گلدن گلوب 2021: بهترین سخنرانی های پذیرش از Emma Corrin و همسر Chadwick Boseman

[ad_1]

یکی از بخشهای مورد علاقه ما همیشه در مراسم اهدای جوایز – جدا از جذابیت فرش قرمز – سخنرانیهای پذیرش است. خواه بازیگران مورد علاقه ما در حال خدمت به برخی از مشکلات جدی باشند ، ما را بخندند یا از گفتار آنها برای آگاهی بخشی و تحریک تغییر استفاده کنیم ، همیشه لحظات مشت و هیجان انگیزی وجود دارد.

گلدن گلوب امسال قطعاً تفاوتی نداشت. در واقع ، بسیاری از بینندگان حتی در یک مرحله در زیر سیل اشک قرار گرفتند.

در اینجا به یاد ماندنی ترین سخنرانی های پذیرش شب است …

حماسی ترین لحظات مد و بهترین لباس ستارگان از فرش قرمز (مجازی!) گلدن گلوب

مارک روفالو شاید هیجان انگیزترین سخنرانی شب را هنگام پذیرفتن جایزه بهترین بازیگر نقش اول سریال محدود برای بازی در من می دانم این واقعیت بسیار است.

“در 54 سالگی ، این اعتقاد فروتنانه من است که وقتی این همه غم و اندوه و خسارتی را که همه ما متحمل شده ایم ، به معنای انسانیت مشترک ما است. آنچه ما را به هم متصل می کند ، بیشتر از چیزی است که ما را از هم دور می کند. هرچه بیشتر یکدیگر را ببینید ، همدیگر را ببینید و همدیگر را بشنوید ، هرچه سریعتر قلب و ذهن شکسته ما را التیام می بخشد.

“ما یک مادر در حال مرگ داریم ، دقیقاً مثل مادر در داستان ما ، او مادر زمین است. ما باید بیاییم با او تعادل برقرار کنیم ، و او را گرامی بداریم ، و او نیز بهبود خواهد یافت. پس بیایید با هم شجاع باشیم ، بچه ها. در گذشته بی رحمانه این ملت “.

اما کورین یک ادای احترام فوق العاده تأثیرگذار به پرنسس دیانا کرد

اما كورين با پذيرفتن جايزه بهترين بازيگر زن در يك سريال درام گفت: “بيشتر از همه ، خيلي از دايانا متشكرم

“به نمایندگی از همه کسانی که شما را در قلب ما با عشق و علاقه به یاد می آورند ، متشکرم.”

آماندا سیفرید اجازه داد دختر کوچکش به خالق ترین شکل در ایجاد آرایش خود برای گلم گلدن گلوب مشارکت کند

جاش اوکانر در طی همه گیری به سلامت روان پرداخت

جاش اوکانر در حالی که جایزه بهترین بازیگر مرد خود را پذیرفت ، گفت: “من بسیار خوش شانس هستم که می توانم در این دوره کار کنم و افراد زیادی هستند که قادر به کار نیستند ، تنها و منزوی هستند و امیدوارم همه ما می توانیم در مجموع سلامت روان را سرلوحه ذهن خود قرار دهیم. “

تیلور سیمون لدوارد پس از قبول جایزه از طرف شوهر فقیدش ، چادویک بوسمن ، بینندگان را گریان کرد

چادویک بوسمن فقید جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد (درام) را از آن خود کرد و همسرش تیلور سیمون لدوارد در یک سخنرانی اشک آور آنچه را که می گفت تصور کرد.

“او چیزی زیبا ، چیزی الهام بخش می گفت … او خدا را شکر می کرد. او از پدر و مادرش تشکر می کرد. او از نیاکان خود برای راهنمایی ها و فداکاری هایشان تشکر می کرد”.

بوسمان سال گذشته در سن 45 سالگی بر اثر سرطان روده بزرگ درگذشت.

این لیست کامل برندگان Golden Globes 2021 است (اشاره: تاج بسیار خوب انجام شد)

دن لوی خطاب به #TimesUpGoldenGlobes خواستار تنوع شد

دن لوی با پذیرش یکی از جوایز بسیاری از شیت کریک در شب ، اظهار داشت: “این تقدیرنامه یک رأی دوست داشتنی برای اعتماد به پیام هایی است که نهر شیت برای آن ایجاد کرده است ؛ این ایده که شمول می تواند رشد و عشق را برای یک جامعه به وجود آورد.

“با روحیه شمول ، امیدوارم که این بار سال آینده ، این مراسم نشان دهنده گستردگی و تنوع واقعی فیلم و تلویزیونی باشد که امروز ساخته می شود ، زیرا موارد بسیار بیشتری برای جشن گرفتن وجود دارد”.

ساکا بارون کوهن شوخی های بسیار خوبی با دونالد ترامپ انجام داد

بارون کوهن دو برد کسب کرد Borat Moviefilm بعدی: بهترین بازیگر مرد در یک موزیکال یا کمدی ، و بهترین موزیکال یا کمدی برای خود فیلم ،

وی گفت: “منتظر بمان ، دونالد ترامپ در حال نتیجه گرفتن است.” “او ادعا می کند که بسیاری از افراد مرده رأی داده اند ، که در مورد HFPA گفته می شود حرف بسیار گستاخانه ای است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>