گلهای بزرگ شده: هفته مد لندن روند مگا را برای AW21 به روز می کند

[ad_1]

فقط ما نیستیم که هر وقت “گلها” را یک روند عمده می دانیم ، بدون در نظر گرفتن بهار یا نبودن ، بلافاصله از ترس خشم میراندا پریستلی می ترسیم. اما ما را بشنو این برداشت جدید از چاپ مورد علاقه شما واقعاً است است پیشگامانه

نه تنها برای پاییز است (ببینید! پیشگامانه است) ، بلکه با توجه به مارک هایی که در هفته مد لندن به نمایش می گذارند زیبایی گل سال آینده بسیار بیشتر از آنچه ما عادت کرده ایم رشد خواهد کرد.

اینها همه روندهای عمده مو در هفته مد AW21 است

دور از هرج و مرج ، تقریباً انتزاعی و گلبرگ های مختلف که در لباس ها و بلوزهای موردعلاقه ما که ما آنها را می شناسیم و دوستشان داریم ، پاشیده است ، برای پاییز / زمستان 2021 همه چیز بسیار کم رنگ و کم رنگ است. ما داریم صحبت می کنیم * یک گل * (رادیکال ، می دانیم) که در کل نگاه شما تکرار شده است. این یک شکل ، یک رنگ و گاهی حتی فقط یک اندازه است.

اگرچه ممکن است کمی خشک به نظر برسد ، اما اگر کسی بتواند ما را از قدرت عملی قانع کند هر روند این طراحان در هفته مد لندن است.

در اینجا 15 بهترین قطعه موجود برای خرید در حال حاضر از حماسه ترین طراحان هفته مد لندن آورده شده است

پیشگامان هنرهای جذاب و (شاید مغرضانه باشیم) بدون شک سرمایه خلاق جهان است ، وقتی آنها ایده ای را ارائه می دهند ، به ندرت از پریدن روی آن دریغ می کنیم.

بنابراین ، سپتامبر بیا ، شما می توانید ببینید که ما چیزی جز تزیین گلهای دیگر را نداریم.

یوهان وانگ ، که قصد داشت “کشف کند که چگونه زمان ، فضا و روح زنان را به یکدیگر متصل می کند ، و اینکه طبیعت چگونه یک معلم همیشه حاضر است” ، برخی از موارد مورد علاقه ما را از این روند جدید به نمایش گذاشت ، اولین لباس های کت مد با چاپ ژاکارد گل و لباسهای زیبای پاستلی با هوایی از ظرافت قرن نوزدهم که از داشتن آنها روی دیوارهایمان به همان اندازه لباسهایمان خوشحال خواهیم شد.


برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

باند دیجیتال امیلیا ویکستد در روز دوشنبه ممکن است عمدتا از ظاهر تک رنگ تشکیل شده باشد ، اما فعالیت های گاه و بی گاه او در چاپ ، به طور مشابه رمانتیسم گره خورده است.

گلهای رز گلد به رنگ طلای لیمو و کبالت تکه های سفید بکر را به روشی بدون زحمت و در عین حال فرموله شده تزئین می کردند که به هیچ وجه در درام اساسی که کمد لباس های ما در بهترین قسمت سال میل کرده اند کمبود ندارد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هفته مد لندن ، به glamour.com توجه داشته باشید و اگر نمی توانید منتظر پاییز بمانید و به دنبال فوری تر هستید ، نگاهی به گزارش روند بهار / تابستان 2021 بیندازید.

12 روند مد بهار ، همه ما در اسرع وقت سقوط خواهیم کرد (سرانجام!) پوشیدن مانتو را متوقف کنیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>