کمدی Netflix Star London Hughes درباره جنسیت و رد BAME Label آغاز به کار می کند

[ad_1]

“مردم فکر می کنند که کج بیل زدن یا کتک های سابق مانند” اوه ، ما خیلی ناامید هستیم. ” ما ناامید نیستیم ما در واقع از نظر انتخاب مجرد هستیم ، اما هنوز مرد شایسته ای را پیدا نکرده ایم.

روشن بودن این میزان صداقت در مصاحبه – چند دقیقه در – نادر است اما لندن هیوز استعدادی نادر است و سفری نادر به ستاره سازی نتفلیکس دارد. این خانم 31 ساله به عنوان مجری پرداخت برای کانال پورنو نمایش ، Babestation قبل از حضور در جشنواره Edinburgh Fringe که در آن نامزد بهترین نمایش به دلیل دید صفر فیلترش از جنسیت و زندگی جنسی خودش بود ، کار خود را آغاز کرد. برای گرفتن یک D ** k.

او به زودی به لس آنجلس رفت و کسی را نشناخت و منظره خود را در چراغ های روشن و بیلبوردهای مشهور هالیوود قرار داد. در داستان مدرن کوین هارت آمد که با تولید کمدی ویژه Netflix به همین نام موافقت کرد ، برای گرفتن یک D ** k. شرور در این قطعه ، همه گیر شدن به زودی رخ داد اما این مانع او نشد و پس از اینکه او اولین زن انگلیسی بود که دارای یک برنامه کمدی ویژه نتفلیکس بود – او میزبان سری جدید برنامه های گفتگوی هفتگی Netflix شد ، حزب پس از Netflix در کنار David Spade و Fortune Feimster. حالا او با بازی در نقش اصلی در آستانه ستاره شدن فیلم است آشفته گرم، که در حال حاضر تحت تولید سازندگان تحت تولید است سفر دختران.


به راحتی می توان گفت که با این سطح از استعداد ، ستاره لندن هیو فقط در حال رشد است و مطمئناً اجازه نمی دهد که یک بیماری همه گیر بر سر راه او قرار گیرد ، حتی اگر مانع زندگی جنسی او باشد. وقتی ما در مورد عشق قفل صحبت می کنیم ، او می خندد: “قفل من عقیم است ، همسر”. “من هیچ چیز ندارم. حتی الان با برای گرفتن یک D ** k بیرون آمدن ، DM من پر است. خیلی خنده دار است زیرا من به دلیل این همه گیری جهانی حتی نمی توانم براساس آن عمل کنم – این بزرگترین بلوک خروس است که تاکنون وجود داشته است. ” حالا این کلمات یک آیکون در حال ساخت است!

در اینجا لندن هیوز در مورد سفر خود به ستاره نتفلیکس صحبت می کند ، چرا بحث در مورد جنسیت در یک صحنه عمومی مهم است ، زیرا در انگلیس نادیده گرفته می شود و چرا او برچسب BAME را رد کرده است

تحقق همه رویاهای شما در چنین زمان عجیبی چه حسی دارد؟

این خیلی خوب است ، بزرگترین و بهترین “من به شما چنین گفتم” تا کنون – این احساس است. به یاد دارم که دو سال پیش ، توییت می نوشتم – من در مورد سفر خود و احساساتم در مورد وضعیت صنعت در رابطه با زنان ، به سیاه پوستان بسیار باز هستم – گفت: “وقتی من به آمریکا می روم ، این اتفاق می افتد اتفاق می افتد و این اتفاق می افتد. ” وقتی توییت ها را توییت می کردم ، هرگز حتی به لس آنجلس نرفته ام.

