کیف JW Pei Gabbi از Emily Ratajkowski در فروش است

[ad_1]

امیلی راتاجکوفسکی یکی دو چیز را در مورد مد می داند. ما عاشق او هستیم اما بسیار کمد لباس خنک LA که بیشتر شامل لباسهای تابستانی زیبا ، خیاطی آرام ، شلوار جین گشاد و تاپ های براق براق می باشد (بیا ، اگر آن شکم ها را داشتی آنها را نیز می پوشیدی). در نتیجه ، هر زمان که او متوجه ما می شود و ما توجه می کنیم ، و اغلب برای لیست آرزوهای کمد لباس خودمان الهام می گیریم.


“بیشتر کیم باش … این چیزی است که من به خودم می گویم”: امیلی راتایکوفسکی در مورد موسیقی ، اسرار زیبایی و توانمند سازی زنان

بنابراین ، وقتی چشمان مهره ما اخیراً او را دید که کیسه یکسانی را نه در دو رنگ بلکه در سه رنگ مختلف حمل می کند ، در جای خود ایستادیم. اگر EmRata چنین وسواسی داشت ، باید خوب بود.

ما تحقیق کردیم و دریافتیم که آب نبات مورد علاقه مدل در واقع کیف The Gabbi توسط مارک مستقل مستقر در لس آنجلس JW Pei است و احتمالاً یکی از جذاب ترین موارد تکرار شده در سبک پرطرفدار محبوب دهه نود است که دیده ایم. با یک دستگیره خنده دار و شکل منحنی براق ، هنگامی که برای اولین بار راه اندازی شد بسیار مورد توجه قرار گرفت ، اکنون این برند آن را در ده سایه سازگار با فضای داخلی ارائه می دهد. جای تعجب نیست که EmRata همه آنها را می خواست.


البته ، برای شروع با این تصور که ما می خواهیم مانند بسیاری از چیزهایی باشد که افراد مشهور می پوشند – بسیار محدود از محدوده قیمت ما. اما معلوم است که امیلی به اندازه ما عاشق یک معامله است. ما می دانستیم که این دختر از خرید ارزانتر بیزار نیست – او بیش از یک بار در محبوب ترین خیابان های زارا و انبه دیده شده است – و خوشبختانه این کیف یکی از آنهاست. در اصل 75 پوند ، اکنون نیز در فروش است (هورا!) ، به این معنی که از هر ده رنگ هفت رنگ تقریباً به نصف کاهش می یابد. جایزه دیگری؟ این برند بر پایداری تمرکز دارد و کیف آنها از چرم وگان و پلاستیک بازیافتی ساخته شده است ، گویی که به بهانه دیگری نیاز داریم.

43 مورد از بهترین ظاهر امیلی راتاژکوفسکی ، از سبک خیابانی گرفته تا فرش قرمز


آب نبات به رنگ زرد روشن ، سبز چمن و بنفش به طور جدی برای تابستان ما را صدا می کند ، اما عاج و قهوه ای نوتلا کاملا کلاسیک هستند. ما احتمالاً نمی توانستیم انتخاب کنیم (و ظاهراً EmRata هم نمی توانست). آنها فقط نوعی کیف هستند که هر لباس را بهتر نشان می دهد – آنها را با جین و سه راهی سفید یا یک لباس سفید ساده به لباس امیلی بریزید و همه برای یک بعدازظهر شنبه در میخانه آماده خواهید شد.

از مولی و لووه گرفته تا بوتگا ونتا و الكساندر مک كوئین ، این بهترین کیف های دستی طراح جدید برای سرمایه گذاری است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>