کندوی مدرن مشهورترین افراد مو است از جمله Aimee Lou Wood و Dua Lipa Are Love

[ad_1]

فرش قرمز همیشه یکی از بهترین راه ها برای تشخیص روندهای زیبایی در حال ظهور است و جوایز تلویزیونی BAFTA امشب تفاوتی نداشت. ما سایه چشم آبی نیکولا کافلان ، موج انگشتهای براق گلدا روشوشول – و شخصیت شخصی خود ، لباس شیک Aimee Lou Wood را داشتیم.


جوان 26 ساله آموزش جنسی ستاره ای که جایزه بهترین بازیگری زن در یک کمدی را به دست آورد ، یک لباس گلدار و گلدار با یقه بیانیه از Miu Miu ، خط چشم بالدار امضا شده خود و موهایش را در یک کندوی ظریف با موی چتری شکل گرفته بود.

و این اولین باری نیست که شاهد استفاده مدرن از مدل موهای کندوی این فصل جوایز هستیم. دعا لیپا در مراسم جوایز بریت ماه گذشته سبک مشابهی را پوشید ، و موهای تیره اش را به صورت یک نان بلند و بزرگ با رشته های بلند که در جلوی او چهره او را با ظاهری کاملاً امی واینهاوس جمع کرده بود ، جمع کرد. به راحتی می توان گفت که سبک پرطرفدار بعدی قرار است روند بزرگ بعدی مو برای تابستان باشد – بنابراین ما از پاتریک ویلسون ، آرایشگر مو که در پشت کندوی عسل مدرن Aimee است ، خواستاریم تا به ما بگویید چگونه می توانیم به خانه نگاه کنیم.


پاتریک می گوید: “الهام از نگاه Aimee از دهه 60 گرفته شده است – فکر کنید بریژیت باردو ، شبح های کندوی عسل”. “لباس Miu Miu بود و همان لحظه که یقه را دیدم ، فهمیدم که باید مو باشد. من می خواستم چیزی را با تکان دادن سر بریژیت خلق کنم ، اما این هنوز” Aimee “را احساس می کرد.”

در مورد کندوی مدرن به عنوان یک روند در حال ظهور ، پاتریک اظهار داشت: “ما در دنیایی زندگی می کردیم که نتوانسته بودیم به آرایشگاه برویم و صنعت زیبایی را به طور کلی از دست بدهیم ، بنابراین من فکر می کنم که زنان تمایل به موهایشان را طور دیگری بپوشند. احساس می کنم همه ما در حال حاضر به یک چیز جالب نیاز داریم و این دقیقاً همان چیزی است که من می خواستم با موهای Aimee برای BAFTA بدست آورم. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اینگونه است …

  1. من موها را با استفاده از Tigi Bed Head Superstar Queen به مدت یک روز (8.65 پوند) آماده کردم و با استفاده از سشوار حرفه ای ghd Helios (159 پوند) خشک کردم و موها را با برس گرد خشک کردم.
  2. من با صدای نرم Curl Tong (129 پوند) موهای چسبان را به عقب هدایت کردم تا از صورت دور شود.
  3. پس از اتمام آماده سازی ، من اسپری موی بافت طبیعی Oribe را اضافه کردم
    (45 پوند) به ریشه ها ، موها را به عقب ترکیب می کنید تا قد آنها را افزایش دهید.
  4. با استفاده از برس مو میسون پیرسون (97 پوند) ، موها را به عقب بردم و موها را به صورت رول فرانسوی درآوردم. سپس با انگشتانم شکل را دستکاری کردم تا قبل از محکم شدن ، جلوه بیشتری داشته باشد.
  5. نکته برتر: این ظاهر کاملاً مربوط به آمادگی است. اگر نتوانید سبک را آماده کنید ، دوام نخواهد آورد. توصیه من این است که برای نگه داشتن ظاهر در یک مکان از گوزن استفاده کنید و همچنین برای آگاهی از تعادل و شکل پشت آن ، از دو آینه استفاده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>