کلودیا جسی استارز به عنوان الیوز بریجتون و همچنین در خط وظیفه بود

[ad_1]

لباس می پوشد! زیبایی اثیری به نظر می رسد! دوک و قاشقش !! نه ، ما هنوز کارمان تمام نشده است بریجتون با این حال و در حالی که منتظر می مانیم فصل 2 نمایش پربیننده در نتفلیکس پخش شود ، به نظر می رسد طرفداران در حال انجام بازی “کجا آن بازیگر را قبلاً دیده ام؟”

بله ، ما سرانجام با این واقعیت کنار آمدیم که مادر دافنه بریجرتون (فیبی داینور) نمادین سالی وبستر از کوری و ما می دانیم که پنه لوپه فیتینگتون (نیکولا کاگلان) را در اینجا دیده ایم دختران دری. سپس فهمیدیم پرنس فریدریش ، با بازی فردی استروما ، همچنین بازیگر خوش تیپ انگلیسی است که در نقش کورماک مک لاگن در هری پاتر مجموعه فیلم ها. اما صبر کن در میان The Ton چهره آشنای دیگری وجود دارد.

توییتر پس از اینکه متوجه شد شاهزاده فریدریش بریورتون را از کجا تشخیص می دهند ، وحشی می شود

کلودیا جسی ، بازیگر الیوز بریجرتون در درام دوره ، قبلاً در یک برنامه تلویزیونی موفق دیگر بازی کرده است – و ما شرط می بندیم که ایده شما صفر است. رسانه های اجتماعی پس از اینکه بینندگان دریافتند که کلودیا در سری چهارم جودی تیلور نیز نقش دی سی را بازی می کند ، دچار بحران شده است. خط وظیفه.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

همه سرنخ های ظریف و شاه ماهی قرمز برای هویت “H” در Line of Duty که تقریباً قطعاً از دست خواهید داد

ما می دانیم که بسیاری از تئوری های توطئه و سرنخ در مورد هویت H وجود دارد که باید با آن همراه باشید اما ذهن خود را به سال 2017 برگردانید و شما به یاد می آورید که DC جودی تیلور در کنار DCI Roz Huntley (با بازی Thandiwe Newton) که هدف اصلی بود کار می کرد تحقیقات AC-12 در مورد مس های خم شده.

دنیای کوچک ، هی ؟!

با بازی دوباره کلودیا در نقش الوئیز ، دوباره با او آشنا می شوید بریجتون فصل 2 ، که نتفلیکس تأیید کرد که رسماً در راه است. این خبر به صورت یک موشک از لیدی ویستلداون منتشر شد ، که نشان داد که “بازیگران بی نظیر” در بهار سال 2021 به مرحله تولید بازمی گردند. پس از چند ماه دیگر ، پس!

در یادداشت مربوط به Gossip Girl از دوران Regency آمده است: “این تن از آخرین شایعات سرگرم هستند و افتخار من این است که به شما بگویم: بریجرتون برای یک فصل دوم رسماً برمی گردد. امیدوارم یک بطری راتافیا ذخیره کرده باشید به همین مناسبت دلپذیر

“بازیگران بی نظیر بریجورتون در بهار سال 2021 به مرحله تولید بازمی گردند.

“با این حال ، خواننده مهربان ، قبل از اینکه بخش نظرات را با درخواست جزئیات دقیق تر روشن کنید ، بدانید که من حاضر نیستم در این زمان جزئیات را گزارش کنم. صبر ، یک فضیلت است.

“به راستی ،

“بانوی سوت زده”.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

و ممکن است در اینجا متوقف نشود. در مجموع هشت کتاب از مجموعه جولیا کوین وجود دارد ، بنابراین مواد زیادی وجود دارد که هنوز قابل اقتباس نیست. و حالا ، کریس ون دوسن ، خالق این نمایش تأیید کرده است که او قطعاً برای ساختن فصل های بیشتر آماده است (اخیراً تأیید می کند که نمایش برای فصل 3 و 4 تمدید خواهد شد) ، حتی هر هشت کتاب را در هشت فصل اقتباس کرده است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>