کری مولیگان در والتینو در اسکار 2021 شگفت انگیز به نظر می رسد

[ad_1]

کری مولیگان فقط سرقت کرد قرمز فرش صورتی در اسکار.

این بازیگر زن که به خاطر نوبت خود نامزد بهترین بازیگر زن می شود خوش قول زنان جوان، هنگام ورود به مراسم سالانه ، در لباس طلایی خود توسط Valentino Haute Couture به طور مثبت اثری به نظر می رسید.


برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

کری 35 ساله به همراه همسرش ، موسیقیدان ، مارکوس مامفورد ، از Mumford & Sons ، وارد موهایش شد و موهای خود را با یک موی پیچیده پوشید و ظاهر خود را با گوشواره های جالب توجه کارتیه (ساخت آنها 480 ساعت طول کشید!) برای این مراسم جبران کرد.

کری بهترین بازیگر نقش اول زن جوان امیدوار کننده است. این فیلم توسط زمرد فنل نویسنده و کارگردان 35 ساله انگلیسی ، کری کسی ، دانشجوی آینده دار پزشکی را دنبال می کند که وقتی یکی از بهترین دوستانش پس از تعرض به جان خود می افتد ، دانشگاه را رها می کند. اطرافیان برای کمک به او حاضر نمی شوند و بهترین دوست کاسی دروغگو نامیده می شود. کسی با از دست دادن و آسیب دیدگی بیش از حد ، به طور مرتب به میله ها برخورد می کند ، وانمود می کند که مستی است ، مردان غیرتمند به خانه می برند و همانطور که آنها از او سو takeاستفاده می کنند ، انتقام می گیرد و در خدمت انتقام هوشی سرد و سرد است. آن را مانند نوعی کاپور گربه و موش در نظر بگیرید ، جایی که کاسی درنده است ، مردانگی سمی طعمه او است و حتی نمی توانید به “آدم های خوب” اعتماد کنید. یا، کشتن حوا ملاقات می کند ممکن است شما را نابود کنم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آنچه حتی در مورد کری چشمگیرتر است این است که او در کنار کار خیره کننده فیلم و تئاتر ، مادر بودن دو فرزندش با همسرش ، یک فعال آوازی War Child است.

چه زنی

اکنون در 93 امین سال خود ، اسکارها حق سلطنت هالیوود را به هم می رسانند تا بزرگترین دستاوردهای فیلم در سال گذشته را در سطح بین المللی به رسمیت بشناسند و همه ما می دانیم که این مهمترین فرش قرمز فصل جوایز است (با عرض پوزش ، گلدن گلوب!).

فیلم های جداگانه ، اسکارها ، همچنین به دلیل متوقف کردن نمایش لباس های فرش قرمز ، پیروزی های غیرمنتظره و سخنرانی های پیشگامانه پذیرش که هفته ها به میم های اینترنت دامن می زند ، معروف هستند. ما شما را با تمام شایعات مستقیم از فرش صورتی به طور اتفاقی به روز می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>