کمپین # والدین مغرور والدین را در انجمن LGBTQIA + جشن می گیرد

[ad_1]

کمپین جدیدی برای جشن های ماه پراید راه اندازی شده است همه والدین ، ​​شامل سفرهای والدین افراد از انجمن LGBTQIA + است.

کمپین # والدین مغرور از طرف The Positive Birth Company (PBC) می خواست نمایش کم توجهی از داستانهای LGBTQIA + والدین را در اذهان عمومی ، و روایت ناهماهنگ پیرامون والدین را به چالش بکشد.


شرکت تولد مثبت

والدین LGBTQIA + – به ویژه فرزندپروری تراجنسیتی – منطقه ای تحت تحقیق است. طبق اداره آمار ملی ، مستند شده است که در سال 2019 212000 خانواده همجنسگرای در انگلیس زندگی می کنند که از سال 2015 40٪ افزایش داشته است. اما اینکه آیا این خانواده ها بچه دار شده اند از سال 2013 اندازه گیری نشده است.

اکنون ، افراد در کمپین # والدین مغرور از صدای خود برای افزایش دید استفاده می کنند و اطمینان حاصل کنند که والدین LGBTQIA + مشاهده گردید.

این پروژه باورنکردنی زیبایی زنان ترانس را به تصویر می کشد


شرکت تولد مثبت

فردی مک کانل یک مرد ترنس است و یک پدر انفرادی است و تصمیم دارد باردار شود و پسرش را به دنیا بیاورد. فردی می گوید: “من پدر و مادری مغرور هستم زیرا به عنوان یک مرد ترانس همیشه به من می گفتند که نباید به بچه دار شدن فکر کنم. اما من در اعماق قلب خود احساس کردم که باید و می توانم ، و می خواستم. بنابراین ، من به دنبال قلب و آن را اتفاق می افتد.

“من سعی می کنم قابل مشاهده باشم تا مردان ترانس و افراد غیر باینری بیشتری بدانند که این گزینه را نیز دارند. آنها می توانند یک خانواده داشته باشند و آنها می توانند این کار را به طرق مختلف انجام دهند. و به این ترتیب – به روشی که من انجام داده ام آن – به همان اندازه معتبر است. “


شرکت تولد مثبت

استف میان جنسی است و الکس نیز ترنس است – این جفت پس از چهار بار سقط جنین در حال حاضر 26 هفته باردار هستند. استف می گوید: “این تصور غلط گسترده وجود دارد که اگر شما بین جنسیت یا تراجنسیتی هستید ، نمی توانید بچه دار شوید ، بنابراین در جایی که امروز هستیم و در هفته 25 بارداری هستیم ، یک موفقیت بزرگ به خصوص پس از سقط های مکرر احساس می شود.”

“با این حال ، پیش فرض ها می توانند به طرز باورنکردنی مضر باشند ، بنابراین برای ما حیاتی است که قابل مشاهده باشیم تا بتوانیم دیدگاه های منسوخ موجود را به چالش بکشیم ، در حالی که به دیگر افراد LGBTQIA + که می خواهند پدر و مادر شوند نیز امیدواری می دهند.”


شرکت تولد مثبت

زوج تراجنسی جیک و هانا گراف سفر خود را در کانال 4 ثبت کردند کودک ما: یک معجزه مدرن، که داستان جایگزینی آنها با دختر میلی را نشان داد.

اولین مجموعه پراید Savage x Fenty در اینجا وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که هر بدن در جامعه LGBTQIA + احساس دیده می شود

جیک می گوید: “ما جیک و هانا گراف هستیم و یک زوج تراجنسیتی هستیم.” “من یک بازیگر ، نویسنده و کارگردان هستم و این همسر زیبای من است که 10 سال در ارتش انگلیس بود و اکنون در جرایم ضد مالی کار می کند. و این کودک زیبای ما ملی است که بیش از یک سال دارد ، در آوریل سال 2020 از طریق رحم اجاره ای به دنیا آمد.

من پدر و مادر مغروری هستم زیرا برای پدر شدن هر کاری می کردم. و من کردم و این اوست! “


شرکت تولد مثبت

برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد کمپین # والدین مغرور ، به thepositivebirthcompany.co.uk مراجعه کنید.


شرکت تولد مثبت

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>