کلینیک های کف لگن در NHS در انگلستان افتتاح می شوند

[ad_1]

اگر تابحال باردار شده اید ، کاملاً با مشکلات کف لگن آشنا خواهید شد. برای مادران جدید و مادران آینده بسیار معمول است که تغییراتی را در بدن خود تجربه می کنند ، از جمله سطح قدرت عضلات کف لگن.

این علائم شامل “اختلال عملکرد کف لگن” است ، شامل نشت ادرار ، گاز یا مدفوع (بی اختیاری ادرار و روده) و افتادگی برای برخی از اعضای داخلی بدن شما (از نظر پزشکی به عنوان افتادگی اندام لگن و رحم شناخته می شود) و همچنین نارضایتی جنسی. در گذشته ، زنان مجبور بودند برای پشتیبانی و درمان چنین مواردی به کلینیک های بهداشت خصوصی مراجعه کنند ، اما NHS به تازگی کلینیک های جدید Pelvic Floor را در سراسر انگلستان معرفی کرده است.

تصمیم برای ارائه خدمات در NHS پس از برجسته شدن شدت مسئله توسط تحقیقات جدید انجام شد ، كه نشان می دهد از هر سه زن یكی در سال اول پس از بچه دار شدن بی اختیاری ادرار را تجربه می كند ، در حالی كه تا سه چهارم این زنان همچنان به این را در 12 سال بعد از زایمان تجربه کنید.

کلینیک های IVF که در مورد میزان موفقیت دروغ می گویند ، می توانند با اقدامات قانونی روبرو شوند ، در اینجا چیزی است که شما باید بدانید

برای شروع این کلینیک ها در 14 منطقه کشور راه اندازی می شوند ، و سالانه 175000 زن از خدمات بهره مند می شوند. هر کلینیک زنان با علائم را در طول بارداری خود با ماما ، پزشکان متخصص و فیزیوتراپیست های متخصص روبرو می کند. متخصصان همه چیز ، از روش های درمانی برای کاهش علائم ، تا ورزش هایی که در وهله اول از عضلات کف لگن جلوگیری می کنند را ارائه می دهند.

وی گفت: “ما می دانیم که بسیاری از زنان مسائل مربوط به بی اختیاری را گزارش نمی کنند ، زیرا آنها از درخواست کمک خجالت می کشند. گردآوری متخصصان در زمینه بهداشت لگن در یک مکان به زنان راهی برای جستجوی سریع و آسان کمک می کند و همچنین به شما این پیام را می دهد که بی اختیاری پس از زایمان شرم آور نیست و قابل درمان نیست. ” رئیس مامایی انگلیس.

“همه ما وظیفه داریم پیام های مبتنی بر شواهد را به اشتراک بگذاریم – از جمله اینکه محصولات بی اختیاری ، در درجه اول ، یک حمایت موقتی است و زنان مبتلا به بی اختیاری باید به دنبال پشتیبانی پزشکی باشند. ما باید اطمینان حاصل کنیم که این پیام ها هر جا ممکن باشد تقویت می شوند و مغایرتی با آنها ندارند. “

این طرح بخشی از تعهد برنامه بلند مدت NHS برای بهبود پیشگیری ، شناسایی و درمان اختلال عملکرد کف لگن است. این سرویس تا مارس 2024 در هر بخش از کشور برای زنان در دسترس خواهد بود.

ما دوست داریم آن را ببینیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>