کیف Fvaourite Gucci Diana پرنسس دایانا دوباره ساخته شده است

[ad_1]

بیش از 20 سال پس از آنکه تکرار اصلی مورد توجه پرنسس دیانا قرار گرفت ، الساندرو میشل از گوچی دوباره تصور کرده است که کیوان مورد علاقه سلطنتی است و با افزودن کمربند نئون به دور دسته های بامبو نمادین آن را از بایگانی برگردانده است.

نه اولین باری که میشل از مجموعه های گذشته این برند الهام گرفته است ، مدیر خلاق بارها استعداد در گرفتن قطعات میراث فرهنگی و تبدیل آنها را به موضوعی مرتبط با آن زمان اعمال کرده است. نمونه موردی: نوزایی کیسه جکی در باند AW20. اکنون؟ این نوبت به محبوب 90s بامبو آراسته است ، که بازگشت و بهتر از همیشه است.


اولین لباس ساختاری اولیه اولین بار در سال 1991 آغاز شد و پس از آنکه لیدی دی آن را با شلوار جین ، پیراهن سفید و پارچه های توری و لباس تابستانی ساختاری پوشید ، در بالای لیست آرزوهای هر طرفدار مد در سراسر جهان قرار گرفت. مترادف با سبک متنوع او ، این نشان دهنده آزادی خاصی و انتخاب مد جسورانه تر بود که با تصمیم لیدی دی برای فاصله گرفتن از خانواده سلطنتی همراه بود.

برای گرامیداشت شصتمین سالگرد تولد پرنسس دایانا ، در اینجا تمام گرایش های مد که شاهزاده خانم به ما داده است و امروز هم می پوشیم

نسخه به روز شده گوچی از دیانا – که قبلاً روی بازوهای Sienna Miller ، Jodie Turner-Smith و Elle Fanning دیده شده است – در سه اندازه کوچک ، متوسط ​​و بزرگ در دسترس است. و انبوهی از رنگهای تقویت کننده روحیه ، نه کمتر. تقریباً مانند دستگیره های اصلی بامبو باقی مانده است ، اما نسخه جدید و بهبود یافته دارای کمربند چرمی بیانیه ای در اطراف دسته های گفته شده با زرد ، صورتی یا نارنجی نئون قابل تعویض است. علاوه بر این ، می توان حروف اولیه و نمادهای ستاره را در داخل کمربندها برای شخصی سازی بیشتر نقش بست.

در مورد نزدیکترین تکرار مورد دلخواه خود دیانا؟ این می تواند چرم قهوه ای بی انتها باشد. در جای دیگر ، زمرد و صورتی گل سر به سمت ماموریت این برند برای ارتقا-بیان خود از طریق انتشارات خود تکان می دهند.

مجموعه کپسول های دیانا هم اکنون در Gucci.com برای خرید موجود است. برای خرید کیف های مورد علاقه GLAMOUR از خط بروید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

شورت دوچرخه سواری مورد تایید پرنسس دیانا برای تابستان دیگری بازگشته است ، بنابراین در اینجا 15 سبک برای خرید RN وجود دارد که آیا شما ورزش می کنید یا نه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>