10 روند برتر زیبایی پس از قفل شدن هانا مارتین

[ad_1]

آرایشگر مورد علاقه خانواده سلطنتی ، هانا مارتین ، مدتهاست که برای نکات زیبایی درونی مورد توجه ما قرار می گیرد.

او چهره های همه را از کیت میدلتون گرفته تا پرنسس یوجنی نقاشی کرده و کارشناس زیبایی ساکن کانال 5 است 10 سال جوان تر. و اکنون او با سامسونگ KX همکاری کرده است تا ظاهر زیبایی جدیدی را به ما ارائه دهد که بر روند فروپاشی پس از قفل شدن ما تسلط دارند.

از تکنیک های چند لایه ابرو گرفته از باند فرودگاه ، تا تجدید حیات “بزرگ کردن” رژ گونه ، اینها 10 روند زیبایی برتر بهار / تابستان هانا و نکات تخصصی برای کشیدن آنها هستند …

آرایشگر محبوب سلطنتی در مورد چگونگی کامل کردن آرایش عروسی شما (و نحوه ساخت آن به عنوان MUA) سرریز می کند

نکته: مومیایی و لب را به لب اضافه کنید تا رطوبت و رطوبت پیدا کند ، ابروها را به بالا مسواک بزنید و سپس مژه ها را حلقه کنید تا چشم ها باز شوند. برای گرفتن نور ، هایلایتر را با روغن در بالای گونه ها ، پل بینی و استخوان ابرو قرار دهید.

پایه های شبنم

نکته: رنگ پوست را با یک مرطوب کننده مرطوب کننده مرطوب کننده صاف کنید تا چهره شما در طول روز درخشان باشد. پس از اتمام ، یک لمس پودر به منطقه t اضافه کنید. از رژگونه مایع روی گونه ها برای درخشندگی شبنم آرزومند استفاده کنید.

نکته: پس از فرو رفتن عصای Spoolie به ژل ابرو مورد نظر ، ابروها را به سمت پیشانی مسواک بزنید و بگذارید ژل به مدت 30 ثانیه قبل از فشار دادن ابروها به سطح پوست ، خود را بگیرد. با کشیدن موهای ظریف مانند ابرو روی ابرو ، آن را یک قدم جلوتر ببرید تا ظاهری طبیعی داشته باشد.

نکته: با استفاده از برس کانسیلر باریک یک براق را روی درب چشم بکشید. اگر آن را بالای چروک چشم قرار دهید ، بسیار کارآمد است ، بنابراین در صورت باز بودن چشمان ، براقیت براق دیده می شود.

5 درس ضروری زیبایی که همه ما می توانیم از پرنسس دیانا بیاموزیم

نکته: رژگونه صورتی کم رنگ را کمی بالاتر از حد معمول – روی بالای استخوان های گونه ، شقیقه ها و چین و چروک چشم جارو کنید. لب منطبق (یا برخورد) اضافه کنید و خوب کار را شروع می کنید.

اشارات نئون

نکته: کمی می تواند جمله بزرگی را بیان کند. برای این ظاهر جلوی چشم ، یک خط تیره Neon Orange Liner به گوشه خارجی چشم یا یک سایه سبز نئونی به گوشه داخلی اضافه کنید.

ریمل رنگی

نکته: برای سبزهای زمرد پررنگ و صورتی های فوشیای منگنه می خواهید؟ سپس بقیه آرایش خود را ساده نگه دارید تا واقعاً ظاهر شود.

آستر گرافیکی شناور

نکته: خط را ابتدا با سایه پودر ردیابی کنید – هنگامی که از قرار دادن آن راضی بودید ، روی پودر با رنگ انتخابی ردیابی کنید.

9 روند مدل مو که باید در سال 2021 امتحان کنید – زیرا حاشیه های کوچک ، موج ساحل و حباب های نامتقارن * بنابراین * 2020 است

نکته: با استفاده از یک برس محکم لب ، سایه را به آرامی به سمت بالا و کمی روی لبه لب بکشید تا ظاهری تاری و پراکنده داشته باشد. با قرار دادن یک رنگ صورتی عمیق در وسط لب ها ، سعی کنید سایه پودری ombré را تجربه کنید. پس از اتمام ، یک رنگ روشن را در اطراف صورتی عمیق مخلوط کنید ، و سپس با یک نارنجی در لبه کار خود را تمام کنید.

چشم های آبرنگ

نکته: ذغالهای خاکستری و خاکستری پخش شده (چشمهای دودی) را با صورتیهای کمرنگ ، یاسی و زرد تغییر دهید تا یک پیچ و تاب مدرن در یک کلاسیک مطلق ایجاد شود.

اطلاعات بیشتر را در مرکز محتوای Samsung KX کسب کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>