کلینیک های آزمایش Virginity هنوز در انگلیس وجود دارند و در اینجا آنچه شما باید بدانید وجود دارد

[ad_1]

کمی شبیه خود واژن ، کلینیک های بکارت پنهان هستند. آنها به طور آشکار دیده نمی شوند و درباره آنها صحبت نمی شود. اما اشتباه نکنید ، آنها وجود دارند.

حداقل از سال 2012 (اولین تاریخی که می توانیم آنها را به صورت مکتوب پیدا کنیم) پزشکان در انگلیس (برخی از آنها در NHS ثبت نام کرده اند) “بررسی” هایی را برای تأیید سالم بودن بکر بودن دختر انجام می دهند. این موارد به عنوان “آزمایشات بکارت” شناخته می شوند که در آن واژن به طور دستی کاوش می شود تا اطمینان حاصل شود که هایمن هنوز در آنجاست. به همین اندازه نگران کننده ، ده ها کلینیک در حال بازسازی روش های “ترمیم بكارت” هستند كه در آنجا بازسازی می شود.

گزارش شده است که “آزمایشات بکارت” قبل از ازدواج یک زن یا دختر به عنوان روشی برای سنجش “پاکی” خود و متعاقباً ارزش وی انجام می شود. آزمایش های بکر بودن برای رزرو در انگلستان با هزینه ای کمتر از 150 پوند و یک روش برای جراحی ترمیمی در کلینیکی در خیابان هارلی در لندن در حدود 3000 پوند هزینه دارد.

“این ایده که شما باید چیزی (بکر بودن) را قبل از عقد به اثبات برسانید معامله ای و بخشی از مهریه است. همچنین نشان می دهد که فقدان اراده آزاد وجود دارد. این در واقع مبادله کالا و خدمات است ، مانند فروش اتومبیل ، جایی که اگر یک زن باکره باشد جذاب تر و پاکدامن تر به نظر می رسد. این وحشیانه است ، مبتنی بر علم نیست و طبیعی نیست. “، فعال نیمکو علی ، بنیانگذار و مدیرعامل بنیاد Five که برای پایان دادن به ختنه دستگاه تناسلی زنان (FGM) در سراسر جهان کار می کند ، می گوید.

آزار و اذیت جنسی عمومی یک # جرم است بدون جرم – با خواهران ملاقات کنید که این کار را غیرقانونی می کنند

نیمکو علی از قیاس ستون شایعات ، لیدی ویستلدون ، در متن نتفلیکس استفاده می کند بریجتون توضیح دهد که چگونه شایعات در جوامع می تواند درک زن را تغییر دهد و تأثیر عمده ای در چشم انداز آینده او داشته باشد. او می گوید: “فرهنگ شایعه سازی در بریجرتون به معنای واقعی کلمه همان چیزی است که زندگی در یک اقلیت قومی دارد.” “این تصور عاشقانه وجود دارد که خلوص زن چیزی است که باید توسط یک مرد تعقیب شود.” در دنیای واقعی ، مفهوم پاکدامنی و مرد سالاری در شکل ظالمانه آزمایش بکارت ظاهر می شود. “این به معنای واقعی کلمه نوعی خشونت علیه زنان و دختران است. این در مورد مالکیت و کنترل است که در آن زنها مانند کالاها با آنها رفتار می شود. ”

دستیابی دقیق به شیوع آزمایشات بكارت و ترمیم هایمن در انگلیس به دلایل مختلف دشوار است. رویه ها به صورت محرمانه رزرو می شود و این عمل اغلب بخشی از چرخه وسیع کنترل و اعمال فشار بر زنان و دختران است که تا زمانی که زنی پناه نبرد می تواند بدون سند باقی بماند.

با وجود چالش های جمع آوری داده ها ، تعدادی از تحقیقات اخیر نشان می دهد که عمل “باکره” شدن زنان هنوز هم در اینجا بسیار اتفاق می افتد. دو هفته پیش ساندی تایمز نشان داد که صنعت “احیا مجدد” در حال رونق است و 22 کلینیک خصوصی به بیماران هیمنوپلاستی ارائه می دهند. در نوامبر سال گذشته بی بی سی 21 کلینیک خصوصی را که “ترمیم بكارت” را تبلیغ می كنند شناسایی كرد و تأیید كرد كه هفت كلینیك نیز آزمایش بكارت با 150 تا 300 پوند را ارائه می دهند. این گزارش همچنین داده های NHS انگلیس را نشان می دهد که 69 روش ترمیم حیوانات در پنج سال گذشته انجام شده است.

گزارش شده است که زنانی که آزمایش و عمل می کنند از نژاد انگلیسی یا از خاورمیانه و آسیا هستند. پرواز به انگلستان به آنها یک سطح از حریم خصوصی درباره موضوعی حساس را می دهد که در غیر این صورت ممکن است آنها را در معرض تهدید یا توبیخ ارتباطات خود قرار دهند. “کلینیک های پاپ آپ در انگلیس وجود دارد که از این آسیب پذیری بهره خواهند برد. به نظر باورنکردنی است. ”” می گوید ناتاشا رتتو ، مدیر اجرایی کارما نیروانا ، خیریه ای که از قربانیان سو abuse استفاده بر اساس ناموس و ازدواج اجباری حمایت می کند. تیم کارما نیروانا از نزدیک با وزارت امور داخلی همکاری می کنند تا یک خط کمک ملی ارائه دهند که پشتیبانی عاطفی و عملی را برای پناهجویان فراهم می کند.

