گذرنامه واکسن چیست و آیا برای تعطیلات به آنها نیاز خواهم داشت؟

[ad_1]

گرچه از شما اطمینان نداریم ، اما با اطمینان می توانیم بگوییم که هرگز بیشتر به تعطیلات تابستانی احتیاج نداشته ایم. پس از همکاری در خانه های مربوطه ما در اکثر این زمستان سرد و طولانی به لطف Lockdown 3.0 ، یک گردش تابستانی در یونان درست مانند پادزهر مناسب به نظر می رسد.

با این حال ، سفر به خارج از کشور در تابستان امسال ممکن است فقط به کسانی خوش شانس باشد که دوز کامل واکسن های ویروس کرونا را دریافت کرده باشند.

یونان پیش از این گفته بود مسافرینی که می توانند واکسینه شده اند از محدودیت قرنطینه چشم پوشی می کند و ایسلند شروع به ارائه گواهینامه های واکسیناسیون به شهروندان خود می کند و می گوید کسانی که از کشورهای اتحادیه اروپا یا شینگن صادر شده اند را به رسمیت می شناسد.

در حال حاضر سرگردانی جدی را تجربه کرده اید؟ این 10 محبوب ترین مقصد برای تعطیلات برای سال 2021 هستند

با این حال ، در حال حاضر هیچ بحثی در مورد راه اندازی یک سیستم مشابه در انگلیس وجود ندارد. آخر هفته ، وزیر واکسن ندیم زهاوی به گفت اخبار آسمان در حال حاضر “هیچ برنامه ای” برای گذرنامه واکسن در انگلیس وجود ندارد اما مسافران می توانند برای اثبات کتبی واکسیناسیون به پزشک عمومی مراجعه کنند.

زاهاوی ادامه داد: “یکی ، ما از تأثیر واکسن ها در انتقال اطلاع نداریم. دو ، این می تواند تبعیض آمیز باشد و من فکر می کنم کار صحیح این است که اطمینان حاصل شود که افراد واکسینه می شوند ، زیرا آنها مایل هستند و نه اینکه به نوعی از طریق گذرنامه اجباری شود.

“اگر سایر کشورها به وضوح به نوعی اثبات نیاز دارند ، پس می توانید از پزشک عمومی خود بخواهید ، زیرا پزشک عمومی سوابق شما را در اختیار شما قرار می دهد و سپس می تواند به عنوان اثبات واکسن شما استفاده شود. اما ما قصد نداریم در انگلستان گذرنامه داشته باشیم. “

هفته گذشته ، جیمز Cleverly وزیر امور خارجه گفت BBC4 اینکه کشورهایی که مستندات واکسن را نیاز دارند “غیرمعمول” نبوده و انگلیس آماده همکاری با سایر کشورها برای “تسهیل” اثبات واکسیناسیون است.

دبیر تجارت سایه ، اد ملیبند گفته است گذرنامه واکسن “ممکن است لازم باشد” اما ما برای ورود به انگلیس ابتدا به “سیستم قرنطینه جامع” نیاز داریم.

از عقب نشینی های تقویت کننده سیستم ایمنی گرفته تا فوران های بزرگ تابستانی: این وضعیت در سال 2021 به نظر می رسد

برایان اشتراوتون ، دبیر کل اتحادیه خلبانان انگلیس BALPA به آن گفت صبح بخیر انگلیس که مردم “ناامید” هستند تا دوباره سفر کنند.

وی افزود: “اگر گذرنامه واکسن مورد نیاز باشد ، ما کاملاً از آن پشتیبانی می کنیم”. “آنچه که هنوز هم بهتر است گذرنامه واکسن شناخته شده در سطح جهانی است. بسیاری از بازیگران روی نسخه خود کار می کنند اما ما به یک راه حل جهانی برای این مشکل جهانی نیاز داریم. “

در حال حاضر ، حدود 12 میلیون نفر در انگلیس اولین واکسن خود را دریافت کرده اند و بیشتر این افراد در گروه سنی آسیب پذیر ، بالای 65 سال قرار دارند.

در ابتدای سال ، گروه های تور شاهد افزایش رزروهای تعطیلات برای بازار بالای 50 سال بودند. مشاغل مربی مربی که توسط National Express اداره می شوند ، در ابتدای ژانویه نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، رزروهای بالای 65 سال 185٪ افزایش یافته است.

در آن زمان ، جیت دسای ، رئیس تعطیلات و سفر در National Express ، گفت: “از زمان اعلام واکسن ، به مشتریان ما ، بیشتر افراد بالای 65 سال ، اعتماد به نفس بیشتری برای رزرو و گذراندن تابستان در سال 2021 داده شده است.

وی افزود: “آنچه واكسن انجام می دهد اطمینان و اطمینان است. این امر به مشتری و خود ما این توانایی را می دهد كه بتوانیم از قبل برنامه ریزی كنیم.”

اگر در آرزوی یک سفر پس از قفل شدن هستید (و آنها سریع رزرو می کنند) بهترین تعطیلات آخر هفته در انگلیس

TUI همچنین در آن گروه سنی با 50٪ از رزروهای اولیه خود در سال جاری بیش از 50 سالگی جهش داشته است.

اندرو فلینتام ، دکتر TUI انگلستان گفت: “ما در حال دیدن یک مشتری یا گروه سنی هستیم که قبلاً اقدام به رزرو نکرده اند ،” شروع به رزرو می کند. “ما تصور می کنیم که بیش از 50 سالگی اخبار واکسن است. “

فلینتام افزود مردم تعطیلات طولانی تر را رزرو می کنند ، به جای بیش از 7 شب 10 تا 14 شب را انتخاب می کنند و تقاضای تعطیلات از جولای تا اکتبر افزایش یافته است.

در حال حاضر ، دولت در نظر دارد تا “بیشتر جمعیت بزرگسال” تا پاییز واکسینه شود ، بنابراین به نظر می رسد که ممکن است لازم باشد که در این تابستان به خوابگاه های آرام ادامه دهیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>