهمید چه چیزی می خریم.

تخفیف خود را مطالبه کنید

بعد از کد تخفیف بیشتر؟ برای کدهای تخفیف آدیداس ، اینجا را برای کدهای تخفیف نایک و در این جهت برای کدهای تخفیف River Island ، از این طریق استفاده کنید. اگر نیاز به انجام زیبایی باشد ، این کدهای تخفیف LookFantastic به کار شما می آیند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>