کورتنی کاکس روند الهام گرفته از مونیکا را در اینستاگرام آغاز می کند

[ad_1]

در حالی که ما هنوز (با صبر و حوصله) زیادی منتظر آن دیدار دوستانه هستیم که مدتها انتظار آن را می کشیدیم ، به نظر می رسد گروه بازیگران در حال بازگشت به شخصیت خود هستند.

کورتنی کاکس با ویدئویی جدید در اینستاگرام ، نگاهی به گرایش های شبیه مونیکا به ما داده است ، جایی که او از پیروان خود می خواهد “به من بگو که تو مونیکا هستی بدون اینکه به من بگویی مونیکا هستی” – بازی در TikTok که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد عبارتی برای نشان دادن عادتهای شما به مردم بدون گفتن واقعی کلمات.

چندلر بینگ به عنوان بهترین شخصیت Friends انتخاب شده است – بنابراین موافقید؟

در این ویدئو (که در زمان نوشتن آن بیش از 1.3 میلیون بار مورد پسند واقع شده است) ، کورتنی قسمت داخلی نقاشی کارد و چنگال ، ادویه و کمد بسیار مرتب خود را نشان می دهد. در پایان او دوباره به قاب می آید تا یکی از نمادین ترین مونیکا را بیان کند: “من می دانم”.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

شخصیت کورتنی در فیلم Friends ، مونیکا گلر به عنوان مادر نوع گروه دوست نوع A شناخته می شد. او با وسواس تمیز می کرد ، آشپزی می کرد و همه چیز باید مرتب باشد و دقیقاً همان جایی را که می خواست قرار می داد (خوش شانس که او بسیار دوست داشتنی بود)

کورتنی ویدیوی اینستاگرام را با عنوان “آیا تنها من هستم؟” و هواداران خیلی زود با خوشحالی واکنش نشان دادند. یکی از کاربران نوشت: “از اینکه روزم را ساختید متشکرم!” در حالی که دیگری اضافه کرد “باشه حالا من حتی بیشتر تو را دوست دارم.”

یکی دیگر از طرفداران اظهار داشت: “گنجه مخفی را به ما نشان دهید” با اشاره به اپیزودی که چندلر متوجه می شود همه آشفتگی های مونیکا در کمدی است که در آپارتمانش در شهر نیویورک بسته است (و نه ، ریچارد مانند او در آنجا نگهداری نمی شد) فکر).

دیدار مجدد دوستان: ما فقط اولین نگاه اجمالی از آپارتمان مونیکا در پشت صحنه مجموعه را مشاهده کردیم

کورتنی قرار است در کنار اعضای دیگر بازیگران سریال Friends ، جنیفر آنیستون ، لیزا کودرو ، مت لابلانک ، متیو پری و دیوید شویمر در نمایش دوباره مراسم HBO Max ‘Friends حضور داشته باشد که انتظار می رود بدون نسخه باشد. در ابتدا قرار بود این نمایش سال گذشته پخش شود اما فیلمبرداری به دلیل همه گیری به تأخیر افتاد و اکنون فقط فیلمبرداری می شود.

ماه گذشته ، پس از اینکه Ranker.com نزدیک به 150،000 رأی آورد ، چندلر از بین شش عضو اصلی ، به عنوان بهترین شخصیت دوستان انتخاب شد. جوی دوم شد ، فیبی سوم ، راشل چهارم ، مونیکا پنجم و راس آخرین نفر بود.

چگونه جنیفر آنیستون را با این تصور که او را بهتر از خودش می شناسیم ، شکست دادیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>