کنسانتره پاک کننده لایه بردار جدید Glossier فقط افتاده و ما آن را امتحان کردیم

[ad_1]

یافتن یک پاک کننده مناسب جام مقدس مراقبت از پوست است ، اولین قدم در یک برنامه معمول که به معنای واقعی کلمه برای سلامتی پوست شما است. با این وجود با وجود گزینه های 1000 ، می تواند یک انتخاب گیج کننده باشد. آیا شما ترجیح می دهید که یک ماده مذاب در پوست مومیایی ، یک نوع کف شستشوی کف دار باشد یا یک کمد لباس پاک کننده دارید که مطابق با روحیه پوست شما تغییر مکان دهد؟

و اکنون یک پاک کننده دیگر وجود دارد که برای بالاترین نقطه در قفسه مراقبت از پوست شما رقابت می کند ، تمیز کننده تمیز کننده Glossier ، 18 پوند. و عشق ما به تمیزکننده فرقه آنها Milk Jelly ، نیازی به ذکر نیست مهارت آنها در تولید ناخن های پرفروش پوست است ، ما به طور جدی مشتاق هستیم ببینیم این تازه کار چه چیزی ارائه می دهد.

ویراستاران GLAMOR بهترین محصولات Glossier را برای کمک به شما در ترقی بخش کردن زیبایی خود نشان می دهند

بنیانگذار Glossier ، امیلی ویس نشان می دهد که دو محصول تجاری در ابتدای راه اندازی اولین پاک کننده خود ، Milk Jelly در سال 2016 وجود داشته است. اینتل از جامعه Glossier نشان داد که درخواست پاک کننده لایه بردار نیز وجود دارد. و با استفاده از این Intel آنها در ایجاد کنسانتره پاک کننده جدید کار کرده اند. مملو از عصاره های میوه ای با قدرت لایه بردار از جمله تخمیر انگور و عصاره آب انگور ، در کنار AHA (اسید لاکتیک و مالیک) ، به علاوه گیاه گل همیشه بهار آرامبخش و بابونه و عصاره میوه شور غنی از آنتی اکسیدان ، این باعث تمیز کردن سطح بعدی می شود.


الان بخرش

روی کاغذ خوب به نظر می رسد اما در عمل چقدر خوب است؟ من به مدت یک هفته کنسانتره پاک کننده را جاده ای آزمایش کردم (در بعضی جاها روی ترکیب من خشک است ، در بعضی دیگر در پوست چرب است) و نظرات من این است.
یک پمپ با آب مخلوط شده و روی پوست می لغزد. به لطف مواد فعال کننده سطح اسید آمینه (جایگزین سولفات) ، برای ایجاد کف نرم یک لحظه طول می کشد. فرمول بدون عطر به همراه بافت ابریشمی تجربه اطمینان پوست پسند را پیدا می کنم و به راحتی شستشو می یابد و به لطافت پوست را نرم می کند. صورت من کاملاً تمیز و در سمت راست جیرجیرک احساس می شود ، قبل از اینکه از آن محروم شود. مزایای لایه برداری همانطور که در مورد لایه برداری فیزیکی وجود دارد بلافاصله مشخص نیست ، اما طی چند روز به وضوح می توان تفاوت تجمعی را با ظاهر تازه و روشن پوست مشاهده کرد ، بنابراین احساس کردم که می توانم روی لایه بردار معمول خود مکث کنم. و بسته بندی شیشه ای قابل بازیافت باعث می شود که به عنوان یک ماده اضافه وزن برای مجموعه پاک کننده های من احساس شود.

بهترین پاک کننده ها برای قرار دادن در کابینت های دستشویی خود برای داشتن پوستی زیبا و شاداب

بنابراین چه زمانی چه نوع پوستی می تواند مفید باشد؟ “به طور معمول وقتی به یک پاک کننده شفاف فکر می کنید ، می دانید که برای منافذ متراکم ، پوست چرب و آکنه های خفیف بسیار مناسب خواهد بود. اما این پاک کننده برای پوست هایی که نیاز به افزایش روشنایی و صاف کردن دارند نیز عالی است.” می گوید زیبایی شناس برنده جایزه ، نایامکا رابرتس-اسمیت ، متخصص زیبایی AKA و خالق پاک سازی ویروس ’60 -Secule Rule ‘. “به عنوان کسی با پوستی خشک و خشک که با احتقان نیز دست و پنجه نرم می کند ، این پاک کننده تمام علائم را برای من ایجاد می کند.”

نایامکا اضافه می کند ، “من عاشق استفاده از مواد شوینده به عنوان مقدمه ای برای لایه بردارها هستم زیرا آنها مدت زیادی بر روی پوست وجود ندارند ، بنابراین پوست شما وقت دارد که به تدریج بدون حساسیت احتمالی عادت کند. اما به یاد داشته باشید پس از آن” لایه برداری و پاک کردن روال خود را در یک مرحله انجام دهید. “بنابراین هر لایه بردار دیگری را کنار بگذارید تا از مزایای تمیز کننده پاک کننده بدون خطر بیش از حد لایه برداری بهره مند شوید.

و سایر قوانین طلایی پاک کننده او؟ “قانون پاکسازی 60 ثانیه ای فقط یک دستورالعمل است – بعضی از آنها از 45 ثانیه سود بیشتری می برند در حالی که بعضی اوقات 5 دقیقه روغن را تمیز می کنم. از همه مهمتر وقت خود را صرف کنید و مطمئن شوید که ماده پاک کننده شما به تمام نواحی صورت شما رسیده است یا نه زمان برای حل کردن سبوم ، SPF ، عرق و آرایش است. و بیش از حد تمیز نکنید. دو بار در روز بیش از حد کافی است. تمیز کردن بیش از دو بار خطر رفع سد رطوبت و در نتیجه یافتن خود با یک پوست کامل را دارد. مواردی که قبلاً نداشتید. بعضی از افراد با پوست خشک و بسیار حساس نیازی به پاکسازی صبح ندارند. ” بگذارید پوست شما صحبت کند – وقتی احساس راحتی و تمیزی می کند ، نشانه این است که در مسیر درست قرار دارید.

برای بهترین استفاده از میز زیبایی هر هفته ، در خبرنامه Beauty Insider ما ثبت نام کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>