10 ابزار تمیز کننده کاملاً مفید برای خرید در سال 2021

[ad_1]

هیچ چیز راضی کننده تر از وایکالینگ و سپس کشیدن درب دوش خود ، گردگیری جداول کنار تخت خود و فرش کردن فرش خود در خطوط کامل زیگزاگ نیست. خانم Hinch دوست داشتنی نسلی از مردان و زنان را به این کشور فرستاده است دیوانه وار بیش از تمیز کردن چهار میلیون از آنها ، به طور دقیق

ماه مارس اینجاست و همراه با آن امید و امکانات بی پایان بهار و تابستان – و البته یک بهار قدرتمند پاک و تمیز. آیا می دانید ایده پاک کننده چشمه در واقع ریشه مذهبی دارد؟ در یهودیت ، از تمیزکننده فنر برای تمیز کردن خانه آماده عید فصح استفاده می شد و در مسیحیت یک روز قبل از جمعه بزرگ قربانگاه کلیسا تمیز می شد و خانواده های ارتدکس یونان کل هفته قبل از روزه بزرگ را به نظافت خانه های خود می پرداختند. این سنت ها از آن زمان به بعد در حوزه های وسیع جامعه رخنه کرده است و ما برای آن حاضر هستیم. هیچ چیز مانند “تمیز کردن فنر” ، به ویژه در سال 2021 ، “شروع جدید” را نمی گوید.

بهار تمیز کردن خانه شما؟ این 10 کالایی است که خانم Hinch بدون آنکه شما * نیاز دارید * نمی تواند زندگی کند

اگر تمیز کردن موضوع شما نیست و اتفاقاً هنوز هم مشغول خواندن هستید ، اولاً متشکرم ، و ثانیا ، به این گوش دهید: تمیز کردن فقط برای سلامت جسمی و بهداشت شما مفید نیست (می دانید ، ویروس کرونا و همه اینها) ، اما برای سلامت روان شما نیز بسیار مهم است. تمیز کردن در واقع چیزی است که در CBT (درمان رفتاری شناختی) بررسی می شود ، جایی که آنها آن را فعال سازی رفتاری می نامند. با انجام فعالیت هایی که از آن اجتناب کرده ایم ، می توانیم ذهن خود را معطوف به اهداف و جهت زندگی مطلوب خود کنیم.

نه تنها نظافت کاری طاقت فرسا ، یا مجازات یک جوان است ، بلکه در چند سال گذشته پیشرفت و پیشرفت زیادی داشته است. Hoovers اکنون به شما اجازه می دهد تا خلا freely خود را آزاد کنید ، به جای اینکه شما را در مسیر خود متوقف کند زیرا بند ناف به اندازه کافی طولانی نیست و دمپایی هایی وجود دارد که می توانید با آن کف پا کنید (کفش های دمپایی ، و از نظر فنی آنها تکنولوژی نیستند ، اما بسیار زیبا هستند) سرد!).

بنابراین ، اگر به اندازه ما وسواس تمیزکاری دارید و پارچه میکروفیبر و اسپری حمام Flash دیگر دیگر آن را برای هیجان شما برش نمی دهد ، Marigolds خود را بپوشید و انگشتان خود را در این لیست فرو کنید 10 بهترین ابزار تمیز کردن این زندگی شما را برای همیشه تغییر خواهد داد.

من متخصص شماره 1 نظافت انگلستان هستم و در اینجا راهنمای من برای پاکسازی خانه شما برای کنترل مجدد سلامت روان شماست

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>