کمپین تست اسمیر #DropYourPants پس از واکنش منع شد

[ad_1]

#DropYourPants ، یک شعار برای یک کمپین غربالگری دهانه رحم ، پس از واکنش منع شده است ، زیرا مردم ادعا می کنند که این “خرابکاری” ، “هوسرانی” و “رنگ آمیزی جنسی و خشونت آمیز” است.

این کارزار برای تشویق زنان به انجام آزمایش اسمیر در 7 ژوئن در گرنزی آغاز شد. در یک پست در صفحه توییتر آنها نوشته شده بود: “امسال کمپین آگاهی از غربالگری دهانه رحم Bailiwick امروز آغاز می شود و به مدت 3 هفته اجرا می شود. این باعث می شود هر کسی که گردن رحم داشته باشد در صورت دعوت شدن از وی قرار ملاقات غربالگری رایگان داشته باشد. #WeAreAllSmearReady #DropYourPants.”

پیش از روز آگاهی از غربالگری دهانه رحم ، در اینجا توصیه های تخصصی برای از بین بردن ترس ترس وجود دارد

در حالی که این توییت هنوز زنده است ، این شعار از کمپین کنار گذاشته شده است.


یکی از کاربران شبکه های اجتماعی نوشت: “Wtf؟ #smearready و #dropyourpants کراش ، ناراحت و توهین آمیز هستند.”

دیگری نوشت: “درخواست از زنان برای #DropYourPants دارای رنگ آمیزی جنسی و خشونت آمیز است که در مورد غربالگری دهانه رحم مفید نیست.” “من فکر می کنم کمپین های بهداشت عمومی باید روشن کنند که چه کسی به غربالگری نیاز دارد. من فکر نمی کنم کاهش افراد به اعضای بدن مفید باشد. # جنسیت”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“وضعیت هشتگ # DropYourPants. برخی از زنان به دلیل تجربیات آسیب زای قبلی از لکه گیری جلوگیری می کنند – این هشتگ هیچ کاری برای راحت تر کردن این زنان انجام نمی دهد” ، دیگری اضافه کرد.

در پاسخ به انتقادات گسترده ، سخنگوی گفت: “با توجه به” شلوار خود را رها کن “، این شعاری بود که به طور مشترک با شرکای بخش سوم و مراقبت های اولیه که برای آگاهی بیشتر از برنامه غربالگری.

“ما برای حمایت از این پروژه به آن ارجاع دادیم اما قدردانی می کنیم که برخی افراد جرم کرده اند و ما آن را از پست های اجتماعی خود حذف کرده ایم.”

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود افراد تمایل به انجام آزمایش اسمیر ندارند ، از جمله ترس ، خجالت یا ضربه قبلی. ما باید اطمینان حاصل کنیم که زبانی که در اطراف غربالگری دهانه رحم استفاده می کنیم و به طور کلی سلامت جنسی زنان تشویق کننده و فراگیر است. # قطره_شلوار شما هیچ کدام نیست.

در صورت استفاده از واکسن HPV آیا هنوز به غربالگری سرطان دهانه رحم نیاز دارید؟ یک دکتر وزن می کند …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>