کرولا: صحبتهای اما استون با بازی The Ultimate Disney Villain

[ad_1]

همانطور که برنده جایزه اسکار اما استون به یک شرور نهایی ، کرولا دی ویل تبدیل می شود ، او در برابر چاشنی اسمیت در مورد چگونگی کمال رساندن او به بدنام بدنام ، چگونگی احساس اضطراب باعث می شود که خودش را در جعبه های “خود زندانی” قرار دهد و چرا همیشه کشیده شده به شخصی که در اتاق است ، “که به نظر می رسد واقعاً از من متنفر است.” و این فقط چند دلیل است که چرا بعد از خواندن آخرین ستون “” جاش اسمیت ملاقات می کند “وسواس بیشتری به اما خواهید داشت.


“من زیاد می گویم ،” ماسک ، ” اکنون سعی می کنم آنها را به یاد بیاورم که ، وقتی فقط سه ساعت خوابیده ای ، کار سختی است “، اما استون می خندد وقتی که در مورد بازگشتهای برجسته او در صفحه نمایش بزرگ خود بحث می کنیم ، کرولا. به نظر می رسد محرومیت از خواب دختر بچه دو ماهه اش ، لوئیز ژان مک کری ، به سراغ او می آید – نه اینکه انرژی ضرب و شتم زیاد او در طول مصاحبه ما ، او را بیش از حد از بین ببرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

تماشا کنید: اما در آخرین قسمت ما در GLAMOR فیلتر نشده

از زمان حضور آخرین 32 ساله در صفحه نمایش ما به عنوان ملکه آن (با بازی اولیویا کلمن برنده اسکار) ، عاشق بلند پرواز مورد علاقه دو سال پیش. سال گذشته او با کمدین Dave McCary ازدواج کرد ، سپس به دنیا آورد – هر دو با راز مارک تجاری خود که ما همیشه برای آن هستیم – و اکنون او “خدا را آرزو می کند ای کاش من بهترین دوست اما استون برای زندگی بودم” با بازی کردن شرور نهایی ، Cruella De Vil در داستان جدید مبدا دیزنی ، کرولا. این فیلم زنجیره ای از حوادث را دنبال می کند که طراح مد تازه کار ، Estella را به Cruella De Vil تبدیل می کند و – spoiler plot – اما در خدمت به ما یک انرژی بد الاغ با چاشنی شر استثنایی است که بازگشت به سینما را بیش از ارزش آن است .

یک چیز پنهانی این نیست که چقدر Ema از بازی کردن یک بد بازی لذت می برد وقتی که از طریق زوم از خانه اش در لس آنجلس گپ می زنیم. “این بسیار Cathartic بود ،” پرتو. “باورنکردنی است وقتی اجازه می دهید هرگونه افکار اجتماعی از ذهن شما بیرون بیفتد ، وقتی فکر می کنید هیچ کس مجبور نیست من را دوست داشته باشد و در واقع فکر می کند ،” من ترجیح می دهم که این کار را نکنند. ” من فقط آنچه را می خواهم می خواهم. من تک فکر هستم این چیزی نیست که شما واقعاً بتوانید در آن زندگی کنید ، در زندگی واقعی ، برای مدت طولانی اما بسیار فوق العاده است! ”


اما استون نامزد کرده است! در اینجا اولین نگاه به حلقه مگا او است

اما در حالی که او در برابر صحنه نمایش خود ظاهر می شود ، بارونس فون هلمن ، بارونس فون هلمن ، بازیگر اما تامپسون با نماد طنز اردوگاه ، که شخص خود خانم جوآن کالینز از آن متحیر می شود ، هر یک از این معاملات استثنایی است. اما وقتی بحث می کنیم که چگونه او کیسه شیطانی کرولا را که باعث کابوس دیدن چندین نسل شده است ، نشان می دهد: “من می دانم که او (اما تامپسون) از جوآن کالینز الهام گرفته است.”


