10 بهترین عطر تابستانی برای سال 2021 که محو نمی شوند

[ad_1]

“عطرهای ماکسی برای تابستان” خطی نیست که در هر جای دیگر بخوانید. اما این GLAMOR است ، و ما یک ایده نفرت انگیز را دوست داریم. می بینید که از نظر تاریخی ، پیشنهاد “غیر” سختی غیر از ادکلن های با هوا در روزهای گرم ، دشوار است.

از نظر تاریخی ، شما باید مودب باشید و اجازه ندهید پوست شما چیزی قوی تر از یک فشار ظریف لیمو ببارد. خوب ، از نظر تاریخی ، این نوع رایحه ها حدود چهار ثانیه دوام می آورند. بنابراین وقت آن است که بدون در نظر گرفتن قوانین ، تاریخچه زیبایی خود را ایجاد کرده و به همان اندازه که می خواهید بوی خود را بسازید.

و چه تابستانی برای انجام آن! انرژی بسیار خوبی در هوا وجود دارد: زندگی به آرامی دوباره باز می شود و امواج گرمائی سرسبز بیشتری در افق وجود دارد. چرا نمی خواهید با هاله ای معطر و تماشایی از خانه بیرون بروید تا با این فصل سرگرمی مطابقت داشته باشد؟

این عطر نمادین 24 ساعته اینستاگرام را تقسیم می کند اما به ما اعتماد کنید ، عطر و بوی پوستی 22 پوندی بهاری است که همه باید داشته باشند (و هر 6 ثانیه به فروش می رسد)

بنابراین بیایید به جای جنگیدن با آن ، با شادابی و گرما با عطر و طعم های گرما تکیه کنیم. ما در زیر ویرایش عطر رویاها را داریم که برای قدرت ماندگارشان انتخاب شده اند اما هنوز هم با آن تابش آفتابی درخشان انتخاب شده اند – و به من اعتماد کنید ، آنها به همان اندازه که مهم هستند دهان پر از آب هستند.

نمونه مورد: عطر ادکلن درخشان و جدید Hermès Twilly Eau Ginger ، از اول ژوئیه ، باعث شد که وقتی اولین بوی آن را حس کردم ، خود را با خود شکوفا کنم. این 100٪ دقیقاً همان احساسی را که زندگی در حال حاضر احساس می کند میخکوب می کند: غرق در آفتاب و سرگرمی – و با یک شیطنت شیطانی که تمام روز با شما می ماند ، میخ می زند.

در ابتدا شما یک دسته بزرگ و پریشان گلدان گل صد تومانی با گل تازه و باغچه به وجود می آورید ، سپس سیل گرمی از زنجبیل آب نبات و یک ماسه خشک و طولانی از جنگل های صاف که در یک روز گرم و پر پرواز واقعاً زمین گیر می شود را به دست می آورید. به طور کلی ، این حالت تند و تیز است و باعث می شود شما در درون خود کاملاً مبهم باشید ، مانند پاشیدن خنده غیر قابل مهار و افتادن در یک آرامگاه خوشحال کننده و اندورفین که نمی توانید لبخند بزنید.

این مارک جدید SPF شش بار فروخته شده و دارای مهر تایید از ملکه های مراقبت از پوست است. بیا – آیا واقعاً آنقدر خوب است؟

این آخرین تفسیر اصلی Hermès Twilly است ، که قبلاً یک نشانه زنجبیل نیز به نمایش می گذاشت ، اما این بار کریستین ناگل عطرساز آن را به حد مجاز رساند و آن را به طعم جدیدی پیچاند.

کریستین می گوید: “این درست و کاملاً معمولی از خلاقیت های من است که وقتی روی یک ماده کار می کنم ، دوست دارم آن را تغییر شکل دهم و آنرا مخالف آنچه معمولاً پذیرفته می شود ، کنم.”

“[After making the original Twilly] من با زنجبیل کار خود را تمام نکرده بودم و می خواستم آن را به سبک دیگری اصلاح کنم. این تمرین را می توان با کار بر روی روسری Brides de Gala ، طرح نمادین هرمس ، مقایسه کرد که از سال 1957 تاکنون به صورت هنری تفسیر شده است.

“من گرمای سوزاننده زنجبیل را حفظ کردم ، در حالی که بافت آن را نرم تر و لطیف تر می کردم. باعث ظرافت و ظرافت آن شدم ، آن را نرم تر کردم و به او یک شخصیت آبدار با یک پری جدید دادم.”

کریستین – که از سال 2014 در خانه هرمس بوده است – از بینش نادر و متصل به عاطفی برخوردار است که می تواند عطرها را مانند شخصیت های خود مخلوط کند – دارای ویژگی های هویتی و عجیب و غریب است که بوی هاله شخصیت آنها می دهد.

او می گوید: “Twilly Eau Ginger دارای یک زندگی لرزان است.” “این می تواند از هر چیزی دور شود. این تجاوزگرانه است ، نوعی دعوت آزاد کننده برای جدی گرفتن هیچ چیز ، نه خود و نه عطر خود.”

این دقیقاً همان عطر است که باید باشد: سرگرم کننده ، نشاط آور معنوی و یک تجربه حسی زیبا در سفر با زمان برای تقویت لحظه ای عالی امروز ، یا یادآوری خاطره ای نوستالژیک از گذشته.

در اینجا 10 عطر دیگر وجود دارد که با تابستان احساس می شوند. برخی از مارک های جدید ، چند کلاسیک دوباره مرور شده اند … و همه کاملاً به آن نیاز دارند …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>