گفتگوی ساوانا لی اسمیت Gossip Girl با بازی مونه در راه اندازی مجدد تلویزیون

[ad_1]

هنگامی که OG Gossip Girl برای اولین بار در سال 2007 به نمایش درآمد ، بازیگران به ستاره های فوری تبدیل شدند. هر امضای یک موفقیت در آن وجود داشت – یک پوشش پر سر و صدا از رولینگ استون ، عکسهای پاپاراتزی از صحنه ، یک یا دو یا سه جنجال ، و عناوین بی شماری از روزنامه های مختلف که حدس می زنند کدام بازیگران در زندگی واقعی قرار ملاقات دارند. حتی امروز ، بعد از اینکه آنها به پروژه های دیگر پرداختند ، از ستاره ها Blake Lively و Penn Badgley در مورد شخصیت هایی که بیش از یک دهه پیش بازی کرده اند ، سال می شود.

بنابراین به طور طبیعی ، کنجکاوی و هیجان زیادی در مورد بازیگران جدید Gossip Girl وجود دارد که اکنون در حال پخش از HBO Max خواهید دید. بدون اینکه زیاد خراب شود ، می توانم به شما بگویم که همه کاملاً انتخاب شده اند – شخصیت های جدید فقط با درام جدیدی در کنستانس بیلارد احساس می کنند که به لحن نمایش اصلی وفادار هستند.

به طور خاص یکی از افراد برجسته ساوانا لی اسمیت است. این جوان 20 ساله در نقش مونه ، یک دانش آموز باهوش در شبکه های اجتماعی که مدیریت روابط عمومی و مدیریت بحران برای Queen Bee Julien (اردن الکساندر) را بر عهده دارد ، بازی می کند. جولین چهره موفق تأثیرگذار آنهاست – اما مونه مغز متفکر واقعی است ، و در عین حال یکی از برترین ها است. (اکنون تماس بگیرید: ما به یک قسمت نیاز داریم که در آن مونه با جورجینا اسپارکس یا مخالف آن برنامه ریزی کند.)

در اینجا با اسمیت در مورد نحوه برخورد وی با نقش ، صحنه مورد علاقه او برای فیلمبرداری و موارد دیگر صحبت کردیم. XOXO


Karolina Wojtasik / HBO Max

زرق و برق: من یک س tonال درباره Gossip Girl دارم. اما قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم ، دوست دارم درباره شما بیشتر بدانم. با بزرگ شدن ، آیا همیشه دوست داشتید بازیگر شوید؟

ساوانا لی اسمیت: بله ، من همیشه در هنر بزرگ شده ام. من با موسیقی ، مد ، طراحی و انواع هنرها احاطه شده بودم. پدر من فیلمنامه نویس است ، مادرم در دهه 90 خواننده حرفه ای بود و پدربزرگم با استیوی واندر بازی می کرد. من همیشه همیشه در اطراف موسیقی بودم ، بنابراین یک موسیقی دان و یک خواننده نیز بودم. وقتی به دبیرستان رسیدم ، تئاتر و نمایش های موزیکال را کشف کردم. در اصل ، این کار را شروع کردم چون می خواستم آواز بخوانم ، اما دوست نداشتم در گروه کر شرکت کنم. فکر کردم … نمی دانم. نمی دانم چرا شاید من نمی خواستم در گروه کر حضور داشته باشم چون در یک مدرسه کاتولیک بودم ، بنابراین واقعاً نمی خواستم هر چهارشنبه شب سرودهای کاتولیک بخوانم.

وقتی تئاتر را کشف کردم عاشق آن شدم. و بعد فهمیدم که ممکن است قسمت بازیگری آن را کمی بیشتر از موسیقی دوست داشته باشم ، از نظر آنچه می خواستم هنگام رفتن به دانشگاه بخوانم. اما من در واقع برای موسیقی به نیویورک رفتم زیرا هنوز ترسیده بودم. من واقعاً در ریزه کاری های بازیگری خودم اطمینان نداشتم من در سال اول به درام منتقل شدم و اکنون اینجا هستم.

