10 بهترین لباس سبک خیابانی زمستانی از هفته مد استکهلم

[ad_1]

در حالی که اکثریت ما در انگلیس ممکن است طی هفته های گذشته در دکوراسیون داخلی خود قهوه (و یک مقدار اجتناب ناپذیر از # محتوا) را برای لذت بردن از برف از آسایش خانه هایمان و یا هنگام پیاده روی موقت برای لذت بردن از قهوه (و یک مقدار اجتناب ناپذیر از # محتوا) لذت ببریم. به هیچ وجه شیک ترین لباس – لباس بافتنی ، دوستان کمی با ترس تر ما در سوئد اجازه ندهند که درجه حرارت زیر صفر و برف عمیق مچ پا از سطح بالای آنها جلوگیری کند.

در واقع ، علی رغم یک برنامه عمدتا دیجیتالی ، بسیاری از شیک ترین ساکنان پایتخت Scandi مشغول تهیه حماسی ترین ظاهر زمستانی خود بودند که در هفته مد استکهلم برای پیاده روی موفق به تقویت اعتبار خود به عنوان یکی از خیابان ها ، به پیاده روهای پوشیده از یخ رفتند. جالبترین شهرهای سبک.

10 روند Scandi مستقیماً از هفته مد کپنهاگ که همه ما در سال 2021 آن را امتحان خواهیم کرد

از بالشتک شانه گرفته تا مانتو لحاف (duh) و دهه هفتاد inspo ، در اینجا 10 مورد از بهترین هک های یک ظاهر طراحی شده برای استفاده …

1. پایین پایین بروید

شلوار جین لاغر ممکن است چندی پیش در جایگاه اول قرار گرفته باشد ، اما پس از یک سلطنت نسبتاً کوتاه ، به نظر می رسد شلوار جین “مادر” و پایه راست کلاسیک نیز توسط شعله ور خوب به سبک قدیمی غصب شده است. و ما از این موضوع عصبانی نیستیم.


2. لایه FASHIONABLY

ممکن است واضح به نظر برسد ، اما لایه های زمستانی که به طور مداوم تنظیم شده اند ، فقط چسبیدن یک جوراب شلواری یا افزودن آستین بلند به زیر گره نیست. در عوض ، زیر یک دامن یا یک گردن کلاه دار و دنج زیر کت خود یک جفت شلوار رکاب انتخاب کنید.


3. شانه های پررنگ را امتحان کنید

روشی عالی برای افزودن ساختار در هنگام لایه بندی تا حدی که احساس سنگینی مانند گل ختمی را داشته باشید ، پد شانه پررنگ یک شبح تهاجمی تر و یک شکل کلی بیانیه تر ارائه می دهد.


4. پارچه های خود را منعقد کنید

اگر تمایل به تغییر شکل دادن به سایه بان یا جسارت بیش از حد رنگ ندارید ، یک راه عالی برای به روزرسانی زیبایی در زمستان ، تضاد چرم فوق العاده شیک (مصنوعی یا سایر موارد) با لباس بافتنی فوق العاده نرم است.


5. لوازم جانبی سفید

کمد لباس کاملاً توضیحی ، اما به همان اندازه تأثیرگذار که شما را به بهار می رساند ، از لوازم جانبی سفید غیرقابل انکار قدرتمند برخوردار است. چکمه ، کیف ، کمربند ، یا (در حالت ایده آل) هر سه.


6. خاطره سازی یک جانبه

شما احتمالاً قبلاً از تجدید حیات سبک دهه هفتاد طی ماه های اخیر آگاه خواهید بود ، اما زمستان زمان مناسبی برای حرکت در این روند از طریق جیر ، گل میخ ، شراره و کمی حاشیه است.


7. ترس نداشته باشید

لباس بیرونی فرصتی مناسب برای شجاع بودن با رنگ و / یا چاپ فراهم می کند ، زیرا توانایی از بین بردن آن هر زمان که شروع به زیر سوال بردن انتخاب خود می کنید ، تعهد لباس بسیار کمتری نسبت به یک شلوار تنگ یا تاپ است.


8. آنها را بند بیاورید

در انتهای دیگر طیف سیلوئت تا شعله ور شدن مچ پا قرار دارد. خواه یک جینگر بپوشید ، شلوار جین یا حتی شلوار خیاطی بپوشید ، روی یک جفت چکمه مچ پا بچسبانید و برای داشتن ظاهری فوق العاده مدرن ، کمی حرکت قایق به آنها بدهید.


9. موارد را به صورت تونال نگه دارید

شما ممکن است فکر کنید “هیچ چیز جدیدی نیست” ، اما در حالی که به نظر می رسد بژ تونال کمد لباس های پاییزی ما است اما چیزی در مورد سادگی شیک وجود دارد که باعث می شود آن را در یک روز زمستانی آشفته برجسته کند.


10. لایه های خود را متعادل کنید

لایه های لباس خود را مانند یک ساندویچ خوب در نظر بگیرید. در حالی که یک پر کردن عالی است البته رویداد اصلی ، آن را به نان برای نگه داشتن آن نیاز دارد. به همین ترتیب ، یک چاپ انگشت دار تا انگشتان پا خوب و خوب است ، اما برای اینکه آن را زمین بزنید و کمی ساختار دهید ، افزودن یک لایه خنثی در بالای صفحه عاقلانه است.


به گفته خودی های مد ، هر مارک Scandi که در رادار خود نیاز دارید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>