کیم کارداشیان و کندال جنر در KKW Fragrance Shoot بسیار شبیه به هم هستند

[ad_1]

رسانه های اجتماعی در حال عکس گرفتن از عکس جدید کیم کارداشیان و خواهر ناتنی کندال جنر هستند زیرا آنها بسیار لعنتی به نظر می رسند.

از کیم 40 ساله و کندال 25 ساله در کنار هم عکاسی شده اند تا همکاری عطر جدید خود را بین KKW Beauty و Kendall رقم بزنند و توییتر و اینستاگرام به دلیل شباهت عجیب و غریب آنها دچار بحران شدند.

این خواهران در بخشی از راه اندازی سه عطر جدید در مجموعه KKW که با الهام از عشق کندال به اسب و فضای بیرون ساخته شده است ، در یک عکس فوری با مضمون صحرا اسیر شده اند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

هوم ، دیدن دو برابر ، خیلی؟

به نظر می رسد شبکه های اجتماعی با ما موافق هستند. هواداران در بخشهای خود به بخش نظرات رفتند تا شباهت این جفت را یادداشت کنند. یکی گفت: “OMG شما واقعاً کندال را شبیه خود کردید” ، در حالی که دیگری اضافه کرد: “زیبایی های دوقلو!”

در اینجا چگونگی تماشای Keeping Up With The Kardashians فصل 20 (آخرین فصل همیشه – * هق هق *) در انگلیس از امروز مشاهده می شود

نظرات دیگر عبارتند از: “وای ، شما خیلی شبیه به نظر می رسید” ، “کیم و کندال ، از بدو تولد از هم جدا شده اند” و “از چه زمانی به نظر می رسیدند که این شبیه به هم هستند؟”

داپلگنگرز کنار ، رایحه جدید بسیار حماسی به نظر می رسد. کیم با عنوان این عکس سریع توضیح داد: “به زودی: کندال توسط KKWFRAGRANCE: سه عطر جدید با الهام از عشق @ KendallJenner به فضای باز و اسب سواری.

“این عطرها بسیار متفاوت از هر چیزی است که ما قبلاً برای KKW Fragrance انجام داده ایم. کندال رایحه های کاملا متفاوتی از من دارد. آنها بسیار لوکس و غنی هستند!

“هر کس که بوی آنها را بگیرد به این اعتیاد پیدا کرده است. زیتون ، کهربا و بلو روآن در بطری های محبوب 30 میلی لیتری ما. دامنه هم جهانی است و هم بی نظیر ، و من نمی توانم منتظر بمانم تا همه بوی آنها را بگیرند!”

سوتین مجسمه سازی Skims کیم کارداشیان توسط خریداران تحت تأثیر “بهترین چیز” شناخته می شود

مطابق با TMZ، ستاره واقعیت در 5 دقیقه اول انتشار یکی از عطرهای جدید خود 5 میلیون دلار درآمد عظیم به دست آورد – و او حتی یک پنی هم برای تبلیغات هزینه نکرد.

و این اولین بار نیست که کیم ظرف چند دقیقه دیوانه وار پول بدست می آورد ، وقتی اولین عطر خود را در سال 2017 به بازار عرضه کرد ، 14 میلیون دلار درآمد کسب کرد. اکنون این همان چیزی است که شما می توانید روز پرداخت آن را بنامید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>