کریستینا آگیلرا پس از اظهارات درباره محافظه کاری ، نامه سرگشاده ای از بریتنی اسپیرز حمایت می کند

[ad_1]

خواننده کریستینا آگیلرا در مورد حمایت از بریتنی اسپیرز صحبت کرده و بر اهمیت داشتن زنان بر بدن خود تأکید کرده است.

در پی اظهارات هولناک در مورد محافظه کاری “توهین آمیز” بریتنی – که گفته می شود به پدرش جیمی اجازه می دهد بسیاری از تصمیمات شخصی و مالی خود را کنترل کند و خواننده را مجبور به استفاده از روش پیشگیری از بارداری وریدی کرد که نمی خواست از آن استفاده کند – کریستینا یک موضوع توییتر لمس کننده و جمع کننده را نوشت برای ستاره همکار خود عدالت بخواهد.

این دو زن تقریباً در همان زمان به شهرت رسیدند ، پس از اینکه هر دو در باشگاه میکی موس در کنار افراد مشهور دیگری مانند جاستین تیمبرلیک و رایان گاسلینگ بازی کردند.

بی بی سی نسخه خود را از Framing تایید می کند که بریتنی اسپیرز در بهار به زمین می نشیند. در اینجا هر آنچه می دانیم وجود دارد

او موضوع خود را با توییت آغاز کرد: “این چند روز گذشته من در مورد بریتنی و هر آنچه که او تجربه کرده است فکر می کردم. غیرقابل قبول است که هر زن ، یا انسانی ، که می خواهد بر سرنوشت خود مسلط شود ، مجاز به زندگی هر طور که می خواهد نباشد.

“ساکت شدن ، نادیده گرفتن ، زورگویی و یا انکار پشتیبانی” نزدیکان “شما ، تخریب کننده ترین ، ویران کننده ترین و تحقیرآمیزترین چیزی است که می توان تصور کرد. آسیب روحی و عاطفی مضر که این می تواند به روح انسان وارد شود ، هیچ چیز ساده ای نیست.

“هر زنی باید حق بدن ، سیستم تولید مثل ، حریم خصوصی ، فضای خاص ، شفابخشی و خوشبختی خود را داشته باشد.”


کریستینا سریعاً به این نکته اشاره کرد که او از زیر و بم عناصر خصوصی اوضاع بریتنی اطلاع ندارد و اظهار نظرهای او واکنشی است که خبرنگاران در مورد بریتنی و محافظه کاری اش خوانده اند.

وی در توئیت خود نوشت: “در حالی که من پشت درهای بسته این مکالمه لایه لایه و شخصی و در عین حال عمومی نیستم – تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که از قلبم در آنچه شنیده ام ، خوانده ام و در رسانه ها دیده ام به اشتراک بگذارم.”

“اعتقاد و ناامیدی از این درخواست آزادی ، باعث می شود که من این باور را داشته باشم که این شخصی که من قبلاً می شناختم بدون دلسوزی یا نجابت افراد تحت کنترل زندگی می کرده است.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

خواننده سپس در مورد تأثیری که کار در این نوع شرایط بر شخص او داشت ، صحبت کرد.

“برای زنی که زیر شرایط و فشار غیرقابل تصور کار کرده است ، به شما قول می دهم که او لیاقت تمام آزادی های ممکن را دارد تا شادترین زندگی خود را داشته باشد.

“قلب من به بریتنی می رود. او سزاوار همه عشق و حمایت واقعی در جهان است. “

“من فقط زندگی ام را می خواهم برگردانم”: 8 مورد تکان دهنده ترین چیزهایی که باید از جلسه محافظه کاری بریتنی اسپیرز بدانید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>