10 مارک برتر تناسب اندام در TikTok 2021

[ad_1]

اگر شما نیاز به پیدا کردن جدیدترین پایه ویروسی تغییر دهنده بازی یا مژه های کاذب ، روند مد یا هک های خانگی DIY دارید ، TikTok مکان مناسبی است. در کنار هزاران فیلم خنده دار که ساعت ها ما را سرگرم می کند ، در عین حال معتبرترین بازبینی ها ، مشاوره ها و جوامع در حال رشد را می بینید. FitTok ، معروف به تناسب اندام TikTok ، یکی از محبوب ترین دسته های این برنامه است ، زیرا کاربران تمرینات ورزشی ، تجهیزات ، تغذیه و پیشرفت خود را به اشتراک می گذارند ، خواه کاهش وزن و یا رسیدن به اهداف جدید تناسب اندام باشد.

همچنین کاربرانی را می بینید که بهترین لباس برای پوشیدن هنگام تمرین را توصیه می کنید ، از شیک ترین و حمایت کننده ترین شلوار چسبان ضد اسکات گرفته تا کفش های مخصوص دویدن که در هنگام تلاش برای زدن PB در تمرینات تفاوت ایجاد می کنند. و ما خیلی خوب می دانیم که وقتی شما در لباسهای جدید و تمرینی خوب و زیبا احساس می کنید ، به احتمال زیاد می خواهید کلاس HIIT را در وهله اول انجام دهید.

بهترین سوتین های ورزشی برای تمرین (یا کار در خانه) از Nike ، Lululemon ، M&S و موارد دیگر

به لطف تحقیقاتی که توسط GolfSupport.com انجام شده است ، مارک تناسب اندام مورد علاقه TikTok را کاهش داده ایم و 10 نفر برتر بیش از دیگران به اشتراک گذاشته و برچسب گذاری شده اند. جای تعجب نیست که نایک با 9.3 میلیارد نفر در رتبه اول قرار دارد
پست هاش برچسب گذاری شده است و پس از آن Gymnashark با 3 میلیارد و آدیداس با 2.6 میلیارد قرار دارد. در اینجا 10 لیست برتر وجود دارد.

1 نایک – 9.3 میلیارد پست دارای برچسب
2 ورزشگاه ورزشی – 3 میلیارد پست دارای برچسب
3 آدیداس – 2.6 میلیارد پست دارای برچسب
4 پوما – 805 میلیون پست دارای برچسب
5 لولومون – 766.5 میلیون پست دارای برچسب
6 UnderArmour – 260.1 میلیون پست دارای برچسب
7 پاتاگونیا – 188.9 میلیون پست دارای برچسب
8 پلوتون – 169.6 میلیون پست دارای برچسب
9 ریبوک – 159.9 میلیون پست دارای برچسب
10 ده گانه – 84.5 میلیون پست دارای برچسب

برای دستیابی به شما در سفر تناسب اندام ، ما محصولات برتر خود را از هر یک از کالاهایی که اکنون می توانید خریداری کنید ، انتخاب کرده ایم و با شروع دوباره فعالیت سالن های ورزشی و به زودی کلاس ها از 17 مه از سر گرفته می شوند ، هیچ زمانی بهتر از اکنون نیست کمد لباس خود را به روز کنید.

بهترین کفش مخصوص دویدن برای زنان در سال 2021 (و به گفته یک متخصص نحوه انتخاب بهترین جفت برای شما)

با در نظر گرفتن ترکیبی از بودجه و ورزش ، از دویدن تا یوگا ، ما یک ویرایش خرید سوتین ورزشی ، شلوارک ، کت ، مربی ، شلوار چسبان ، کت و سایر موارد را تهیه کرده ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>