کمپانی Period Product کمپین واقعیت حمام Ohne بسیار با طراوت است

[ad_1]

مارک محصولات دوره Ohne یک ویدیو در حساب اینستاگرام خود منتشر کرده است که “واقعیت حمام” را تبلیغ می کند ، و ما وسواس داریم.

این ویدئو گروهی از زنان جوان را نشان می دهد که در یک حمام رویایی با کاشی صورتی رنگ آویزان شده اند – یکی از آنها حتی در توالت نشان داده می شود که یک بسته بند تامپونی (راه راه گورخر) را با لباس زیر دور مچ پا باز می کند.


ما کاملاً برای این رویکرد قدرتمند و معتبر به تجربه قاعدگی و به طور کلی بدن زنان اینجا هستیم ، به ویژه اینکه اغلب تبلیغات تامپون دست در دست هم با گل های گل و زنان خوش پوش با لباس های سفید است. گرچه این زیبایی شناسی بدون شک زیباست ، اما کاملاً نماینده و واقع بینانه تجربه نیست.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اونه همچنین واقعاً به شور و نشاط حمام و مفهوم آن برای خانم ها – محلی برای پناهگاه و مهمتر از همه ، مکانی برای ملاقات با دوستان جدید (که شبهای عادی اتفاق می افتاد) می پردازد.

در زیرنویس این ویدئو آمده است: ”فریاد بزنید برای همه نوزادانی که در حمام ملاقات کرده ایم و وقتی بیشتر از همه به آنها تامپون داده ایم ، به ما گریه می کنیم که در مورد همسران بازنده گریه می کنیم و به ما گفتیم که لباس های ما زیبا هستند. شما MVP ها هستید. “

این برند به GLAMOR گفته است که مأموریت اصلی آن عادی سازی مکالمات بین زنان در مورد خونریزی و قاعدگی و یافتن یک انجمن سرگرم کننده برای انجام این کار است.

مقیاس واقعی سقط در انگلیس مشخص شده و بسیار تکان دهنده است

او می گوید که این کار با “اولین ایدئولوژی های ریشه دار و ظالمانه بیاد آموختن با شناخت زیبایی و بدبینی بدن ما” آغاز می شود ، و افزود که “واقعیت حمام” “حرکتی” است که همه باید از آن عقب بمانیم.

نیکی می گوید: “ما قبلاً این داستان را به ما گوشزد کرده ایم که باید پریود خود را پنهان کنیم و به تنهایی پشت درهای بسته با آن کنار بیاییم.” و با این وجود ، همه ما آن لحظات خاص ملاقات با خونریزی دهنده دیگری را در حمام و به اشتراک گذاری محصولات و داستان ها.

“ما می خواستیم در این لحظات قدرتمند قهرمان شویم ، و آن فضای پر افتخار و آشکار را به زندگی روزمره برسانیم و این گفتگوها را در همه جا تشویق کنیم.”

پیش از موم بیکینی بعدی شما ، این اشکال و سبک هایی است که باید در نظر بگیرید …

حمام به کنار می لرزد ، وظیفه گسترده تر اوهن این است که هرگونه لکه ننگ پیرامون این مکالمات را در هر کجا که هستید از بین ببرید. نیکی می گوید: “ما دنیایی می خواهیم که هرکسی که خونریزی می کند از نزدیک با جزئیات و نیازهای بدن خود احساس راحتی کند – بدون شرم ، گناه ، یا کلاله های سمی که جامعه به قاعدگی وارد کرده است.”


اونه برای تلاش و تسهیل زنان در مدیریت دوره خود به روشی که می خواهند و همچنین کمک به مبارزه با مسائل فقر دوره ای تأسیس شد. آنها محصولات مختلف دوره ارگانیک ، از جمله “تامپون برهنه” (بدون اپلیکاتور) ، تامپون اپلیکاتور و پد ارگانیک را به فروش می رسانند.

آیا واژن دهیدراته دارید؟ نشانه های ظریفی که انجام می دهید – و اینکه چگونه بدون اینکه حتی خودتان متوجه شوید بر زندگی شما تأثیر می گذارد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>