کرم چفینگ: 11 بهترین کرم ضد چروک 2021

[ad_1]

چف کردن آیا راهی مطمئن برای از بین بردن یک روز خوب تابستانی است ، نه؟ می توانید مراقب تجارت خود باشید ، لباس های تابستانی و صندل های جدید خود را در یک قدم زدن گرم با پارک و رونق – رانهای شما شروع به مالیدن روی هم می کنند و احساس وحشتناک لگد زدن شروع می شود. هیجان ناشی از آفتاب می تواند به سرعت با تصور اینکه رانهای شما به هم می مالند و اثرات دردناکی دارد ، کاهش یابد.

بله به محض این که این دما بالا می رود و شما شلوار جین (یا لباس راحتی) خود را به نفع پارچه های سبک و نسیم خنثی می کنید ، از وجود پارگی در امان نیست. در واقع افراد بیشتری از آنچه فکر می کنید تأثیر می گذارد و نه نه فقط اتفاقی که برای افرادی که ران ضخیم دارند اتفاق می افتد. این یک چیز کاملاً طبیعی است … اما دقیقاً راحت نیست. ممکن است خارش آور و تحریک کننده باشد و همچنین می تواند پوست شما را با لکه های خام رها کند. آخ.

بهترین چشمه های آب پا برای خیساندن لک های بدن و رسیدن به پدیکور در سطح سالن از خانه خود

کسانی که غالباً چف زدن را تجربه می کنند ، می دانند که پیاده روی به سبک گیس می توانید انجام دهید تا موقتاً خیلی خوب از بین برود و احتمالاً وقتی دیگران را ببینند که این کار را انجام می دهند ، آن را تشخیص می دهند. اگر می خواهید فقط درمورد دردی که chafing ایجاد می کند (ما نیز) فکر کنید و اغلب چگونگی جلوگیری از chafing را در Google جستجو کنید ، پس به جای مناسب رسیده اید. یافتن بهترین ها کرم چفینگ از زمانی که خورشید بین ابرها نفوذ می کند ، در لیست کارهای مهم ما قرار دارد ، بنابراین ما لیستی از آنها را برای انتخاب شما انتخاب کرده ایم.

چف کردن چیست؟

طبق Healthline ، ایجاد چفک یک مشکل شایع پوستی است که در اثر هر ترکیبی از اصطکاک ، رطوبت و پارچه تحریک کننده ایجاد می شود. هنگامی که پوست شما برای مدت زمان طولانی به هم می مالد ، متوجه می شوید که شروع به گزش یا سوزش می کند و بثورات قرمز ایجاد می کنید. در موارد شدید ممکن است تورم ، خونریزی و ایجاد پوسته ایجاد شود.

در اینجا نحوه ضرب و شتم بوی بدن و چاله های پوستی در این گرما وجود دارد (زیرا عرق بسیار واقعی است)

بهترین چیز برای چف کردن چیست؟ شما چگونه عمل برآمدگی داخلی ران را درمان می کنید؟

هرگز در سکوت با چف کردن رنج نبرید ، اگر این واقعا بد است و باعث درد شما می شود ، همیشه باید از پزشک عمومی بخواهید زیرا ممکن است یک پماد دارویی را توصیه کند. در عین حال ، ما توصیه می کنیم قبل از استفاده از کرم خراش ، ناحیه آسیب دیده را تمیز کرده و آن را کاملاً خشک کنید.

با توجه به بررسی های انجام شده ، به نظر می رسد برخی از بهترین کرم های ضد آفتاب ، کرم ضد پفکندگی BeYou ، ژل ضد پوسیدگی Lanacane ، مومیایی کردن لب به لب دوچرخه سوار Ultra Bee و ژله نفتی و قدیمی قدیمی از وازلین باشد. یک پوشش خوب روی هر یک از این محصولات باید بلافاصله علائم پف کردگی شما را تسکین دهد ، بنابراین به نظر می رسد سرمایه گذاری بی فایده است! تابستان دیگر چیزی نخواهد بود که از آن بترسید ، به خصوص از ترس اینکه از درد رنج ببرید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جورجیا تردد ، نویسنده تجارت همکار GLAMOR انگلستان ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

یک جفت دستکش لایه بردار می تواند صاف ترین پوست را از قبل به شما بدهد ، پس منتظر چه هستید؟

به پایین جمع شده ادامه دهید و پوست خود را با یک کرم تسکین دهنده تسکین دهید ASAP.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>