کد تخفیف BrandAlley: 15 پوند تخفیف

[ad_1]

من دوست دارم خودم را یک خریدار باهوش تصور کنم: گرسنه تخفیف و مانند یک سرخابی به فروش از این رو شغل. اما تا همین اواخر بود که من BrandAlley را کشف کردم ، وب سایتی پر از لباس های طراح با تخفیف ، کیف های دستی طراح ، فضای داخلی و محصولات زیبایی جدید با حداکثر 80٪ تخفیف. تکان دهنده ، می دانم. برای بهره مندی از تخفیف های برنداللی باید ثبت نام کنید – بنابراین شاید همین چیزی بود که من را برای سالهای طولانی منصرف کرده بود. اما از آنجا که ثبت نام رایگان است (و فقط چند ثانیه طول می کشد) ، تصمیم گرفتم چیزی برای از دست دادن نداشته باشم.

من در بازار برای شارژ یک تن از کالاهای اصلی کمد زیبایی خود – شامپو ، نرم کننده مرطوب و مواردی از این دست – به اضافه چند معاشرت اضافی پیش از معاشرت در تابستان بودم. بنابراین ، – البته – مستقیماً به سمت قسمت زیبایی رفتم. صادقانه بگویم؟ انتظار زیادی نداشتم. من یک مشتری سخت گیر LookFantastic / Cult Beauty / احساس منحصر به فرد هستم ، به طور معمول … اما من در نگاه اول از مارک های زیبایی برتر که در سایت ذخیره می شوند خوشحال شدم. من دارم صحبت می کنم Elemis ، REN ، Living Proof و MAC.

من همچنین فیلیپ کینگزلی را دیدم. نام اصلی درمان های فشرده قبل از شامپو فرقه ای که در اصل برای آدری هپبورن ساخته شده است ، درمان های تبدیل کننده مو فیلیپ به مدت * سال * باعث آبرسانی به قفل های ویراستاران GLAMOR شده است. ستاره نمایش الاستیک کننده فوق الذکر است که چیزی باورنکردنی نیست. با کمال تعجب ، متوجه شدم که Brandalley همین حالا نسخه حماسی 2020 فیلیپ کینگزلی را تهیه کرده است: مایان وانیل و پرتقال الاستایزر که در ابتدا در QVC در انگلستان در 24 ساعت 1500 بار فروخته شد. عمده. همانند نمونه اصلی ، این یک ماسک کرم روغنی غنی است که باعث پرش و براق شدن مو می شود (و باعث محافظت در برابر اشعه ماورا UV بنفش برای موهای تحت درمان می شود). این بار ، آن را با شکوفه پرتقال و وانیل برای یک تجربه آبگرم مانند در خانه معطر می کنید. و قفلهای بویایی الهی تا شستشوی بعدی شماست. این خرده فروشی معمولاً با قیمت 101 پوند انجام می شود ، اما در حال حاضر می توانید 50٪ تخفیف (!) ارزان در Brandalley دریافت کنید … و بقیه ، با کد تبلیغاتی Brandalley ما ارائه می شود.

شروع به خرید کنید

بیش از 1500 لیتر از این روش درمانی موی محبوب مشهور که در اصل برای آدری هپبورن ساخته شده بود ، در 24 ساعت فروخته شد

کدهای تخفیف Brand Alley: 15 پوند تخفیف از سفارش 70 پوندی شما

بله ، در حال حاضر ، با فرض اینکه مشتری جدیدی مثل من باشید ، می توانید با تخفیف فوق العاده Brandalley که در Brandalley ذکر شده است ، بیشتر صرفه جویی کنید. به صفحه کدهای تبلیغاتی Brandalley بروید و می توانید با پرداخت 15 پوند از سفارش 75 پوندی خود ، یک اعتبار بخواهید که تا اطلاع ثانوی معتبر است. وسوسه انگیز؟ شرط می بندی. FYI ، همچنین می توانید هنگام مراجعه به یک دوست ، 20 پوند در Brandalley تخفیف بگیرید یا اگر می خواهید کمی هزینه کنید ، 10 پوند از سفارش 60 پوندی خود تخفیف بگیرید.

بعد از کد تخفیف بیشتر؟ از این طریق به کدهای تخفیف River Island بروید ، اینجا برای کدهای تخفیف Beauty Pie و در این جهت برای کدهای تبلیغاتی Glossybox.

بهترین جعبه های اشتراک زیبایی زیر رادار برای اینکه شما را از شر زیبایی خود خارج کند

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>