مادر ناتاشا ، جاسوندر سنگره ، در سال 1993 پس از فرار از ازدواج اجباری در نوجوانی در انگلستان ، این موسسه خیریه را تاسیس کرد. “وقتی فرار می کنید ، مثل مادرم که فقط 15 ساله بود ، این کار را می کنید با دانستن اینکه از طرف خانواده یا جامعه خود پشتیبانی نخواهید کرد. ما می توانیم در مورد فرهنگ یا سنت در جوامع صحبت کنیم ، اما در واقع ما در مورد سو abuse استفاده صحبت می کنیم ، “Rattu اضافه می کند. “متخصصان پزشکی بخشی از این مشکل هستند. زنان و دختران مشروط به مشروعیت بخشیدن به آن می شوند ، اما متخصصان باید آن را فریاد بزنند و آن را برای آنچه که هست تشخیص دهند – اجبار. حرفه ای ها به وضوح قادر به کنار آمدن با آن نیستند. از آنجا که کلینیک های بکارت بسیار پنهان هستند ، این استدلال قانون را تقویت می کند تا آن را به روشنی بیان کند. “

Glamour داستان یک جوان 19 ساله به نام آلما را دیده است (نام و نام خانوادگی و نام خانوادگی وی مشخص نشده است) که پس از اینکه مورد شایعات سالمی قرار گرفت و در حین رزرو برای تست بکارت توسط خانواده او:

“من در یک جامعه مذهبی بسیار سختگیر زندگی می کردم و از نظر عاطفی با پدر و مادرم رابطه سوive استفاده داشتم. چندین بار سعی کردم از خانه فرار کنم چون می دانستم پدر و مادرم قصد ازدواج من در خارج از کشور را دارند. یک سال پیش ، یکی از بزرگان جامعه مرا با گروهی از دوستان بیرون دید. بزرگتر به پدر و مادرم اطلاع داد و گفت كه من در این گروه با پسری رابطه جنسی برقرار می كنم. شایعات به سرعت در سطح جامعه گسترش یافت و فشار زیادی بر من وارد شد و سطح HBA (سو abuse استفاده مبتنی بر افتخار) از والدین من افزایش یافت. پدر و مادر و همسران آینده من تصمیم گرفتند که باید در یک آزمایش بکارت شرکت کنم تا به جامعه ثابت کنم که من هنوز باکره هستم و ازدواج برنامه ریزی شده همچنان ادامه خواهد داشت. من به طور فزاینده ای ترسیدم و احساس کردم که بار دیگر چاره ای جز فرار ندارم. من نمی خواستم با انجام آزمایش بکارت روبرو شوم. من نمی دانستم این به چه معناست ، چه عواملی را باید پشت سر بگذارم یا مجبور به ازدواج شوم. من از خانه فرار کردم و مکانی امن برای زندگی یافتم و اکنون از سو abuseرفتاری که در خانه داشتم آزاد شده ام.

داستان آلما بینشی در مورد دنیای ظلم و ستم که زنان و دختران در آن قرار دارند ، ارائه می دهد. همچنین این موضوع نشان می دهد که آزاد شدن دختران برای مواجهه با طرد شدن از سوی کل خانواده و جامعه خود چقدر دشوار است.

“این واقعیت که برخی از زنان برای جلب حمایت با ما (برای سو abuse استفاده مبتنی بر افتخار) تماس می گیرند ، ترمیم بکر بودن را به عنوان مشکل اصلی ذکر نکرده اند (حتی وقتی که از آن عبور کرده اند) گویای این مسئله است.” ناتاشا راتو می گوید ، “ما مواردی از هایمنوپلاستی را دیده ایم كه دختری را برای عمل جراحی فرستاده اند زیرا این امر اطمینان از این بود كه جامعه جامعه او را خالص می داند. برخی از دختران نیز به دلیل خطر خونریزی احتمالی در شب عروسی خود ، تصمیم به خرید کپسول خون گرفته اند. ”

کپسول های خون در داخل واژن دوخته می شوند تا یک زن این احساس را ایجاد کند که در شب عروسی خون گرفته است. و اینکه چگونه آنلاین به راحتی در دسترس هستند تکان دهنده است. اگر یک جستجوی گوگل برای “کپسول خون” انجام دهید ، به طور خودکار آن را در “کپسول خون در شب اول” پر می کند. نتیجه نشان می دهد که “قرص های هایمن مصنوعی” در آمازون ذکر شده است (در حال حاضر در دسترس نیست و فروخته شده است).

