کرم حافظه اسید هیالورونیک اسید الیزاوکا جدیدترین وسواس TikTok است

[ad_1]

اگر در طول یک سال گذشته چیزی یاد گرفته ایم ، این است که TikTok گنجینه زیبایی است که فقط بخشیدن آن را ادامه می دهد.

برنامه اشتراک ویدیو ما را متقاعد کرده است که آب برنج را به برنامه مراقبت از مو خود اضافه کنیم ، یک کانسیلر 8 پوندی (که برای چشمهای بی خواب ما برای همیشه مناسب است) را به ما معرفی کرده است و حتی به ما یاد داده است که چگونه فقط با استفاده از سه لیفت ابرو جعلی کنیم محصولات صادقانه بگویم ، برنامه در این مرحله یک معجزه گر است.

سرمی از این مارک فوق العاده محبوب هر 15 ثانیه در ایالات متحده آمریکا به فروش می رسد و سرانجام در اینجا راه اندازی می شود !!

آخرین کشف زیبایی آن یک مرطوب کننده 10 پوندی از برند زیبایی کره ای ، Elizabavecca است. کرم حافظه اسید هیالورونیک اسید الیزاوکا با توجه به بافت منحصر به فرد و ترکیبات سخت کوش آن ، ستایش شده است.

اسید هیالورونیک 50٪ از این کرم را تشکیل می دهد و گفته می شود که به سرعت جذب می شود و یک آبرسانی عمیق و طولانی مدت ایجاد می کند که همچنین باعث صاف شدن خطوط ریز و چین و چروک پوست می شود و در نهایت پوست شما کاملاً تجمع می یابد. بعد از سالی که پوست ما را تجربه کرده است ، این دقیقاً همان چیزی است که هم اکنون به آن نیاز داریم.

الان بخرش


بر خلاف مرطوب کننده های معمولی ، این کرم دارای قوام ژل مانند است که برای پوست تسکین دهنده است و به سرعت جذب می شود – برنده شوید! دلیل اینکه آن را “کرم حافظه” می نامند ، دقیقاً مانند تشک مموری فوم است ، این کرم فنری است و به پوست کمک می کند تا “عقب برود”. شما می توانید کرم و تمام جادوی آن را در فیلم زیر مشاهده کنید:

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

همانند بسیاری دیگر از مارک های K-beauty ، الیزاوکا با تیک #elizavecca دارای 12،4 میلیون بازدید چشمگیر ، طرفداران زیادی را در TikTok به دست آورد.

این مارک همچنین در پشت ماسک Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask قرار دارد – ماسک کف کننده فرقه ای که در سال 2017 بسیار ویروسی شد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در حالی که کرم و ماسک از مزایای جالب هر کابینت زیبایی است ، اما فواید جدی برای پوست نیز دارد. اسید هیالورونیک پوست را آبرسانی می کند ، دارای مزایای ضد پیری است و بافت پوست را نیز صاف می کند.

چرا #tiktokmademebuyit در حال ترند است – محصولات تأیید شده TikTok آمازون که باید ASAP به سبد خرید خود اضافه کنید

خاک رس شفاف موجود در ماسک Milky Piggy باعث پاکسازی منافذ پوست شده و پوست شما را سفت و صاف می کند و از احتقان منافذ جلوگیری می کند.

قدرت K-beauty دوباره ضربه می زند.

الان بخرش

برای بهترین استفاده از میز زیبایی هر هفته ، در خبرنامه Beauty Insider ما ثبت نام کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>