اما می گوید: “تمرین کردن بسیار خنده دار بود.” “زیاد زیر دوش تمرین می شد ، زیرا در واقع خجالت آور است که در مقابل مردم خندیدن تمرین کنید. شما می توانید با افراد درمورد جنبش کار کنید یا می توانید با مربی گویش من نیل سوین روی گویش کار کنید ، اما خنده یک کار بسیار آسیب پذیر است که در مقابل دیگران انجام می شود ، زیرا اگر این اشتباه باشد ، شما نمی خواهید کسی برود مانند ، “این خنده کرولا است؟” این یک روند است! “


وی می افزاید: “آنها این جعبه مطبوعاتی را برای خط Rag & Bone X Cruella فرستادند و برای من كاپشن فرستادند.” “من انتظار این را نداشتم اما شب دیگر در خانه بودم و جعبه را باز کردم. داخل آن یک جعبه صدا همراه با کاکلی که از فیلم داشتم وجود داشت و باعث ترس و وحشت من شد! من از خنده خودم که از جعبه بیرون می آمد ، واقعاً در هوا پریدم. خیلی ترسناک بود چون در خانه ساکت بود و من وحشت کرده بودم. شنیدن اینکه صدای خودم از چیزی بیرون می آید وحشتناک بود. ”

خوب است بدانید که حتی یک برنده اسکار از شنیدن صدای خود متنفر است. اما فریاد می کشد: “این بدترین است.” “وقتی صدای پیام صوتی را می شنوید یا یک یادداشت صوتی می فرستید و مثل این می شوید ،” بگذارید من فقط به آن پاسخ گوش دهم تا مطمئن شوم که درست است ، “و مثل شما می شوید ،” اوه ، خدا! این چیزی است که به نظر می رسم؟ افتضاح است!'”

کرولا ، 101 پیش درآمد Dalmatians با بازی اما استون ، ماه مه امسال رسما در دیزنی + فرود می آید

Cackles کنار ، لباس ها در کرولا به شما یک روش خوب خواهد داد که از پوست خود بپرید. اما به معنای واقعی کلمه ، برای کشتن لباس پوشیده است. و کامل کرولا look همان چیزی است که اما (به شیوه خودتقدیرآمیز – از ویژگی های او در طول مصاحبه ما متوجه می شود) می گوید بیشتر بازیگری را برای او انجام داده است.

“نادیا استیسی مو و آرایش و جنی بیوان لباس را انجام داد و آنها بسیار درخشان بودند – آنها فقط هنر خود را با شما انجام می دهند! سپس به آینه نگاه می کنید و می روید ، “من هیچ کدام از اینها را نکردم!” آنها چنان کار شما را برای شما انجام می دهند که بزرگترین هدیه بود. شما فقط آرام بنشینید و سپس کارتان تمام شد. تقریباً عادلانه نیست. آنها به نوعی تمام اعتبار Cruella را می گیرند! ”

تبدیل شدن اما به کرولا واقعاً خارق العاده است. انتقال پیچیده شخصیت از یتیم به طراح مد به شرور و اینکه چگونه او قدرت خود را از هیچ چیز پیدا می کند ، تماشای آن به همان اندازه خارق العاده است. با در نظر داشتن این موضوع ، من تعجب می کنم که برخی نقاط عطف اما در یافتن قدرت خود چه بوده است؟


وی پاسخ می دهد: “بزرگترین نقاط عطف ناشی از عدم استفاده از آن است.” “هر نسخه از شکست در زندگی من یا چیزهایی که واقعاً اشتباه رفته اند به این دلیل است که من خودم حرف خودم را نزدم یا آنچه را که باید انجام دهم ابراز نکردم. برای همین به صورتم سیلی خورده ام ، “دستانش را به هوا پرتاب کرد ، با خنده ، ادامه داد:” منظورم از نظر جسمی نیست! منظورم در کار یا روابط است! در روابط دوستی ، اگر احساس خود را نگویید و مشکلی پیش بیاید ، واقعاً خیلی سریع یاد می گیرید ، “من باید در لحظاتی از این دست صحبت کنم. مردم نمی توانند ذهن شما را بخوانند. ‘ اگر این تصور را بکنید که مردم قادر به خواندن ذهن شما هستند ، چیزها می توانند واقعاً از خط خارج شوند ، این یک نقطه عطف در استفاده مثبت از صدای شماست ، خواه با افرادی باشد که دوستشان دارید یا مخصوصاً در محل کار – این بسیار بزرگ است! ”

