کدهای تخفیف Selfridges: تا 60٪ تخفیف در فروش

[ad_1]

تقریباً اینجاست ، بچه ها. لحظه ای که همه منتظر آن بوده ایم: نوزدهم ژوئیه. با این وجود ، آیا شخص دیگری از آنچه می خواهد بپوشد وحشت می کند؟ من مطمئنا هستم هر وقت به کمد لباس خود (سرشار از آب) نگاه می کنم ، احساس خاصی نمی کنم … و مدت زیادی است که از بهانه های قدیمی “شلوار جین و بالا-زیبا” استفاده می کنم. من به چیزی تازه احتیاج دارم و الان هم به آن احتیاج دارم ، اما نمی خواهم یک ثروت صرف کنم.

خوشبختانه ، یک جستجوی سریع برای کدهای تخفیف Selfridges و من با خبرهای جالب یک فروش استقبال می کنم – تا 60٪ تخفیف هم. نتیجه من باید از شب خداحافظی خود احساس خوبی داشته باشم ، زیرا خدا می داند چه زمانی ، و می خواهم برای اولین بار احساس اطمینان کنم. مطمئناً ، من می توانم کمی راحت تر به دنبال چیزی بروم (و احتمالاً برخی از کد های تخفیف را نیز در آنجا پیدا می کنم) اما در صورت وجود فروش منجمد در ، من واقعاً نمی توانم نه بگویم.

مجموعه های لباس بهترین ایده برای نیازهای لباس مجلسی پس از همه گیری را ارائه می دهند

من به اندازه نفر بعدی یک مارک طراح را دوست دارم ، اما قیمت ها همیشه قابل تحسین نیستند. با وجود کد تخفیف Selfridges ، این دیگر مشکلی ایجاد نمی کند. هنگام ارائه کد تخفیف Selfridges ، طیف گسترده ای از برچسب ها را از SKIMS نمادین گرفته تا جیمی چو و شارلوت تیلبری تهیه کنید ، بهترین اعتقاد من این است که من در صف اول هستم.

برای به دست آوردن چند معامله در فروش Selfridges ، به سادگی به بخش کد تخفیف Selfridges در وب سایت ما بروید و “دریافت کوپن” را در کنار پیشنهاد کلیک کنید. کمی پیام پاپ آپ دریافت خواهید کرد که به شما می گوید دقیقاً چه کاری باید انجام دهید تا 60٪ تخفیف داشته باشید و این برای مشتریان جدید و موجود تا تاریخ 20/07/2021 معتبر است. درست به موقع برای آن شب مهم مهم مهم!

اگر فروش خود را از دست دادید ، هرگز نترسید ، کدهای تخفیف Selfridges زیادی وجود دارد. هنگام خرید شش بطری الکل یا بیشتر ، 20٪ تخفیف برای زیبایی انتخاب شده و 10٪ تخفیف وجود دارد.

تخفیف خود را مطالبه کنید

فروش & Other Stories اینجا است و تا 70٪ تخفیف وجود دارد – این 19 قطعه است که من فوراً به سبد خود اضافه کردم

آیا به دنبال فروش و معامله بیشتر هستید؟ فکر کردم از این طریق به کدهای تخفیف Net-A-Porter بروید و برای کدهای تخفیف ASOS به اینجا مراجعه کنید (کمد لباس خود را به روز کنید). همچنین در صورت وجود چانه زنی های بیشتر ، چند کد تخفیف H&M و کد تخفیف جان لوئیس نیز دریافت کرده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

مولبری و الکسا چونگ به تازگی شیک ترین مجموعه کیف های سبک دهه 70 را خلق کرده اند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>