کیت میدلتون شلوار جین را می پوشد و سایر داستان ها در اینجا مکان های خرید آنها است

[ad_1]

اگر به اندازه کافی برای کیت میدلتون مناسب باشد ، برای ما نیز کافی است. & Other Stories یکی از گران قیمت ترین فروشگاه های خیابان است ، اما لباس های شیک آنها همیشه ارزشش را دارد.

بهترین شلوار جین مشکی برای خرید پس از قفل کردن ، زیرا جالبترین روش برای انجام جین است

اکنون کیت نیز هیجان زده است ، زیرا او را با یک شلوار جین از فروشگاه مشاهده کرده است. در صورتی که اخبار خبری را از دست داده اید ، پوست ها خارج شده اند و شلوار جین پا راسته ، گشاد یا راست آن چیزی است که در آن وجود دارد.

مانند ما هزاره ها ، کیت قبلا به پوست های تیره خود وفادار بود. وقتی روندها به لطف ژنرال Z تغییر کرد ، ما خسته شدیم ، اما تصمیم گرفتیم که تغییر کنیم و در آغوش بگیریم (در واقع ، ما کاملاً مثل یک پا شعله ور هستیم؟) – و کیت نیز از این قانون مد جدید پیروی می کند.

او در حالی که در پروژه طبیعت شهری در موزه تاریخ طبیعی حضور داشت ، یک بلیزر Chloé با یک تی شرت سفید ، مربیان و شلوار جین پوشید. در حالی که Chloé کاملاً حالت گاه به گاه ما نیست ، اما برای روزهای کم فشار بسیار مناسب بود.

و البته ، همه چیز با آن لباس طراح نبود ، به شما نشان می داد می توان ترکیب و مطابقت. شلوار جین کیت احساس “لباس شماره گیری” بیشتری را به لباس بخشید و در تضاد با ژاکت دوخته شده اش بود. دوباره – تعادلی که با ساختارهای مختلف بازی می کند.معمولاً هنگامی که یک شخص مشهور یا عضو حق امتیاز در محلی از خیابان بزرگ مشاهده می شود ، به دلیل فروش پرونتو ، احتمال دستیابی به آن صفر است. اما ما در اینجا هستیم تا به شما بگوییم – در زمان نوشتن مقاله – شلوار جین در همه اندازه ها موجود است. تمام اندازه ها. بنابراین بهتر است بدوید و به سمت گاری نروید ، زیرا فکر نمی کنیم که آنها مدت طولانی در اطراف آویزان شوند.

اکنون آنها را بخرید

“Favorite Cut Cropped” نامیده می شود (که به معنای واقعی کلمه برش مورد علاقه فعلی نیز مطابق با روندها است) 65 پوند است و برای خرید در وب سایت & Other Stories موجود است.

آنچه در گذشته کیت میدلتون قبل از پیوستن به خانواده سلطنتی از یک دهه پیش استفاده می کرد

این شلوار جین آبی میانه در روزهای سرد تابستان (که بیشتر روزهای تابستان در انگلستان است) یک ماده اصلی خواهد بود. آنها در بسیاری از رنگ های دیگر نیز متناسب با سبک شما هستند.

اکنون آنها را بخرید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>