گیاه و جفت بلوری که بی خوابی را درمان می کند

[ad_1]

با بی خوابی مبارزه می کنید؟ تو تنها نیستی. کمبود خواب چیزی است که اکثر مردم حداقل یک یا دو بار در زندگی تجربه کرده اند. برای برخی از ما ، این بیشتر یک اتفاق منظم است. بنابراین اگر به شما بگوییم که درمان کامل را پیدا کرده ایم چه می کنید؟

طبق فوق العاده شفابخشی کریستال ، اما لوسی نولز ، مهم این است که یک مرکز انرژی خود ایجاد کنید. او این کار را دوبله می کند: “یک فضای بی نظیر از آرامش ، صلح و آرامش ، جایی که می توانید تمام بقیه موارد مورد نیاز خود را بدست آورید.” اما در ابتدا ، شما به برخی از مواد اساسی احتیاج دارید و همه چیز در مورد آزمایش یک روند سلامتی جدید به نام “گیاه شناسی بلور” است.

بنابراین گیاه شناسی کریستال چیست؟

در سال گذشته ، گیاهان داخل سالن بزرگترین بازگشت خود را از سال 1970 به خانه های ما داشته اند ، به لطف توانایی آنها در کمک به شما در احساس آرامش ، بهبود کیفیت هوا ، کاهش فشار خون * و * بهبود بهره وری. و در حالی که در سومین قفل ملی خود حرکت می کنیم ، هرگز زمان بهتری برای آوردن فضای بیرونی نبوده است.

در واقع ، در سال 2014 ، محققان دانشگاه اکستر دریافتند که گیاهان می توانند با افزایش بهره وری 15 درصد (یک دفتر سبز با درگیر کردن بیشتر جسمی ، شناختی و عاطفی کار در کار ، مشارکت کار را افزایش می دهد). تحقیقات اخیر نشان داده است که داشتن گیاهان در خانه نیز می تواند کمک کند کاهش اضطراب، از آنجا که آنها ما را به یاد طبیعت و فضای باز می اندازند که بلافاصله آرام می شود. اگر این کافی نبود ، گیاهان خانگی به آن کمک می کنند خانه خود را کمتر سمی کنید با تصفیه هوا و از بین بردن سموم (نمونه موردی: این سرخس تصفیه کننده هوا Crispy Wave).

بهترین گیاهان داخلی برای روشنایی فضای شما ، زیرا تبدیل شدن به “مادر گیاه” می تواند به کاهش اضطراب کمک کند

به نظر می رسد کریستال ها و همچنین گیاهان داخل منزل در خوراک Instagram RN من بسیار خشمگین هستند. من نمی توانم برای افرادی که سنگ کوارتز گل رز ، ژئودهای آمتیست و غلتک های یشم خود را به نمایش می گذارند حرکت کنم – و این دلیل خوبی دارد. تصور می شود که کریستال ها از مزایای بسیار خوبی برای سلامتی برخوردار هستند. احساس کمبودی می کنید؟ یک سنگ آمتیست را بگیرید. به دنبال عشق هستید؟ مقداری کوارتز گل رز را احتکار کنید. آیا برای حل هر مشکلی که زندگی به سمت شما می آید ، به یک راه حل واحد نیاز دارید؟ بلورها تعجب چندانی نیست که جستجوی “بهبود کریستال” در حال حاضر 165 درصد افزایش یافته است.

آیا ترکیبی از مزایای درمانی گیاهان داخلی و بلورها ایده نابغه ای نخواهد بود؟ این دقیقاً همان چیزی است که اما لوسی نولز اصرار ما بر این است – و او با همکاری thejoyofplants.co.uk مزایای زیادی را که جفت شدن گیاهان آپارتمانی با کریستال ها به اثبات می رساند ، اثبات کرد.

یکی از جفت هایی که ما به خصوص مشتاقانه امتحان می کنیم ، یک جفت و گیاه خاص و کریستالی است که برای درمان مشکلات خواب حتی برای بدترین افراد مبتلا به بی خوابی شناخته شده است: یاسمن و سنگ ماه سیاه.

آیا آنچه در خواب می گوییم واقعاً معنایی دارد؟

اما می گوید: “یاسمن یک گیاه باورنکردنی است ، زیرا او گیاه تجسم صلح است.” “عطر و بوی منحصر به فرد او قدرت احیا و آرامش ما را دارد – در حال حاضر مناسب بی خوابی ها است زیرا یاس در هر آب و هوای پر انرژی یا مورد نیاز شما را پشتیبانی خواهد کرد. یاس محیطی را که شما برای ایجاد آن نیاز دارید حفظ خواهد کرد و این انرژی را از طریق اتاقی است که در آن از او می خواهید جادوگری اش را انجام دهد. از او برای خواباندن خواب اتاق خواب خود استفاده کنید ، او بدون هیچ زحمتی شما را مثل یک کودک در خواب فرو خواهد برد. ”

هم دستی با آرامش یاسمن سنگ ماه سیاه است – بلور آغازین جدید.

“[It helps] ما تلاش می کنیم احساسات خود را متعادل کنیم و وارد شرایط تغییر درخشان شویم این یک تیم رویایی از گیاهان و کریستال است – زیرا با هم آنها به شما انرژی می دهند تا ذهن خود را تنظیم کنید و بدن شما را به هر حالتی که می خواهید ذوب کنند. “

یک چیز که نباید فراموش کنید این است که قرار دادن جفت برای رسیدن به انرژی مناسب به همان اندازه مهم است ، توضیح می دهد اما. گیاه یاس خود را در سطح بالاتری قرار دهید یا آویزان کنید – تا انرژی و رایحه وی بر روی شما و از طریق موجهای اتاق شما دوش بکشد و لانه اکسیژنی ایجاد کند. “

“در طول روز ، یا هر زمان که به او نیاز دارید تا دوباره شارژ شود ، کریستال خود را روی خاک گیاه یاس خود قرار دهید و اجازه دهید که هرگونه استرس / تنشی را که از شما کاهش داده است بلور خود را بالا یا زمین شارژ کند – کریستال شما نیز شروع می شود طنین انداز شدن در یک ارتعاش مکمل برای گیاه شما ، باعث خنک شدن گیاهان شما می شود مانند شما. در شب ، برای یک دوز اضافی از خواب عمیق ، سنگ ماه خود را به دست بکشید تا ارتباط با گیاه و تمایل کریستال شما بیشتر شود. گیاهان یاس کوهنوردان پرشوری هستند بنابراین برای کنترل آن نیاز به یک پارچه داخلی دارید. ”

اکنون که دستور برنده شدن را دریافت کردید ، می دانید چه کاری باید انجام دهید. اگر برای اولین بار والدین گیاه یاس هستید ، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه مراقبت از یاس خود را در thejoyofplants.co.uk پیدا کنید. بی خوابی ، از بین برود!

در اینجا دلیل این است که شما واقعاً باید برهنه بخوابید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>