کدهای تخفیف LookFantastic: تخفیف 20٪ در سفارش اول و 5٪ تخفیف در مارک های انتخابی

[ad_1]

کدهای تخفیف LookFantastic از ما هستند ضعف، به خصوص وقتی که وارد فصلی جدید می شویم و فانتزی می خواهیم رژیم های زیبایی خود را با هم مخلوط کنند. هوا در حال تبدیل شدن است (امیدواریم) ، بنابراین نیازهای روزمره و آرایش پوست ما نیز هستند. وقتی نوبت به کرم ضد آفتاب می رسد ، در حال بالا رفتن هستیم و ترجیح می دهیم جلای براق و براق پوست را بیش از رنگ های مات و برنزه سازی تقلبی ، مثل فردا وجود ندارد. آن پاها باید درخشش وقتی قدم در باغ آبجو محلی خود می گذاریم.

اما تهیه کالاهای زیبایی جدید کاری گران قیمت است ، بنابراین کدهای تخفیف LookFantastic * مورد نیاز هستند *. چرا به طور خاص LookFantastic؟ آنها بیش از 660 (!) مارک برتر را در سایت خود دارند – به معنای واقعی کلمه ، از The Ordinary و CeraVe گرفته تا Bobbi Brown ، NARS و MAC. آنها یک خیره کننده انتخاب آرایش ، مراقبت از پوست ، صاف کننده های مو و عطر … به علاوه جعبه اشتراک زیبایی حماسی آنها که پر از پرمخاطب ترین محصولات است که تا لبه پر شده است. بنابراین بله ، این یک فروشگاه یک مرحله ای برای همه چیزهای زیبایی پس از قفل است.

بهترین محصولات Huda Beauty ، Kayali & Wishful برای خرید ، اکنون در ASOS موجود است

کدهای تخفیف LookFantastic: 25٪ تخفیف در سایت ، 20٪ تخفیف برای اولین سفارش شما و موارد دیگر

بنابراین ، کمی شما را واقعاً برای اینجا آمده است: چگونه می توانید در همه موارد فوق صرفه جویی کنید؟ آسان است. ما تعداد کدهای تخفیف LookFantastic را که در حال حاضر برای استفاده در سایت معتبر هستند ، برای همه از مشتریان جدید گرفته تا طرفداران سخت گیر LookFantastic و تازه واردان جعبه زیبایی ، امن کرده ایم. رول کردن

مشتریان جدید و موجود می توانند دریافت کنند 22٪ تخفیف سفارش آنها (به استثنای اقلام فروش ، اقلام برقی و اقلام معطر) تا 30 ژوئن با کد LFSAVE22، مشتریان جدید و موجود می توانند 25٪ تخفیف در اولین اشتراک LookFantastic Beauty Beauty با کد را بدست آورند BBGLOW یا با کد می توانید 5 درصد از مارک های انتخابی تخفیف بگیرید LFBEAUTY5. این کد کلیه موارد فروش ، اقلام برقی و اقلام معطر را شامل نمی شود و تا پایان ماه ژوئن معتبر است. ما در حال افزودن اسموتی تقویت کننده گل نارگیل و گل مینا به سبد خود هستیم.

همچنین وجود دارد 25٪ تخفیف در فروش سایت تا فردا اتفاق می افتد (سریع عمل کنید) ، این بدان معنی است که شما می توانید تا یک چهارم در محصولات مارک هایی مانند Kérastase ، Anastasia Beverly Hills و Bobbi Brown صرفه جویی کنید. پالت Anastasia Beverly Hills Carli Bybel را از 45 پوند به 21.50 پوند کاهش دهید. در آن 14 سایه سایه که باید از Carli Bybel تأثیرگذار باشد – از مات های خامه ای گرفته تا فلزات با تأثیر بالا – در آن قرار دارد. به پیمایش ادامه دهید تا بفهمید چه چیز دیگری می خریم.

تخفیف خود را مطالبه کنید

ما فقط لایه بردار را از خط جدید مراقبت از پوست Keys Soulcare آلیشیا کیز امتحان کردیم و OMG وسواس داریم

بعد از کد تخفیف زیبایی بیشتر؟ ما شما را به دست آوردیم برای ذخیره با کدهای تخفیف Beauty Bay ، در این جهت برای کدهای تخفیف Feel Unique و این روش برای کدهای تخفیف Cult Beauty ، به اینجا بروید. خواهش میکنم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>