گیاه شناسی کریستال چیست و چگونه سلامتی را تقویت می کند؟

[ad_1]

در سال گذشته ، گیاهان داخل سالن بزرگترین بازگشت خود را از دهه 1970 به خانه های ما داشته اند ، به لطف توانایی آنها در کمک به شما در احساس آرامش ، بهبود کیفیت هوا ، کاهش فشار خون * و * بهبود بهره وری. و در حالی که در سومین قفل ملی خود حرکت می کنیم ، هرگز زمان بهتری برای آوردن فضای بیرونی نبوده است.

در واقع ، در سال 2014 ، محققان دانشگاه اکستر دریافتند که گیاهان می توانند با افزایش بهره وری 15 درصد (یک دفتر سبز با درگیر کردن بیشتر کارکنان از نظر جسمی ، شناختی و عاطفی ، مشارکت کارکنان را افزایش می دهد). تحقیقات اخیر نشان داده است که داشتن گیاهان در خانه نیز می تواند کمک کند کاهش اضطراب، از آنجا که آنها ما را به یاد طبیعت و فضای باز می اندازند که بلافاصله آرام می شود. اگر این کافی نبود ، گیاهان خانگی به آن کمک می کنند خانه خود را کمتر سمی کنید با تصفیه هوا و از بین بردن هرگونه سموم (نمونه موردی: این سرخس تصفیه کننده هوا Crispy Wave).

تبدیل شدن به یک “مادر گیاه” می تواند اضطراب شما را کاهش دهد ، بنابراین در اینجا بهترین گیاهان داخل سالن برای روشن کردن قفل زمستانی وجود دارد

به نظر می رسد کریستال ها و همچنین گیاهان داخل سالن در خوراک Instagram RN من بسیار خشمگین هستند. من نمی توانم برای افرادی که سنگ کوارتز گل رز ، ژئودهای آمتیست و غلتک های یشم خود را به نمایش می گذارند حرکت کنم – و این دلیل خوبی دارد. تصور می شود که کریستال ها از مزایای بسیار خوبی برای سلامتی برخوردار هستند. احساس کمبودی می کنید؟ یک سنگ آمتیست را بگیرید. به دنبال عشق هستید؟ مقداری کوارتز گل رز را احتکار کنید. آیا برای حل هر مشکلی که زندگی به شما خطور می کند به یک راه حل واحد نیاز دارید؟ بلورها تعجب چندانی نیست که جستجوی “بهبود کریستال” در حال حاضر 165 درصد افزایش یافته است.

آیا ترکیبی از مزایای درمانی گیاهان داخلی و بلورها ایده نابغه ای نخواهد بود؟ خوب ، این دقیقاً همان کاری است که ناتان راآب ، دکتر کریستال و گیاهان Pointless Plants ، انجام می دهد! “مراقبت از گیاهان نه تنها یک سرگرمی تسکین دهنده است ، بلکه افزودن سبزی به خانه شما راهی عالی برای افزایش سطح انرژی است – و برخی از مصرف کنندگان باهوش اکنون با افزودن قدرت بهبودی گیاهان خود با کریستال نیز در این زمینه پیشرفت می کنند ، “او به GLAMOR در مورد گرایش خود به عنوان” گیاه شناسی بلور “گفت.

“هر دو گیاه و بلورها عناصر آلی هستند که انرژی را به خانه وارد می کنند – هر چند هر دو این کار را به روش های مختلف انجام می دهند. گیاهان انرژی خود را از زمین بیرون می آورند ، در حالی که بلورها مرتعش شده و خود تولید می کنند. این همکاری پایدار نه تنها یک روش عالی برای تقویت رشد گیاه است ، بلکه وسیله ای مطمئن برای مقابله با بیماری های شایع – استرس ، اضطراب ، کمبود خواب – و وارد کردن مقداری انرژی مثبت به زندگی شماست. ”

آیا می خواهید گیاه شناسی بلور را در خانه امتحان کنید؟ در اینجا ، ناتان بهترین ترکیبات کریستال و گیاهان را برای مقابله با مشکلات رایج نشان می دهد …