شمارش معکوس روزها تا راه اندازی مجدد Gossip Girl؟ در اینجا نگاهی اجمالی از همه لحظات مد (عمده!) مد را می بینید که می توانید منتظر آن باشید

وقتی در دوران هنر بچه بودید ، چه تصوری از معنای بازیگری موفق بودن داشتید؟

چیزی که هر بچه ای وقتی به یک ستاره سینما فکر می کند به آن فکر می کند. مثل نیکول کیدمن ، مریل استریپ و همه بزرگان. من همیشه عاشق فیلم هستم. من همیشه علاقه مند به فیلم بوده ام. ایده من برای موفقیت هرچه پیرتر شدم کمی تغییر کرد و فهمید که این همیشه به این معنی نیست که شما باید یک فرد مشهور در لیست A باشید. شما بدون اینکه مریل استریپ باشید می توانید یک هنرمند موفق باشید. اما وقتی کودک بودم ، در لس آنجلس زندگی می کردم و قطعاً هالیوود را عاشقانه دوست داشتم.

چه رابطه ای با دختر شایعه قبل از انجام تست بازیگری داشتید؟

دوست دارم آن را اینگونه توصیف کنم: دختر شایعه و هنگامی که در دبیرستان بودم سومین قرار ملاقات بودیم ، مانند اینکه ما هنوز در روابط خود فاصله زیادی نگرفته بودیم. من تکه تکه هایی را اینجا و آنجا دیده بودم ، اما کمی موج را از دست دادم. بعد از اینکه نمایش را رزرو کردم ، همه از من س askedال کردند ، “آیا هنوز آن را binged کرده اید؟ آیا هنوز همه آن را تماشا کرده اید؟ ” من یک دفعه پرخوری نکردم زیرا نمی خواستم تحت تأثیر قرار بگیرم. من می خواستم قبل از تماشای نمایش ، دندانهایم را فرو کنم و از اینکه مونه کیست یا هست ، یک ایده بگیرم. الان که فیلمبرداری را شروع کردم ، تماشای آن را شروع کردم و البته وسواسم زیاد است.

یک فصل دو احساس اجتناب ناپذیری می کند. آیا تماشای سریال OG به شما الهام بخشیده است که چگونه می توانید به شخصیت خود ادامه دهید.

من فکر نمی کنم این قطعاً نیم نگاهی به لحن نمایش و دنیای Gossip Girl داشت که وقتی در بخشی از ادامه کار مهم است. شما می خواهید همان احساس را داشته باشید. اما این شخصیت های کاملاً جدیدی هستند. مقایسه مونه با شخصیت های دیگر کار سختی است زیرا او ایده کاملاً جدیدی است. برای من هیجان انگیز است که می توانم روابط جدید و شخصیت جدیدی ایجاد کنم.

آیا می توانید داستان پشت آزمایش خود را برای من بگویید و این روند چگونه بوده است؟

بله ، واقعاً طولانی بود. حدود یک ماه طول کشید زیرا من شاید برای هر قسمت زنانه تست دادم. من برای آدری ، زویا ، ژولین و لونا تست دادم. کاساندرا ، مدیر انتخاب بازیگر ، که بسیار شگفت انگیز است ، به من گفت ، “در این نمایش جایی برای شما وجود دارد. ما فقط باید آن را پیدا کنیم “، به همین دلیل آنها مدام مرا به عقب می کشاندند.

البته ، این خبر خوبی برای شنیدن من بود. من از یافتن جایگاه خودم خوشحال شدم و سپس مونه آمد. وقتی طرف اصلی او را گرفتم ، کمی متفاوت از آن بازی کردم [co-creator] جاش شوارتز قصد داشت. درست شد چون او این را کمی بیشتر دوست داشت. در اصل قرار بود او کمی کنایه آمیز باشد ، و من سرراست تر از او بازی کردم. سرگرم کننده بود که می شنیدم او براساس ممیزی من کمی او را اصلاح کرد.

عالی است وقتی شنیدید که این قسمت را گرفتید ، آیا کاری برای جشن گرفتن انجام دادید؟

من آن را در وسط قرنطینه گرفتم ، بنابراین فقط با مادر در خانه بودم. هرچند زمان بسیار خوبی بود ، زیرا دوست پسر من آن روز می رفت تا به خانه برگردد. سی دقیقه قبل از اینکه قرار باشد سوار قطار شود ، با من تماس گرفتند ، بنابراین مجبور شدم آن لحظه را با او به اشتراک بگذارم ، که بسیار خوب بود. من با خانواده ام تماس گرفتم و یک خانواده بزرگ داشتیم و در مورد آن صحبت کردیم. مادر من برای من یک کیک کوچک درست کرد.

