کمپین محبوب محبوب گوچی با بازی هری استایلز و جیمز کوردن

[ad_1]

اگر تا به حال فکر کرده اید که یک برنامه گفتگوی تلویزیونی با مارک گوچی ممکن است چگونه باشد ، به نظر می رسد مدیر خلاق برند ، آلساندرو میشل ، در مبارزات انتخاباتی جدید گوچی معشوق ، سر آن را زده است.

بیایید فقط بگوییم که این تقریباً چیزهای رویاهای نمایش گپ است ، با یک ستاره مشهور ستاره ای (ما به آن ثانیه باز خواهیم گشت) در کنار هر بیت از درام مد که اکنون نیاز داریم.


امروز در بیانیه ای که توسط نیروگاه مد منتشر شد ، آنها گفتند “میشل نسخه ای از برنامه گفتگوی اواخر شب” هالیوود “را به ذهن متبادر می کند که باعث شگفتی می شود و قالب را با بازی واژگون می کند.” طراح گفت Vogue، “اغلب این نامگذاری ها به نام زنان تأثیرگذار است. اکنون ، ما با این ایده که دو ستاره وجود دارد پیچیدیم: کیف و استعداد واقعی. “


این کمپین نرم و صاف به کارگردانی هنرمند فرقه ، عکاس و کارگردان هارمونی کورین ، چهار سبک محبوب کیف دستی گوچی ، از جمله کیف های دیونیسوس و جکی 1961 را به نمایش می گذارد ، با استفاده از تم چت شو به عنوان پس زمینه هوشمندانه خود. پادشاه برنامه چت تلویزیونی ، جیمز کوردن ، در حالی که یک لیست از لیست های A ، صندلی داغ و کیسه های گوچی را به دوش می کشند ، میزبان بازی است.


رشته ستارگان شناخته شده شامل هری استایلز است که در تصویر زیر پایی ضربدری با لباس متحد التون جان اسکی گوچی (کت خز ، پیراهن پررنگ ، شراره) در کنار کیف جکی مورد علاقه خود در کنار او قرار دارد.


پس از آن داکوتا جانسون قرار دارد ، در حالی که دیونیسوس مجلسی خود را در دامان خود نشسته است و سیه نا میلر با گوچی جکی 1961 خود را در بوم GG Supreme این برند به دوربین می زند ، نیازی به گفتن نیست که اسطوره هالیوود ، دایان کیتون ، با افتخار با کیف Gucci Horsebit 1955 ظاهر شد. محلی برای دوربینها

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

از دیگر ستاره های مورد توجه گوچی می توان به سرنا ویلیامز و اوکوافینا اشاره کرد که در کنار کیف های GG Marmont خود خیره می شوند.


در فیلم مبارزات انتخاباتی ، کوردن از مهمانان مشهور خود می پرسد “کدام کیف را بیشتر دوست داری؟” جواب؟ خوب ، یک گوچی عزیز ، البته.


حالا ، به طور جدی ، گوچی ، آیا این واقعاً می تواند یک نمایش واقعی باشد؟ ما کاملاً هماهنگ می شویم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>