من تعجب می کنم که چه زمانی احساس قدرت کرده است؟ “این واقعا سوال خوبی است. امسال ما یک شرکت تولیدی تاسیس کردیم. “اما پاسخ می دهد ، و به شرکت ، Fruit Tree که با همسرش شروع کرده است اشاره می کند. “شما به عنوان یک بازیگر واقعاً دندانه دار در ماشین هستید و به درستی – این همان کاری است که برای انجام آن انجام داده اید – در آنجا هستید تا چشم انداز شخص دیگری را برآورده کنید و بنابراین همچنین باید تولید کنید و صدای شما کمی شنیده شود. به طریقی متفاوت و به نوعی بیشتر ، واقعاً نیرومند ، هیجان انگیز بوده است و چیزی نبوده است که من واقعاً سالها برای انجام آن احساس آمادگی می کردم. من چیزهای زیادی برای یادگیری داشتم و هنوز هم چیزهای زیادی برای یادگیری دارم ، اما این واقعا احساس قدرت بخشی بوده است. “


موضوع دیگر این فیلم این است که چگونه دنیا نتواند فردیت کرولا را پردازش کند یا از آن استقبال کند. از اما می پرسم که نقاط عطف او در آغوش گرفتن خود واقعی اش چه بوده است. وی پاسخ می دهد: “حداقل در محل کار ، برای یک بازیگر ، شما دو گزینه دارید.” “یکی این است که شما می توانید ایده های دیگران راجع به خود ، آنچه می توانید بازی کنید ، ظاهرتان ، آنچه قرار است باشید ، قرار دهید ، یا باید نوعی از مسیر را که مختص خودتان است تراشیده و ممکن است نباشد. برای همه باش – [and be] کسی که مردم به آن علاقه مند نیستند. مطمئناً افراد زیادی وجود دارند که می گویند: “او برای من نیست ، متشکرم!” چیزی که به من دست می دهد ، زیرا بسیاری از اوقات در مورد خودم نیز چنین احساسی دارم. ” با این حال ، من فکر می کنم این عادلانه است که بگویم شما فقط باید از گروه دوستی خود بپرسید تا بدانید که پس از بازی در مواردی مانند La La Land ، Easy A و عشق احمقانه دیوانه که اما استون را جهانیان تقریباً همه دوست دارند. شما یا می خواهید او باشید یا او را به گروه دوستی خود بیاورید – چیزی که من همیشه احساس می کردم اما با شروع گفتگوی ما بسیار پرشورتر نسبت به آن احساس می کنم.

وی ادامه می دهد: “آن نقطه عطف وجود دارد كه هر لحظه برای هر بازیگری اتفاق می افتد ،” یا احتمالاً برای هر كسی كه دنبال كار خلاقانه ای باشد كه دوست داری ، “من می توانم همان کاری را بكنم كه به نظرم می فروشد یا می توانم كاری انجام دهم از نظر من واقعاً چالش برانگیز و ترسناک است و ممکن است نتیجه ای نداشته باشد ، اما من در تلاش هستم که این مسیر را رقم بزنم. این پنج ، شش سال پیش برای من اتفاق افتاد و این بازی در نقش سالی بولز بود کاباره روی صحنه من مثل این بودم ، “من نمی دانم که این مناسب است ، که من قادر خواهم بود این کار را انجام دهم و این ممکن است یک شکست عظیم واقعی باشد” ، و بسیار هیجان انگیز بود. من به خاطر این انتخاب دوست داشتم در هر کاری که انجام داده ام به شیوه ای جدید بازی کنم. از آن زمان به بعد ، این شانس بوده است که به جای اینکه در رحمت آنچه پیش روی شما قرار گرفته است ، انتخاب کنید که می خواهید چه کاری انجام دهید. این یک هدیه واقعی است که من آن را مسلم نمی دانم و انتظار ندارم که برای همیشه دوام داشته باشد. من اصلاً انتظار ندارم که این همیشه واقعیت من باشد. ” دوباره “خود استهلاک اما استون” قابل اجرا وجود دارد.

