10 بهترین سازنده شکلات داغ برای شبهای دنج در

[ad_1]

صحنه را تصویر کنید. شما تازه از یک پیاده روی سرد و طولانی وارد شده اید. شما خودتان را با ضخیم ترین لباس بافتنی خود پیچیده اید ، روی گرمترین جوراب هایتان ظاهر شده اید و زیر پتو روی مبل چسبیده اید ، اما شما هنوز انگشتان پا را کاملا حس نمی کند

می دانید چه حقه ای زده است؟ لیوان بخار شکلات داغ.

چیزی در مورد یک لیوان فوق العاده شیرین کاکائو داغ وجود دارد که واقعاً کاملاً Cathartic است ، درست نیست؟ یک جرعه هرگز نتواند خاطرات خوش سالهای کودکی ، روزهای برف در کنار خانواده و شبهای دنج در خانه را به شما برگرداند.

اما این بدان معنا نیست که شما نباید از بزرگ شکلات لذت ببرید. اگر سال گذشته چیزی به ما یاد داده باشد ، همین است همه ما باید کارهای بیشتری را انجام دهیم که باعث خوشحالی ما می شود – خواه این راه رفتن باشد ، گپ زدن با عزیزان ، یا شلاق زدن به نوشیدنی گرم مورد علاقه ما با شکلات.

که در آن راهنمای ما به بهترین سازندگان شکلات داغ وارد می شود. نه ، احتمالاً متوجه نشده اید كه به یك مورد هم نیاز دارید. اما اگر دستگاه قهوه ساز تهیه کرده اید ، یک دستگاه شکلات داغ مرحله بعدی شماست.

به علاوه ، اساساً کل اینترنت در مورد دستگاه شکلات داغ Velvetiser که محبوب هتل Chocolat است بسیار جالب است ، بنابراین زمان آن فرا رسیده است که بهترین ها را در رادار شما به اشتراک بگذاریم. ما گزینه هایی از آمازون ، جان لوئیس ، ویتارتز و موارد دیگر داریم.

توجه: همچنین برای دوستانی که هنوز نمی توانید تولد خود را با IRL بگذرانید یک هدیه عالی فراهم می کند. در حالی که در این کار هستید ، حتما مجموعه هدایای شکلات داغ و کیت های ساخت کوکتل را بررسی کنید.

دلتنگ صبحت لاته تنگ شده است؟ اینها بهترین دستگاه های قهوه برای خرید در سال 2021 هستند تا بازی قهوه خود را در خانه انجام دهند

پس چرا یک سازنده شکلات داغ سرمایه گذاری خوبی است؟

واقعیت جالب: انگلستان تازه ترین دما را از سال 1995 تاکنون ثبت کرده است ، بنابراین انصاف است که بگوییم خنک اونجا همه در حال حاضر در زندگی خود به شادی های کوچک نیاز دارند و ما نمی توانیم به چیزی فکر کنیم که شما را به ارمغان بیاورد بیشتر شادی از chocs داغ کاملا خامه ای و خامه ای هر روز.

اگر نمی دانید ، در واقع یک کراس اوور بزرگ بین دستگاه های تولید شکلات داغ و براق کننده های قهوه وجود دارد ، بنابراین بسیاری از مدل های موجود در این مرحله هر دو را انجام می دهند. این بدان معنی است که شما نه تنها در شکلات های گرم روی شیر ، بلکه در قهوه های کاملاً کف نیز سرمایه گذاری می کنید.

دستگاه های چند وظیفه ای؟ ما عاشق دیدن آن هستیم.

این ست های هدیه شکلات داغ بسیار دلنشین هستند (قطعاً می خواهید مورد علاقه های ما را بخرید)

چه زمانی از دستگاه شکلات داغ خود استفاده می کنم؟

برای شبهای دنج که در حال حاضر بسیاری از آنها را برگزار می کنیم. صبح های تنبل یکشنبه ، با کروسانت در رختخواب. برای گرم شدن ، پیاده روی بعد از تعطیلات آخر هفته یا دویدن خنک.

در اینجا یک ایده وجود دارد: چرا این آخر هفته سعی در ایجاد یک سینمای زیبا و دنج در خانه ندارید؟ یک لیوان گرم کننده شکلات داغ ، به علاوه یک کاسه بزرگ پاپ کورن شیرین و شور ، به علاوه فیلم مورد علاقه شما؟

برای ما شبیه کبریت ساخته شده در بهشت ​​است.

دستگاه های مختلف شکلات داغ کدامند؟

همانطور که در بالا صحبت کردیم ، دستگاههایی وجود دارند که بطور خاص با ساخت شکلات داغ در نظر گرفته شده اند ، مانند ماشینهای Hotel Chocolat و Bialetti. اینها با شکلات تهیه می شوند تا شکلات داغ شما را به وجود آورد – مخلوط داغ هتل Chocolat کیسه ای از پوسته شکلات واقعی است. درول

یا ، تعداد زیادی شیر برادر وجود دارد که همچنین به عنوان دستگاه های تولید شکلات داغ نیز دو برابر می شوند. آنها شیر و شکلات داغ شما را گرم و کف می کنند ، اما شما مجبورید منبع دوم را از سوپرمارکت محلی خود تهیه کنید. ما ظاهر این نسخه Dualit را از جان لوئیس یا این گزینه فوق العاده مبهم SMEG با شش تنظیم فوق العاده فوم دوست داریم.

اینجا یادداشت کنید، تمام دستگاه ها برای تهیه شکلات داغ و شیر کف دار کار خواهند کرد. در واقع این شکلات داغ چیست ، درست است؟ شیر کف دار … با یک افزایش اضافی با طعم چوکی.

آیا شما را راضی به سرمایه گذاری در دستگاه شکلات داغ کرده ایم؟ به خواندن مورد علاقه های ما از Bialetti ، Lavazza ، Dualit و موارد دیگر ادامه دهید.

11 سطح از بهترین تردمیل هایی که اکنون می توانید بخرید تا سطح قلب شما را از خانه بالا ببرند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>