کد تخفیف River Island: 20٪ تخفیف برای 60 مشتری جدید

[ad_1]

بله را ببینید ، آهسته دویدن – سلام باغ میخانه همه ما می توانیم خوشحال شویم ، زیرا لحظه ای در نقشه راه خارج از قفل قفل که همه ما منتظر آن بوده ایم ، بوده است سرانجام رسیده است بله ، سرانجام معاشرت در رستوران های بیرونی و باغ های آبجو دوباره برقرار است ، این بدان معناست که ما افراد زیادی را برای هیجان زده می کنیم … و دو تصمیم مهم را باید بگیریم. 1) قراره چی بنوشیم ؟؟؟ و 2) آنچه جهنم قرار است بپوشیم ؟!

مطمئناً ، 12 آوریل بهانه مناسبی برای تازه سازی کمد لباس است ، اما وقتی ما برای لباس خدائی که می دانیم چه مدت طولانی است که لباس راحتی می پوشیم / کت و شلوار استرچ زندگی می کنیم ، نوع لباس درست را فراموش کرده ایم.

نترسید: ویراستار مد ما ، چارلی تیتر ، مشغول آماده سازی ویرایش نهایی بهترین لباس های باغ میخانه بوده است که در واقع شما را در این هوای بهاری اما نه بهاری گرم می کند ، در حالی که بقیه اعضای تیم مشغول کار هستند شکار بهترین شلوارهای جین ، مربیان ، کت های ترانشه … می دانید ، تمام آن قطعاتی که مجبور به خرید آنها نبودیم زمان.

در اینجا آنچه که می توان پوشید اکنون که باغ های میخانه بازگشایی شده اند و بیرون آن هنوز هم سرد است (!)

ما همچنین توجه خود را به کدهای تخفیف سایت های مورد علاقه خود جلب کرده ایم (فکر کنید Net-A-Porter ، ASOS و H&M) بنابراین در هنگام خرید لباس نهایی پس از قفل ، می توانید پس انداز کنید. صحبت از آن ، استخوان عقب افتاده خیابان بزرگ خیابان بریتانیا (بخوانید: جزیره رودخانه) ارائه می دهد 20٪ تخفیف در سفارش 60 پوندی شما اگر هم اکنون مشتری جدید سایت هستید. که هست به طور مشخص اخبار شگفت انگیز ، مهمترین دلیل آن این نیست که مجموعه بهار / تابستان آنها فقط * فریاد می زند * سرگرمی پس از قفل کردن

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

کد تخفیف River Island: 20٪ تخفیف برای سفارش 60 £

به موقع برای برخوردهای زندگی واقعی ، یک کد تبلیغاتی River Island کاهش یافته است که همین است واقعاً واقعا خوب. با اعتبار تا 25 آوریل ، 20٪ تخفیف در سفارشات بالای 60 پوند به مشتریان جدید ارائه می دهد ، این بدان معنی است که شما می توانید یک لباس 60 پوندی به قیمت 48 پوند خریداری کنید. رویا.

مشتری جدیدی نیستید؟ نترس همچنان می توانید در تمام سفارشات بالای 15 پوند تحویل استاندارد رایگان دریافت کنید.

تخفیف خود را مطالبه کنید

وسوسه شده؟ شرط می بندی. اما احتمالاً می خواهید بدانید که چه چیزی ارزش خرید قبل از شروع کار را دارد. ما کل وب سایت River Island را جستجو کرده ایم و پیشنهاد کامل آنها را برای ویرایش 11 قطعه در حال حرکت که در تمام طول فصل سخت کار خواهند کرد ، کمرنگ کرده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>