کد تخفیف Booking.com: 15٪ تخفیف در UK

[ad_1]

اگرچه همه ما دوست داریم که برای یک هفته آفتاب ، دریا و سنگریا در هواپیما به ایبیزا برویم ، انگلستان همچنان تنها گزینه تعطیلات عملی ما برای پیش بینی است. و این اشکالی ندارد. نه ، واقعاً – این است. انگلستان مملو از شهرهای شلوغ ، سواحل شنی و مقاصد آرام روستایی است که فقط * فریاد می کشد تا شما را کشف کند در حالی که چشمان شما فقط به Med و Med نیست. نمونه مورد: Cotswolds ، Cornwall و برایتون زیبا.

اگر مانند ما ، مشتاق دریافت چند تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی شده در تقویم پیش از برداشتن قفل شوید – اما شما بیمار و خسته اعلان های “کاملاً رزرو شده” در جستجوی شما برای بهترین Airbnbs ظاهر می شود – در نظر گرفتن یک هتل شیک و در عین حال ارزان می تواند اقدامی عاقلانه باشد. و برای آن ، Booking.com به عنوان یکی از بهترین مکانها برای هدایت سلطنت می کند. به همین ترتیب ، زمان بندی کاملاً مناسبی است که می توانید انجام دهید در معاملات خرید 15٪ (یا بیشتر) صرفه جویی کنید با کد تخفیف booking.com ما در حال حاضر نگو ما با تو معالجه نمی کنیم.

تخفیف خود را مطالبه کنید

چه موقع می توانیم امسال در انگلیس تعطیلات داشته باشیم؟ بوریس در 5 آوریل از نقشه راه رونمایی می کند

درست است: هم برای مشتریان جدید و هم برای مشتریان موجود ، Booking.com قراردادی را اعلام کرده است (قرار است تا 30 مه 2021 ادامه یابد) که حداقل * 15٪ تخفیف را برای تعطیلات شیک آخر هفته و تعطیلات انگلستان در برخی از کشورها اعطا می کند. بهترین شهرها همه شما باید انجام دهید این است که مطمئن شوید که رزرو خود را بین 1 آوریل و 30 سپتامبر 2021 سقوط است. آسان.

شامل چه مواردی می شود؟ سفرهای لندن با شروع فقط 31 پوند ، سفر به ادینبورگ با شروع از 39 پوند و جولی های بریستول از 41 پوند. هتل بریستول ماریوت رویال (چهار ستاره ، نه کمتر) – با چشم انداز رودخانه ، یک رستوران در محل و اتاق های زیبا در این هتل ارائه می شود. همانطور که Cheval The Edinburgh Grand پنج ستاره است و فقط سه دقیقه با خیابان Princes فاصله دارد. هر آپارتمان لوکس همراه با دوش باران یا وان است. آره. لطفا.

این ویژگی های زرق و برق دار در معاملات گریز نیز گنجانده شده است.

رتبه بندی ستاره ای: 5 ستاره


تخفیف خود را مطالبه کنید

رتبه بندی ستاره ای: 4 ستاره


تخفیف خود را مطالبه کنید

رتبه بندی ستاره ای: 5 ستاره


تخفیف خود را مطالبه کنید

رتبه بندی ستاره ای: 5 ستاره


تخفیف خود را مطالبه کنید

اینها بهترین Airbnbs در لندن برای اقامت در یک شهر شیک هستند

رتبه بندی ستاره ای: 5 ستاره


تخفیف خود را مطالبه کنید

در جای دیگر ، مشتریان موجود می توانند 10٪ تخفیف محل اقامت انتخاب شده معتبر در املاک مشخص شده با “آرم Genius” زرد مارک را دریافت کنند. (عضویت رایگان در برنامه وفاداری را به عنوان یک مشتری موجود با حداقل 2 رزرو باز خواهید کرد). این تخفیف Booking.com تا 31 دسامبر 2021 معتبر است.

سفرهای شاد. در مورد زمان است …

بعد از کد تخفیف مورد علاقه GLAMOUR بیشتر؟ با تعطیلات 14 شب تابستان 2021 با هر کد رزرو 150 پوند تخفیف بگیرید با این کد تخفیف First Choice یا 40٪ تخفیف * هزاران صندلی با این کد تخفیف EasyJet ادعا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

به گفته خودی های مد ، بهترین مارک های چمدان برای چمدان ها به همان اندازه شیک است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>