آزمایش بکر بودن توسط سازمان ملل و WHO نقض حقوق بشر تلقی می شود ، اما از نظر فنی انجام مراحل یا آزمایش در انگلیس غیرقانونی نیست. “این یک پلیس است که این را به عنوان بخشی از فرهنگ یک شخص توضیح دهد. طبق قانون افرادی که در NHS کار می کنند مجاز به انجام این کار هستند. این نشان می دهد که چگونه دارو ظلم به زنان را جلب می کند. ” “اما همچنین نشان می دهد که موارد زیادی در مورد زنان وجود دارد که هنوز هم باید در برابر آنها قانون گذاری شود.”

Glamour UK برای دریافت موضع گیری در مورد آزمایشات بکارت ، به دولت کمک کرد. سخنگوی دولت گفت: “ما متعهد هستیم که از زنان و دختران آسیب پذیر محافظت کنیم. سازمان بهداشت جهانی کاملاً واضح است که آزمایش بکارت نقض حقوق بشر قربانی است و می تواند بر سلامت جسمی ، روانی و اجتماعی وی تأثیر سو بگذارد. علاوه بر این ، WHO اظهار داشت که چنین آزمایشاتی هیچ لیاقت علمی و علائم بالینی ندارد. “

نیمکو علی در مورد اینکه چگونه بدن خود را پس از FGM بازیافت و چرا لذت جنسی یک حق اساسی زن است

زنانی مانند نیمکو علی و ناتاشا راتو از لایحه ای که توسط ریچارد هولدن ، نماینده مجلس برای غیرقانونی بودن عمل “قرون وسطی” آزمایش بكارت ، ارائه شده است ، حمایت می كنند. لایحه آزمایش بکر بودن (ممنوعیت) توسط نمایندگان مجلس در ماه دسامبر تصویب شد و قرار است در ژانویه برای دومین قرائت در مجلس عوام برگزار شود. وزارت امور داخله و وزارت بهداشت متعهد شده اند تا با آزمایش پریتی پاتل و مت هانكوك درمورد “آزمایشات بكارت” با مقالاتی مقابله كنند كه این آزمایشات “هولناك” و “قهقرا” است.

در حالی که فعالان و سیاستمداران تلاش می کنند تا تغییری در قانون ایجاد کنند ، در زمینه از بین بردن قدرت تصور شده از آزمایشات بکارت و ترمیم حیوانات از دیدگاه پزشکی نیز باید کارهایی انجام شود. واقعیت این است که آزمایشات بکارت غیرعلمی است و در حقیقت اثبات نمی کند که زن یا دختری رابطه جنسی داشته اند. “هایمن می تواند توسط تامپون یا ورزش پاره شود. همچنین می تواند پس از رابطه جنسی دست نخورده باقی بماند بنابراین شاخص بکر بودن نیست. ”دکتر Tania Adib ، مشاور متخصص زنان و زایمان و متخصص زنان و زایمان در لندن می گوید. “هرگز از من خواسته نشده است كه عمل هایمنوپلاستی انجام دهم ، اما از من چندین ایمیل خواسته شده كه آیا آزمایشات بكارت را انجام می دهم.”

“قرار دادن دو انگشت در داخل واژن برای آزمایش بكارت ، سو abuse استفاده است. وحشتناک است ، “دکتر ادیب می گوید. وی گفت: “من از غیرقانونی بودن ترمیم کف پوش های حیمنی حمایت می کنم. اما برای پرداختن کامل به این موضوع ، فرهنگ باید تغییر کند. این قرون وسطایی و وحشیانه است که مردسالار بدن زنان را کنترل می کند. ” دکتر ادیب در خاورمیانه در بغداد پایتخت عراق بزرگ شد و موفق شد از ازدواج که خانواده اش قرار داده بودند درست هنگام فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی جدا شود. “خوشبختانه من موفق شدم دست از كار بکشم اما بسیاری از زنان به دلیل تحصیلات و استقلال مالی نمی توانند بعنوان یک نوع زورگویی از دسترس آنها دور شود. من واقعاً آگاه هستم که ما باید از زنان حمایت کنیم. بنابراین بسیاری از زنان توسط مردان – پدران ، دایی ها ، برادران و شرکای آنها کنترل می شوند. ”

بهینه سازی سلامت واژن قسمت عمده ای از کار دکتر ادیب است. وی متخصص در کمک به زنانی است که تحت درمان سرطان قرار گرفته اند و یا علائمی مانند خشکی واژن دارند. “من همیشه می گویم که داشتن واژن خوشحال بسیار مهم است. عملکرد دستگاه تناسلی تحتانی برای احساس زنان در مورد جنسیت ، اعتماد به نفس و عزت نفس بسیار کلیدی است. اگر این به هر روشی سو can استفاده شده باشد که می تواند تأثیر مخربی داشته باشد ، “او می گوید.

واژن اغلب به عنوان وسیله ای برای تولد کودک و مقاربت به جای یک عضو مستقل در نوع خود دیده می شود. صدا دارد و باید آواز بخواند. و زنان نباید در سکوت رنج بکشند. ”

اگر تحت تأثیر هر یک از موضوعات مطرح شده در این مقاله قرار گرفتید ، می توانید با شماره تلفن 0800 5999 247 با کارما نیروانا در انگلستان تماس بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>