اما استون در مورد اولین حمله وحشت خود را در 7 سالگی تجربه می کند

گوش دادن به حرف واضح است که او را در جعبه های مختلفی قرار داده اند ، از جمله وضعیت زن بودن در اذهان عمومی. وی تأیید می کند: “اگر شما یک مرد سفیدپوست مستقیم نیستید ، درون یک جعبه قرار می گیرید.” “اگر شما چیزی غیر از این هستید ، شما را در جعبه قرار داده می شود. شما می دانید که بدتر از آن حتی جعبه هایی نیست که احساس می کنم دیگران مرا درون آن قرار داده اند ، بلکه جعبه هایی هستند که احساس می کنم خودم را درون آنها قرار داده ام. این سخت ترین چیز است که می توانم برای من بسته بندی کنم ، زیرا از کودکی فکر می کردم که به آنها احتیاج دارم راهی خاص باشم و خیلی اضطراب داشتم و اطمینان داشتم که لازم است همه کارها را درست انجام دهم و نمی توانم … آیا می توانم کلمه f را بگویم؟ آیا من مجاز هستم که کلمه f را با شما بگویم ، “او می پرسد. “نمی توانستم بالا بروم. من کمال گرایی و “چیزهای کنترلی” زیادی در اطراف آن داشتم و از جوانی خودم را از اضطراب در جعبه ها قرار دادم. این واقعاً من را برای مدت طولانی محدود کرد و هنوز هم از برخی جهات این کار را می کند ، فقط ترس از اینکه کاملاً آزاد هستم. “

“به همین دلیل است که فقط برای لحظاتی در یک زمان ، بازی کسی را انجام می دهم [Cruella] مهم نیست که مردم چه فکر می کنند من یک چیز خوشایند مردم دارم. من با این حقیقت سخت دست و پنجه نرم کردم که وابسته به افرادی باشم که در گذشته مرا دوست دارند و اگر شخصی این کار را نکند بسیار ترسیده ام. من خیلی به سمت یک نفر در اتاق جلب شده ام که به نظر می رسد واقعاً از من متنفر است. من مثل این هستم ، “آنها را برنده ، پیروزشان کنید. وای خدا چیکار میکنی؟ سلام ، حال شما خوب است؟ آیا شما به چیزی احتیاج دارید؟ و کرولا شبیه این است ، “چه کسی اهمیت می دهد؟” ”

“شما می دانید که بدترین حالت چیست وقتی کسی را دوست ندارید اما وسواس دارید که او شما را دوست نداشته باشد. شما مثل “من حتی آنها را دوست ندارم و از اینکه آنها مرا دوست ندارند متنفرم.” خیلی تاریک است! این دقیقاً مانند “بزرگ شود ، چه کسی اهمیت می دهد.” این ویژگی های شخصیتی است که خودم را حفظ کرده ام. این مثل خودزنی است و مکیده می شود. “اما در پایان با یک جمله آخر صحبت می کند که او را به بهترین فرد تبدیل می کند – حتی اگر همیشه خودش نباشد.

دیزنی کرولا در سینماها و از طریق Disney + با دسترسی برتر در 28 مه در دسترس است.

امیدوار کننده کری مولیگان و زمرد فنل زن جوان در زمینه مقابله با فرهنگ اغوای مست: “واقعیت این است که همه ما همدست بوده ایم”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>