آیا می خواهید بهبودی را گسترش دهید؟ کریستال کوارتز را با آلوئه ورا ترکیب کنید

کریستال کوارتز یک تقویت کننده انرژی همه کاره است. حال و هوای اتاق یا فضا هر چه باشد ، کوارتز آن را می گیرد و به عقب می راند. بنابراین با ترکیب یک گیاه با خواص درمانی – چیزی مانند آلوئه ورا ، که دارای خواص دارویی است ، هوای اطراف آن را تصفیه می کند و در طول تاریخ در آئین های شفا استفاده می شود – از این مزیت استفاده کنید ، زیرا کوارتز باعث تقویت این انرژی و گسترش آلوئه درمان ورا در سراسر خانه. ”

این راهنمای نبوغی نحوه سم زدایی از خانه خود را با استفاده از فنگ شویی نشان می دهد

عشق بیشتری در زندگی خود می خواهید؟ گل ارکیده را با کوارتز گل رز ترکیب کنید

گل ارکیده گلهای زیبایی است که با باروری و پرنشانی همراه است ، بنابراین آنها را با خواص تقویت کننده گردش خون کوارتز گل رز ترکیب کنید تا هر شور و شوق در خانه شما را تقویت کند. کوارتز گل سرخ همچنین به دلیل ایجاد عشق و قدرت بی قید و شرط در روابط شناخته شده است ، که اگر شما و همسرتان پس از ماهها محاصره کمی خلق و خوی می کنید ، بهترین نوع انرژی برای ایجاد مخلوط است. ”

می خواهید تعادل برقرار کنید؟ کلسیت و ساکولنت های سبز را ترکیب کنید

“اگر می خواهید کمی تعادل را به دنیای خود برسانید ، سعی کنید یک کریستال سبز کلسیت را با یک گیاه آبدار مانند echeveria یا sempervivum ترکیب کنید. از ساکولنت ها و کلسیت سبز برای پاکسازی چاکراها استفاده می شود ، بنابراین ترکیب این دو یک روش عالی برای کمک به احساس آرامش بیشتر و تشویق شما برای استرس کمتر و ادامه روند است. کلسیت سبز وضوح احساسی را به همراه دارد و می تواند شما را به سر و صدا کردن نیز ترغیب کند – اگر برای ساماندهی خانه خود به کمی تردید احتیاج دارید ، عالی است! “

من یک جلسه بهبود کریستال را امتحان کردم و نمی توانستم آنچه را که اتفاق افتاده باور کنم

آیا می خواهید استرس و اضطراب را کاهش دهید؟ رشته ای از مرواریدها را با آمتیست ترکیب کنید

“نکته مهم در مورد رشته گیاهان مروارید این است که بسیار رسا هستند – زمانی که گیاه شما به آب نیاز دارد ، می توان با یک نگاه فهمید. این احساس شفافیت و کنترل تسکین دهنده ای را فراهم می کند که به شما کمک می کند استرس و اضطرابی را که متحمل شده اید خنثی کند. بنابراین با یک کریستال ژئود آمتیست ترکیب کنید: اینها به دلیل توانایی طاقت فرسای آنها در آرامش و کمک به تسکین اضطراب شناخته شده اند. برای بهترین نتیجه ، بلورها و گیاهان را نزدیک نگه دارید – حتی می توانید بلور را درون خاک آن قرار دهید. ”

شادی بیشتری می خواهید؟ یاس و بامبو اقیانوس را ترکیب کنید

“بامبو و فنگ شویی دست به دست هم می دهند ، بامبو ثروت ، رفاه و خوشبختی را برای هر خانه ای به ارمغان می آورد. برای افزایش این احساسات از کریستال یاسمن اقیانوس استفاده کنید. یاس های دریایی اقیانوس ، که فقط در ماداگاسکار یافت می شوند ، از نیروهای متضاد با نیروهای متضاد – آتشین و خنک تر – ساخته شده اند که در کنار هم قرار می گیرند ، به شما امکان می دهد کمی متوقف شوید ، حساب کنید و روی خود تمرکز کنید. این با مثبت بودن بامبو ترکیب می شود و بهانه ای به شما می دهد تا بر شادی خود تمرکز کنید. “

در اینجا نحوه فنگ شویی خانه خود با کریستال آورده شده است تا کاملا زندگی شما را به سمت بهتر تغییر دهد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>