کرم وانیل رنگ موهای روشن و روشن است که ما طرفدار دختر هستیم

[ad_1]

شما می دانید که آنها چه می گویند ، در طرف دیگر چمن همیشه سبزتر است. تابستان امسال ، وقتی نوبت به مو می رسد ، اینطور است طلایی. ما از آن طرف قفل خارج شده ایم و پس از ماه ها آشنایی بیشتر با ریشه های خود ، تعداد زیادی از ما به دنبال اصلاح مو هستیم. و هیچ چیز نمی گوید تازه مثل مو بور سفید شده

لوک هرشسن ، آرایشگر حرفه ای ، می گوید: “دوباره حرکت بزرگتری به سمت بورها صورت خواهد گرفت.” وی می افزاید: “بعد از مدت طولانی گیر افتادن در داخل ، فکر می کنم مردم خواهان روشن شدن هستند.” “آنها می خواهند احساس سبكی و بلند بودن داشته باشند – و رنگ روشن می تواند واقعاً باعث نشاط و تقویت روحیه شود.”

یک رنگ که ما آن را سخت خرد می کنیم ، سایه کرم وانیلی است که توسط مدل Gabriella Borges ارائه می شود. رنگی که توسط متخصص برجسته بلوند برزیل ، رومئو فیلیپه ایجاد شده ، ترد است (به لطف آن ته رنگ یخی) ، سپس گرم می شود ، آماده است برای تابستان با رنگی از رنگ وانیل خامه ای و عکس هایی از نور بلوند روشن که صورت را قاب می کند. همه آنها به رنگ ریشه کمی مفرغ و کاملاً شنی مخلوط می شوند تا همه چیز به هم نزدیک شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اساساً ، این دقیقاً نوعی تغییر رنگ است که می تواند به ما کمک کند تا احساس طراوت و کنار هم بودن داشته باشیم. این رنگ موی تخته سنگی تمیز است که می تواند ما را از شلوار عرق بدن ما خارج کرده و به دنیای واقعی بازگرداند.

با این اوصاف ، احتمالاً لازم به ذکر است که تا آنجا که سایه های سرد وجود دارد ، این یکی است مقدار کمی نگهداری زیاد رومئو نشان داد که ایجاد این جلوه 12 ساعت در سالن طول کشیده است. در مورد ترکیب سایه دقیق – که رومئو فاش کرد با استفاده از Wella ایجاد شده است – این کاملاً فنی است ، بنابراین اگر به سمت رنگ آمیزی خود می روید یادداشت کنید. “ریشه 12/89 + 9٪. چراغهای بسیار نازک در سر ، با تاری 8 / + 7/81 و تمام.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

خبر خوب این است که ، پس از نصب ، رنگ برای نگهداری کمی زمان بر است. رومئو می گوید: “فقط یک تماس ماهانه و مخلوط کردن برای افزودن عمق.” بهتر است آن قرارهای مو را میخ بزنید!

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>