اکنون حتی لازم نیست بگویم: “من به شما چنین گفتم” ، زیرا کار من صحبت از من است. من به خودم پنج سال فرصت دادم تا وقتی که به اینجا نقل مکان کردم ، آمریکا را بشکنم و این کار را در مدت هشت ماه در همه گیر انجام دادم. نباید برای من به این راحتی بود. واضح است که من به عنوان یک استعداد زن سیاه پوست در انگلیس نادیده گرفته می شدم و این فقط یک چیز بزرگ است ، “من به شما چنین گفتم.” بنابراین ، امیدوارم که آنها این کار را تکرار نکنند ، زیرا شما نمی توانید استعداد خود را به آمریکا از دست بدهید. ویزا ها خیلی گرون هستند! ما مجبور نیستیم مدام به اینجا بیاییم. برای من رسیدن به اینجا فقط هفت بزرگ بود. ای کاش استعداد انگلیس به اندازه کافی بزرگداشت شود. بنابراین مجبور به ادامه کار در اینجا نخواهیم بود ، اما من شکایت نمی کنم – من بهترین زندگی خود را می گذرانم!

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چگونه مهاجرت به LA باعث شده تا شما در تجربیات خود از کمدین زن سیاه پوست در انگلیس تأمل کنید؟

من متوجه نشدم که چقدر در انگلستان برای تهیه ضایعات می جنگم. من برای نمایش در نمایش های پنل می جنگیدم. من مثل این بودم: “تمام کاری که می خواهم انجام دهم این است که روشن باشم 8 از 10 گربه! تنها کاری که می خواهم انجام دهم این است که روشن باشم آب میوه معروف! “من در یک نمایش پنل می جنگیدم تا یک نفر باشم. اکنون ، من فیلم گرفته ام! مغز من حتی نمی تواند در مورد من قدیمی که مثل” بود فکر کند ، “من فقط می خواهم یک دختر در یک نمایش باشم. “به من اجازه داده شده رویای بزرگتر از آنچه انگلیس به من گفته است ، داشته باشم. انگلیس به من احساس كرد كه هدف نهایی نقطه مهمی است در آپولو زندگی کنید. این همان چیزی است که انگلیس باعث شد احساس کنم.

آمریکا به من اطلاع می دهد که هدف نهایی بی حد و حصر است. من دوستان و همسالانم را در انگلیس – و آنهایی که رنگی هستند – می بینم و می بینم که آنها چه چیزی را باید پشت سر بگذارند ، مرزهایی وجود داشت و ما نمی توانستیم از این مرزها عبور کنیم. اگر در مورد نمایش های سرگرمی صحبت کنیم ، در حال حاضر هیچ زنی در انگلیس با نمایش سرگرمی خاص خود در انگلیس وجود ندارد. شما گراهام نورتون را به جاناتان راس به کیت لیمون رسانده اید و هیچ زنی وجود ندارد. دو سال پیش ، من در زنانی بودم که فکر می کردم نمی توانم از کنار آن عبور کنم. و حالا مثل این است که “اوه نه ، من می توانم هر کاری را که می خواهم انجام دهم”.

هنوز هم بسیاری از برچسب ها برای زنان در چشم عموم گذاشته شده است. به عنوان مثال حتی گفتن “کمدین زن” مسخره است ، زیرا هیچ کس هرگز نمی گوید “کمدین مرد”. مجبور شده اید در برابر کدام برچسب ها سرکشی کنید؟

من از همه برچسب ها متنفرم. اولین کسی که علیه آن قیام کردم کمدی بود. F ** k که! من در برابر آن قیام کردم ، من کمدین نیستم ، من یک کمدین هستم. و برچسب دیگری که علیه آن عصیان کردم ، از اینکه بیشتر از همه متنفرم ، BAME است. من از اینكه اینگونه نامیده می شوم متنفرم. این اساساً می گوید سفید پوستی امری طبیعی است ، سپس هر نژاد ، ژانر و فرهنگ دیگری وارد BAME شد. هنگامی که شما در مورد BAME صحبت می کنید ، در مورد افراد بسیار متفاوت صحبت می کنید. من یک فرد سیاه پوست هستم. من مثل یک آسیایی نیستم ، اما همه ما با هم جمع شده ایم ، مثل اینکه همه “دیگران” هستیم.