چطور برای نقش آماده شدید؟ آیا کاری انجام داده اید که در ذهنیت مونه قرار بگیرید؟

من مونه را کمی ترساندم زیرا او بریده بریده است. او تقریباً شرور است. داشتم مغزم را جمع و جور می کردم ، مثل این که چگونه می خواهم متقاعد کننده بازی کنم کسی که با خودم متفاوت است؟ من دوست دارم خودم را فردی شرور ندانم ، اما می خواستم او را قانع كنم. من می خواستم به این فکر کنم که او واقعاً همان شخص است. من تجربیات گذشته و مردم را صدا کردم. حدس می زنم مونه تلفیقی از قلدرهای من باشد ، احتمالاً که به نوعی کاتارتیک است.

آیا بخشی از او بود که با آن رابطه داشته باشید یا با آن شباهت داشته باشید؟

او بسیار شغلی محور است ، به همین دلیل من فکر می کنم او رفتاری مانند بعضی اوقات انجام می دهد و کارها را خیلی دور می برد. چیزی وجود دارد که او از آن اجتناب می کند. به یاد می آورم وقتی کوچکتر بودم ، پدر و مادرم از نظر اقتصادی مشکل داشتند. ما هرگز پول زیادی نداشتیم ، بنابراین من برای موفقیت و تحقق بخشیدن به آرزوهایم بسیار علاقه مند شدم. من واقعاً این را برای خودم و خانواده ام می خواستم. من آن را در مونه می بینم. من از این طریق با او ارتباط برقرار می کنم.

آیا صحنه مورد علاقه ای برای فیلمبرداری داشتید؟

این قسمت پنجم است ، قسمت هالووین. زیاد نمی گویم ، اما در پایان آن ، من یک مکالمه بسیار شدید با جولین (جوردن الکساندر) دارم. فیلمبرداری از آن بسیار سرگرم کننده بود زیرا من یک کارمند تئاتر هستم و از دراماتیک ترین مواردی است که در نمایش داشته ام. این احساس خوبی به من دست داد که می توانم دوباره آن برش ها را نشان دهم. بسیاری از مونه این است که او عوضی است ، در این راستا ، اما این صحنه ای بود که من واقعاً می توانستم دندان هایم را فرو ببرم و به همان اندازه که می خواستم اضافی باشم.

بنابراین بسیاری از Gossip Girl در مکانهای نمادین نیویورک اتفاق می افتد. پس از رفتن به نیویورک ، آیا افرادی بودند که از آنها در فیلم هیجان زده شوید؟ لحظه های من را خرج می کنید؟

من قبلاً سالهای اول سال تحصیلم را در تالار وبستر می دیدم و شلوغ و ناخوشایند بود. دو سال بعد ، ما در حال اجاره کل فضا برای چند صحنه برای یک نمایش HBO هستیم. این قطعاً یک لحظه خرج کردن است. ما در بسیاری از مکان های زیبا فیلمبرداری کردیم. Plaza واقعاً سرگرم کننده بود ، و هتل Beekman زرق و برق دار است. آنها کل طبقه بالای پنت هاوس را برای آپارتمان ژولین اجاره کردند و منظره دیوانه کننده ای است. می توانید کل شهر را ببینید.

خیلی باحاله. شما قبلاً در مورد صحنه مورد علاقه خود صحبت کردید. اما آیا موردی وجود داشت که شما را بیشتر عصبی یا ارعاب کند و وارد آن شوید؟

روز اول عصبی بودم. خنده دار است و به نوعی شرم آور است ، اما اکنون می توانم به آن بخندم. ما خارج از نظم فیلمبرداری کردیم ، بنابراین نوعی گیج کننده بود. اولین صحنه ای که فیلمبرداری کردم صحنه ای بود که در اواسط قسمت یک اتفاق می افتد. این یکی است که همه ما به دنبال ظروف سرباز یا مسافر Zoya و Obie هستیم و در فروشگاه هنر بازی می کنیم. داشت یخ می زد. اوه خدای من. می شد هوا را با چاقو قطع کرد خیلی سرد بود. یادم می آید آنقدر سرد و عصبی بودم که وقتی مدیرمان فریاد زد ، “اکشن” ، من چیزی نگفتم. من قرار بود صحنه را شروع کنم و خیلی از صحنه خارج شدم. من گیج شده بودم ، مانند: «من چه کار می کنم؟ من الان این کار را می کنم این دیوانه است. ” جوردن درست کنار من بود ، و او از بازوی من برهنه کرد و زمزمه کرد ، “همه” اقدام می کنند “. که ، واضح است ، دیر بود. آن لحظه کمی تازه وارد است.

