کریس اپلتون ماسک رنگی Wow Money را فاش می کند

[ad_1]

اولین چیزی که با پایان قفل قفل منتظر آن هستید چیست؟ یک شام خوشمزه در یک رستوران شیک رزرو کنید؟ یا مستقیماً به آرایشگاه خود می روید تا لباس های مورد نیاز خود را بسازید؟ شاید شما سرانجام آن تعطیلات دور از ذهن را برای اولین سفر خود به خارج از کشور که برای همیشه احساس می شود ، برنامه ریزی کنید؟ هرچه که باشد ، یک چیز قطعی است – کاری نیست که بتوانید در خانه انجام دهید. در حقیقت ، آن ضد هر چیز DIY خواهد بود – به ویژه هنگامی که صحبت از درمان های زیبایی ما می شود.

چه موقع آرایشگاه ها و آرایشگاه ها دوباره در انگلستان باز می شوند؟ این همه چیزهایی است که ما تاکنون می دانیم …

کریس اپلتون ، آرایشگر مشهور و مرد مسئول می گوید: “ما فقط یک سال است که موهای خود را رنگ می کنیم و لباس های خانگی انجام می دهیم. آخرین چیزی که مردم می خواهند هر چیزی است که از راه دور به نظر برسد مثل اینکه خودشان می توانستند این کار را انجام دهند.” برای نمادین ترین چهره کیم کارداشیان و همچنین دم اسبی مراسم تحلیف J-Lo و فرهای Superbowl او.

به همین دلیل است که کریس پیش بینی می کند “موهای باربی” بزرگترین روند پس از همه گیری باشد. او می گوید: “فرهای بزرگ ، پرانرژی ، گران قیمت فکر کنید.” “هیچ کس در حال حاضر به دنبال موهای غیر شایع و سر تخت نیست.”


بنابراین موهای “گران” چگونه هستند؟ و مهمتر از همه ، چگونه به آن دست می یابید؟ از این گذشته ، ممکن است پایان قفل شدن در معرض دید باشد ، اما در حال حاضر سالن ها هنوز بسته هستند. کریس توضیح می دهد: “موهای گران قیمت در اصل موهایی هستند که از ریشه تا انتها مدل و براق هستند.” “اما این همچنین موهای سالم و مغذی است که باعث می شود ظاهر نهایی به وجود آمده باشد.”

به گفته کریس ، شما می توانید در زمینه یک ظاهر طراحی حرفه ای باشید ، اما اگر موهای شما در وضعیت نامناسبی قرار داشته باشد ، هنوز هم “گران” به نظر نمی رسد. متأسفانه ، یک سال قفل شدن به معنای بی توجهی به موهای ما است. انتهای تقسیم ، طول خشک و ریشه های رشد کرده تقریباً در این مرحله داده شده است. خوشبختانه ، کریس یک راه حل دارد که باید ما را کنترل کند تا اینکه دوباره بتوانیم در سالن کتاب رزرو کنیم. او به تازگی اولین محصول خود را با نام تجاری Color Wow با نام تجاری مو به بازار عرضه کرده است – اما علی رغم شهرت او به دلیل سبک بودن بسیار چشمگیر ، تصمیم گرفت که بخواهد به جای محصولات یک ظاهر طراحی شده ، ماسک مو را به بازار عرضه کند. “به آن فکر کنید مانند آغازگر یک ظاهر طراحی شده شما – باعث می شود که جلوه بهتر به نظر برسد و ماندگاری آن بیشتر شود.”

برخلاف بسیاری از ماسک های دیگر ، فرمول کریس موها را سنگین نمی کند ، و به طور خاص برای افزودن چسب به موها برای ماندگاری حالت دادن ، به جای اینکه موها را “لغزنده” کند و قادر به نگه داشتن موهای زائد و یا بدون افزایش موها نباشد ، طراحی شده است. اسپری های ترکیب کننده و بافت دار. وی می گوید: “مهم این بود كه همزمان با یك ظاهر طراحی شود ، اما با این وجود تمام مزایای مرطوب كننده و ترمیم كننده ماسك درمانی است.”


برای عنصر تصفیه ، این ماسک شامل Blue Sea Kale است که غنی از گوگرد است و به کراتین آسیب دیده درون رشته ها متصل می شود تا قدرت و کشش را بهبود بخشد. این ماده همچنین حاوی یک مجموعه پروتئینی و ترکیبی از جلبک دریایی و جلبک دریایی است که ترکیبی قوی از مواد معدنی و ویتامین های حیاتی را در ساقه مو تزریق می کند تا خشکی آن از بین برود و این امر برای موهای شیمیایی یا سفید شده کاملاً مناسب است.

کریس می گوید: “این ماده در هر نوع مویی قابل استفاده است – موهای گران قیمت را برای همه قابل دسترسی می کند.” در مورد نام؟ “من می خواستم آن را ماسک مانی بنامم ، زیرا تمام بافت های مو را از ژنده پوش به ثروت تبدیل می کند.” فروخته شد.

Chris Appleton x Color Wow MONEY Masque با راه اندازی 25. مارس از سایت www.colorwowhair.com با قیمت 38.50 پوند در دسترس خواهد بود

این ها بهترین چوب های پیچش یا حلقه زنی هستند ، زیرا همه ابزارهای فر کننده برابر نیستند

lottieawinter

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>