من از این اصطلاحات متنفر بودم ، بنابراین آن را رد کردم. من این واقعیت را دوست ندارم که مردم می گویند من یک کمیک زنانه هستم زیرا فقط یک کمیک هستم. من از این متنفرم در مصاحبه ها وقتی مردم می گویند: “به عنوان یک کمیک زنانه چگونه است؟” و سپس آنها به مردان نمی گویند مانند: “به عنوان یک کمیک مردانه چگونه است؟” برای مردم بسیار مهم است که در آنها جعبه بسته نشوند و به آنها گفته نشود که چه کسانی هستند و فقط باید خودشان را بیان کنند. حتی در برخی از بررسی ها برای برای گرفتن یک D ** k، من را با امی شومر مقایسه کرده اند ، که من عاشق خونین هستم – او یک قهرمان است ، او یک نماد است – این یک تعارف بزرگ است اما همچنین ، او یک کمیک سفید آمریکایی است و من یک کمیک زن سیاه پوست ، انگلیسی. شما نمی توانید ما را مقایسه کنید. من لندن هیوز هستم. نمی توانم برچسب بزنم. من نمی توانم بوکس بزنم. من فقط من هستم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آن سطح از خودباوری بسیار باورنکردنی است. سفر شما به سمت ایمان به خود چگونه بوده است؟

اگر مرا در 18 سالگی می شناختید ، من همان دختر نیستم. در دبستان ، دبیرستان و دانشگاه مورد آزار و اذیت قرار گرفتم. من هنوز هم انرژی و اوقات تفریحی را در خودم داشتم اما بسیار ناامن بودم ، قبلاً به آنچه مردم درباره من فکر می کردند اهمیت زیادی می دادم و به هر آنچه فکر می کردم فکر می کنم می کردم. بنابراین اگر دوستم فکر می کرد ، من باید اینگونه باشم ، شروع به بازی در این راه می کنم. اگر پسری که با او قرار می گذاشتم فکر می کرد که باید اینگونه باشم ، پس شروع می کنم به این شکل. در پایان ، من به نوعی آنچه را که به عنوان یک شخص بودم از دست دادم. اما کمدی باعث شد خودم را پیدا کنم. وقتی شروع به کار کمدی کردم ، این فقط واقعی ترین افکارم بود و فقط می توانستم آنها را بگویم چون شوخی بود. هر چیزی که من همیشه می خواستم به چهره یک شخص بگویم یا در مورد یک وضعیت بگویم ، اکنون می توانم بگویم ، تا زمانی که آن را خنده دار کنم. این کاری است که کمدی برای من انجام داد.

به همان اندازه شگفت آور است که می بینید در صحنه با صراحت صحبت می کنید و با جنسیت و رابطه جنسی صحبت می کنید ، اما برای برخی از افراد هنوز هم بسیار ناخوشایند است …

شما همیشه باید در مورد حقیقت خود صحبت کنید. آیا حقیقت خود را لرزاند؟ سپس در مورد bumming صحبت کنید! تا زمانی که حقیقت شما باشد ، کسی را آزرده نمی کنید. نکته من در مورد کمدی این است که ، اگر قصد توهین و توهین را دارید ، از خنده دار بودن آن اطمینان حاصل کنید. اگر شما فقط مردم را آزرده اید و مبتذل هستید و این خنده دار نیست ، پس این یک سخنرانی تد اشتباه است. من فکر می کنم این آزاد است که بتوانم روی صحنه بروم و مثل این باشم که “آنها قبلاً مرغ دریایی نامیده می شدند زیرا من آن را خیلی خوب مکیدم.”

