کیتری x جسی بوش: وارد لیست انتظار برای مجموعه سوم شوید

[ad_1]

گرچه ممکن است هوا فراموش کرده باشد که در اعماق بهار هستیم ، اما این کار را نکرده ایم. خورشید ممکن است در حال حاضر توپ بازی نکند ، اما سرانجام پس از دوازده ماه برای اولین بار لباس های راحتی و لباس راحتی را پوشیده ایم ، همچنان قوی هستیم و هنوز از ریختن لباس های تابستانی و صندل های کشف شده خودداری می کنیم. حتی اگر به چند لایه اب زیر کاه مخفی شده در زیر احتیاج داشته باشند …

استفاده از هوس های حرارتی ما – و همچنین عشق جدید ما برای همه چیز #Cottagecore – کیتری است. سومین همکاری خود را با تأثیرگذار جسی بوش (از سبک ما مردم است-fame) ، برچسب مورد علاقه مد فقط لیست انتظار برای مجموعه ای از کپسول ها را باز کرده است که شما نمی خواهید از آن غافل شوید.


مجموعه جدید که اولین همکاری خود را در تابستان گذشته (که لباس مارگوت در لیست انتظار بیش از 1000 نفر قرار دارد) و دومین خط فوق العاده موفق در ژانویه آغاز کرده است ، همه چیز در مورد رنگ های جالب و تابستانی تابستانی و چاپ های الهام گرفته از پرنعمت است.

از لباس استیوی زنانه و غیرمنطقی – که با شکوفه های کوتاه Cottagecore ، با حاشیه هایی به پایان رسیده و بدون شک یکی از اولین ها است – تا یک صفحه شطرنجی صورتی بسیار زیبا که روی یک پیراهن ، یک شلوار و یک لباس میدی یقه ای پخش می شود ، اینها قطعات بیانی هستند که لحظه ای که آنها را در کمد لباس خود می بینید بلافاصله روحیه شما را بلند می کند.


به سبک معمول کیتری ، این قطعات به منظور جلوگیری از تولید بیش از حد و از بین بردن احتمال هدر رفتن ، در مقادیر محدود ساخته شده اند.

کیتری در تابستان گذشته با ارائه یک مدل تجاری “به سفارش” ، تعادل بین عرضه و تقاضا را که با فروش یک کالای محدود شروع می شود ، تضمین می کند و به هر کسی که فرصت “پیش خرید” را از دست می دهد ، می دهد. راهی عالی برای نام تجاری برای سنجش میزان مشتریان واقعاً بخواهید و به آن فرصت دهید تا از طریق دویدن طولانی و لیست های انتظار ، واکنش نشان دهد.


با باز کردن لیست انتظار برای آخرین افت در این هفته ، عاقلانه خواهید بود که قبل از راه اندازی در تاریخ 16 مه در قطعات مورد علاقه خود ثبت نام کنید – به لطف ترکیب قدرتمند یک تأثیرگذار فوق العاده شیک و مد آگاهانه پایدار نام تجاری با چشم بی تردید برای رنگ های شاد و شبح چاپلوس – این همکاری ها به سرعت به فروش می رسند.

برای دیدن مجموعه کامل و ورود به لیست انتظار قطعات مورد علاقه خود به پایین پیمایش کنید …

برای کسب اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، سردبیر مد Glamour UK ، وی را در Instagramcharlieteather دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>