کمپین جدید L’Oreal Professionnel پول رنگ سالن را ارائه می دهد

[ad_1]

بهترین کاری که می توانید برای حمایت از سالن خود انجام دهید این است که به قرارهای ملاقات رزرو کنید و روی موهایی با ظاهر زیبا سرمایه گذاری کنید. و برای ساده تر کردن آن ، L’Oreal Professionnel یک کمپین یارانه ای به قیمت خدمات رنگ سالن شما ایجاد کرده است – کمی شبیه Eat Out To Help Out. اما برای موهای شما

این کمپین ، نامگذاری شده است Balayage فرانسوی: فقط در سالن، مشاهده خواهد کرد که لورآل ده ها هزار کوپن یارانه ای به مشتریان رزرو قرار ملاقات رنگی داخل سالن لورآل ارائه می دهد.

طرح همبستگی که 10 £ از خدمات رنگی را پس می دهد ، برای حمایت و کمک به سالن های محلی در بازگشت تابستان طراحی شده است.

این یک سال سخت برای صنعت آرایشگاه بود که برخلاف بخش مهمان نوازی ، پشتیبانی بسیار محدودی از آنها ارائه شد. اما در کنار افزایش درآمد ، مشخص شده است که خدمات سالن می تواند روحیه را تقویت کند. یک نظرسنجی اخیر نشان داده است که 68٪ از بزرگسالان بریتانیا احساس می کنند سفر به سالن از سلامتی آنها پشتیبانی می کند.

چگونه کار می کند؟

برای درگیر شدن در این کار ، باید یک فرم آنلاین پر کنید که یک تأیید نامه الکترونیکی برای شما ارسال می کند. قرار ملاقات خود را در یک سالن شرکت کننده L’Oréal Professionnel در انگلستان یا ایرلند بین 1 ژوئیه 2021 و 15 سپتامبر 2021 رزرو کنید. به قرار ملاقات خود بروید و رسید را ذخیره کنید (این باید شامل تاریخ ، آدرس سالن و ارزش کل باشد ، که نشان می دهد شما spent 70 یا بیشتر در حداقل یک سرویس رنگ سالن). برای پر کردن فرم بازخرید و بارگذاری رسید ، از پیوند موجود در ایمیل تأیید خود بازدید کنید. سپس ، برای تأیید اعتبار ادعای خود ، همراه با بازپرداخت 10 پوند ، باید ایمیلی دریافت کنید.

اینجا رزرو کنید

چه رنگی انتخاب کنید؟

در مورد اینکه کدام یک از خدمات رنگی را انتخاب کنید ، نام این کمپین یکی از روندهای رو به رشد رنگ در تابستان 2021 است. جستجوها برای balayage 550٪ ماه به ماه در حال رشد است و نکات برجسته ظریف نمونه بارز رنگ زیبا است فقط در دستان حرفه ای قابل دستیابی است.

Balayage راز زیبایی برای آفتاب گرفتن مو است. در اینجا چند نکته برای استفاده از رنگ آمیزی شما آورده شده است

Balayage دارای ویژگی های برجسته زیبا و ظریف است که از طریق مو مخلوط شده است ، اما آخرین به روزرسانی مرسوم ، کاملا واقعی به ریشه های آن برمی گردد. balayage فرانسوی نوعی پایان نرمتر ، سکسی ، یکپارچه با نوارهای صفر ، درخشندگی و بدون براقیت را ارائه می دهد. با توجه به اینکه balayage در فرانسه نشات گرفته است و به معنای “رفت و برگشت” فرانسوی است ، منطقی است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در جاهای دیگر برجسته های بلوند ، آتش آتشین و تکه های پول دهه 70 ، به عنوان اصلی ترین رنگ مویی که باید برای سال 2021 بدانید ، تیتر اصلی هستند.

این روندهای اصلی رنگ مو است که باید برای سال 2021 بدانید

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>