شکست مد Blake Lively در این کلیپ Gossip Girl کشف نشده به معنای واقعی کلمه همه ما هستیم

اگر عصبی بودید ، نشان نمی دهد. من همچنین می خواهم از شما در مورد مد نمایش بپرسم. آیا لباس مورد علاقه ای دارید؟

این یک لباس وجود دارد – فکر می کنم در قسمت هشت – یک مینی لباس مجلسی و چرمی باشد که داخل آن یک کرست تعبیه شده بود. مد یکی از محبوب ترین قسمت های من است ، زیرا مانند تحقق تخیلات دختر کوچک شما است. همه ما لباس می پوشیم و امیدواریم که بتوانیم این کار را برای کار انجام دهیم.

مو و آرایش چطور؟ آیا محصولی وجود دارد که بخواهید از مجموعه غیر مجاز نیز استفاده کنید؟

بله ، از مارکی به نام Mented که یک مارک متعلق به سیاه پوستان است. رژگونه زرق و برق دار است. آنها به طور خاص برای زیر رنگ قرمز برای افراد مخلوط ساخته شده اند. من همه چیزهای آنها را بدست آورده ام.

با پایان فیلمبرداری ، آیا چیزی وجود داشت که از روند کار دور شوید؟

خیلی چیزها فهمیدم وقتی فکر می کنید همه به شما فکر می کنند ، یا به شما توجه می کنند یا در مورد شما قضاوت می کنند ، فقط بخاطر بسپارید که اگر به فکر خودتان هستید ، نگران خود هستید ، پس بقیه نیز نگران مشکلات خود هستند. من خیلی با اضطراب دست و پنجه نرم می کنم و خیلی به ذهنم می رسم و می توانم جدا بشوم. مدام فکر می کنم چشم ها به من هستند. خنده دار است ، زیرا من به حرفه ای مشغول شدم که به معنای واقعی کلمه شغل من است ، و تمام وقت نگاهم به من است. این برای من یک مبارزه بوده است ، اما من یاد گرفته ام که روز به روز آرام بگیرم و آن را مصرف کنم. فهمیدم که اگر نگران این هستید که مردم به شما توجه کنند و در مورد شما قضاوت کنند ، آنها فقط مثل شما به فکر خودشان هستند. همه ما فقط می توانیم نفس بکشیم.

این یک توصیه عالی است. این نمایش بدیهی است که به همه افراد بازیگر بستر بزرگتری خواهد داد. آیا اکنون که این فرصت را دارید ، عللی وجود دارد که بخواهید از آنها دفاع کنید؟

دو تا وجود دارد که خیلی به قلب من نزدیک است. از لس آنجلس ، هر روز شکرگذاری که در خانه هستم ، به Skid Row می آمدم [to volunteer]. ما در یک نقطه بسیار نزدیک Skid Row زندگی کردیم. خیلی به زندگی در خارج از ماشین خود نزدیک بودیم. من کاملاً با اپیدمی بی خانمان در ارتباط هستم ، به خصوص در لس آنجلس وضعیت رو به وخامت است و احساس می کنم باید مدام در مورد آن صحبت کنیم. به خصوص جوانان دارای سکو. من واقعاً نمی شنوم و احساس نمی کنم که هیچ هنرمندی جوان در این باره صحبت کند یا پایش را پایین بگذارد و بخواهد چیزها را تغییر دهد. من می خواهم به LA برگردم و ببینم چه کاری می توانم انجام دهم.

و سپس همچنین Black Lives مهم است. این خیلی به قلب من نزدیک است و من دوست دارم که به استفاده از صدایم برای تقویت صدای سیاه ادامه دهم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>