کد تخفیف بادی شاپ: 15٪ تخفیف در همه موارد

[ad_1]

کدهای تخفیف Body Shop تهیه آنها دشوار است ، اما هنگامی که آنها * سرشان را زیبا می کنند (بخوانید: اکنون – با پیمایش ادامه دهید) ، یک محصول وجود دارد که من همیشه برای آن خط تولید می کنم.

همه ما هستیم خوب آگاه از این واقعیت که در این مرحله باید هر روز SPF صورت بپوشیم. آمار غیر قابل بحث است زوج وقتی هوا به اندازه ژوئیه امسال خاکستر و روان است. هق هق اما کدام یک؟ چند مورد چرخشی دارم – از Invisible Shield Glossier گرفته تا Serum Sun Luminising’s Ultra Violette’s Queen Screen – گرچه بیشترین علاقه من برای لوسیون محافظتی محافظ پوست SPF 50+ PA ++++ The Body Shop واقعاً واقعاً خوب

اینها بهترین ضد آفتاب های SPF صورت برای استفاده در طول سال هستند

یک دلیل خوب برای طرفداران ، این یک مرطوب کننده 2 در 1 است و محصول SPF 50+ که به محافظت در برابر رنگدانه ها و پیری زودرس کمک می کند. در قسمت جلوی آبرسانی ، این ماده به تازگی با عصاره جلبک قرمز و ویتامین C فرموله شده است تا به پوست شما کمک کند تا درخشان و سالم به نظر برسد. همچنین فوق العاده سبک ، جاذب سریع و بدون چربی است ، بنابراین احساس نمی کنید صورت شما در کرم ضد آفتاب غم انگیز غوطه ور است.

در قسمت محافظ ، SPF50 دارد ، بنابراین به طور موثری از پوست شما در برابر اشعه UV محافظت می کند – از جمله UVA ، که عمیق تر از هر نوع اشعه ماورا UV بنفش نفوذ می کند و باعث رنگدانه و تغییر رنگ می شود. به علاوه ، از محافظت در برابر آلودگی محافظت می کند. آه ، و هیچ گچ سفید (امتحان شده و آزمایش شده) باقی نمی گذارد ، بنابراین ساحل برای خواهران پوست تیره روشن است.


اکنون آن را خریداری کنید تخفیف خود را مطالبه کنید

کدهای تخفیف Body Shop: تخفیف 15٪

وسوسه شده؟ ما شما را سرزنش نمی کنیم. و دیگر هیچ وقت مانند هدیه نیست که بتوانید یک بطری برای خود ببندید. نه فقط زیرا تابستان امیدوار است که به ما برسد (اواخر این ماه زمزمه های آفتاب 25 روزه را شنیده ایم!) ، اما به این دلیل که هم اکنون می توانید 15٪ تخفیف بگیرید – از 18 تا 15:30 پوند دریافت کنید. رویایی تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به صفحه کدهای تخفیف The Body Shop بروید و تخفیف خود را مطالبه کنید. کد تبلیغی حداقل ارزش سفارش پیوست ندارد ، هم برای مشتریان جدید و هم برای مشتریان فعلی اعمال می شود و تا اطلاع ثانوی معتبر است.

در جای دیگر ، می توانید با پرداخت 25 پوند ، تحویل رایگان در The Body Shop یا تخفیف 70٪ در فروشگاه The Body Shop ، ژل دوش Body Shop 250 میلی لیتری رایگان دریافت کنید (فکر کنید 10 کره کره ، 30٪ هدیه و * تن * با قیمت 15 پوند و کمتر).

تخفیف خود را مطالبه کنید

Body Shop به تازگی 13 کره بدن وگان جدید را رها کرده است (و حتی از کلاسیک های فرقه نیز خوشمزه تر هستند)

بعد از کد تخفیف بیشتر؟ به کدهای تخفیف Cult Beauty بروید ، اینجا برای کدهای تخفیف LookFantastic و در این مسیر برای کدهای تخفیف Neom. ما همچنین کدهای تخفیف Feel Unique ، کدهای تخفیف Selfridges و کدهای تخفیف MAC را دریافت کرده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

به دنبال پرفروش ترین های The Body Shop بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>