به من اعتماد کن ، مردان این ویژگی را پنهان نمی کنند. مردان در مورد سه نفری و باند بانکی و هر چیز دیگری صحبت می کنند ، با همه همسرانشان در میخانه چپ ، راست و مرکز. اما زنان احساس می کنند که: “اوه ، ما نمی توانیم در این مورد صحبت کنیم زیرا ما زن هستیم یا معتدل هستیم یا نمی توانیم بگوییم که از مکیدن دیک لذت می بریم.” مثل ، البته شما می توانید! شما می توانید هرچه می خواهید بگویید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آنچه هنوز شما را در مورد کلاله هایی که هنوز در مورد صحبت درباره جنسیت وجود دارد ، به ویژه بعد از آن شگفت زده می کند برای گرفتن AD ** k آزاد شده است؟

برادر من! خانواده من خیلی از آن حمایت می کنند اما برادر من خیلی دوست داشت: “سیس ، تو خودت را کلاج صحنه می نامی.” من مثل “بله! اما مشکلی نیست.” او هنوز هم خیلی دوست دارد: “اگر پسری زنگ بزند ، تو زمین بودی ، من مجبور بودم کاری با او انجام دهم.” و من مانند “بله ، اما من خودم را کج بیل می نامم. مثل اینکه پسری مرا کج بیل صدا کند ، مثل من نیست. ما در حال بازیابی زمین هستیم. من آنچه را که متعلق به من است پس می گیرم. این جنسیت من است که مالک آن هستم ، بنابراین می توانم آنچه را که می خواهم انجام دهم. من فقط سعی می کنم ننگ آنچه را که زنان می توانند با آن شوخی کنند را از بین ببرم.

اما پدر من یک فمینیست بزرگ است و بسیار شبیه این است: “این یک شوخی است ، شما شوخی می کنید و در مورد آنچه که زنان همیشه درباره آن صحبت می کنند صحبت می کنید ، چرا شما نمی توانید روی صحنه بایستید و این حرف را بزنید؟ کسی که می تواند “می بینید که شما شوخی می کنید و می خواهید یک تابو را برطرف کنید ، این بسیار جدی است که زندگی و خودشان را جدی می گیرد.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آیا سال گذشته به شما یاد داده است که همه باید همیشه رویای بزرگ داشته باشند؟

آن آرزوهای بزرگ را داشته باشید! می دانید چرا ، به این دلیل است که چیزی به نام رویای آمریکایی وجود دارد ، اما چیزی به نام رویای انگلیسی وجود ندارد؟ ما فقط آن طور بزرگ نشده ایم. ما تربیت نشده ایم که فکر کنیم می توانیم هر کسی را که می خواهیم انجام دهیم و باشیم. ما بزرگ شده ایم تا آرامش خود را حفظ کنیم و ادامه دهیم. بنابراین ، به همین دلیل است که احساس می کنم هر وقت یک فرد انگلیسی خواست “من می خواهم این کار را انجام دهم”. یک فرد انگلیسی دیگر چنین خواهد بود: “آیا مطمئن هستید؟ شاید نه. شاید فقط به کار روزانه خود پایبند باشید ، به کار روزانه خود پایبند باشید.” در حالی که آمریکا مانند این خواهد بود ، “بله ملکه! شما بروید آن اسکار را بگیرید ، ملکه! بله! شما این کار را می کنید! شما این کار را می کنید!” من الان روی یک بیلبورد هستم. خیلی سورئال است. من اهل تورنتون هیث ، کریدون هستم – این شهر به خاطر Tesco 24 ساعته معروف است. افرادی که اهل تورنتون هیث هستند واقعاً در بیلبوردهای LA واقع نمی شوند. من فکر می کنم من اولین نفر هستم. بنابراین من به نوعی احساس افتخار می کنم که توانسته ام این کار را در زندگی حرفه ای خود انجام دهم ، بنابراین خیلی زود پس از ترک انگلیس. انتظار نداشتم به سرعت این اتفاق بیفتد. من واقعاً ، واقعاً پف کرده ام.

برای گرفتن یک D ** k اکنون در Netflix در دسترس است و حزب پس از Netflix پخش هفتگی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>