10 مزیت شگفت آور زندگی هوشیار

[ad_1]

Emily Syphas مربی توانمند سازی متانت است و جامعه هوشیار Sober & Social را اداره می کند که افرادی را که در حال مطالعه و یا پیشگیری از سبک زندگی هستند را حمایت ، توانمند و تشویق می کند.
در اینجا او مزایای غیر منتظره ای را که از هوشیاری پیدا کرده است برای کمک به علاقمندان به معنای هوشیاری برای سبک زندگی شما به اشتراک می گذارد. امیلی که متمرکز بر توانمندسازی افراد است ، عشق به نفس و اعتماد به نفس را بخشی اصلی از مزایایی می داند که با خندیدن مشروبات الکلی همراه است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

‘بله ، می توانید هوشیار و خوش مشرب باشید’: وقتی تنها کسی نیستید که مشروب نمی خورید ، با دوستان خود چه بگویید و چه کار کنید

1. اعتماد به نفس بیشتری دارید

یک تصور غلط بزرگ وجود دارد که الکل به شما اعتماد به نفس می دهد ، اما من هرگز بیش از هوشیاری خود احساس اعتماد به نفس نکرده ام. می دانم که من همیشه بهترین پا را جلو می گذارم ، بیشتر حضور دارم و به عنوان واقعی خود را نشان می دهم به من اعتماد به نفس درونی زیادی می بخشد که هرگز هنگام نوشیدن نداشته ام.

2. مهربانتر می شوید

با الکل که احساسات شما را تقویت می کند ، قبل از صحبت فکر می کنید ، بی دلیل مشاجره نکنید یا باعث درام شوید. شما می توانید از شرایطی که به طور معمول ممکن است در صورت نوشیدن مشروبات الکلی تشدید شود ، فاصله بگیرید.

3. شما بیشتر به مسائل جهان اهمیت می دهید

با تغییر در سبک زندگی ، تغییر در طرز فکر ایجاد شد. قبل از اینکه هوشیار شوم ، به آنچه در بدن می گذارم ، تغییر آب و هوا یا معنای Brexit اهمیتی نمی دهم. در هوشیاری خودم سعی می کنم بیشتر بیاموزم ، مراقب آنچه در بدنم قرار می دهم باشم و خودم را به طور واقعی آموزش دهم که چگونه می توانم به سیاره مان بیشتر کمک کنم.

4- شما روابط بهبود یافته ای را تجربه می کنید

خواه مجرد باشید و یا حلقه دوستی خود را مرور کنید ، مرزهای بهتری ایجاد می کنید ، فقط با افرادی که با شما همسو هستند قرار بگذارید و دوست شوید و زودتر از پرچم های قرمز آگاه می شوید. اگر قبلاً در رابطه هستید یا توسط دوستان حامی احاطه شده اید ، احساس ارتباط بیشتری می کنید و درمورد چیزهای کوچک کمتر بحث می کنید. عضویت در یک انجمن – مانند عضویت Sober & Social همچنین می تواند شما را با بسیاری از افراد جدید و شگفت انگیز که در همان سفر شما هستند ارتباط برقرار کند. دیگر “دوستی” وجود ندارد که فقط هنگام نوشیدن شما ظاهر شود.

5. پشیمانی کمتری دارید

خماری چیزی نیست. از آنجا که هوشیار شدم ، به ندرت از تصمیمات خود پشیمان می شوم و هرگز با احساس ترس از خواب بیدار نمی شوم که کار شرم آوری انجام داده ام. انتخاب های من کاملاً آگاهانه است و اگر موضوعی وجود دارد که به نتیجه نرسیده است ، می توانم به جای اینکه خودم را در این مورد مورد ضرب و شتم قرار دهم (یا نوشیدن) .

6. بیشتر “نه” می گویید

شما می توانید در قدرت خود بایستید ، مرزهای سالم ایجاد کنید و از این اعتماد به نفس درونی برخوردار باشید که به “کارهایی که واقعاً نمی خواهید انجام دهید” “نه” بگویید. می توانید بیشتر بدانید که چه کسی و چه چیزی انرژی شما را تخلیه می کند.

چگونه “کنجکاو هوشیار” کاملاً زندگی من را تغییر داد (و می تواند زندگی شما را نیز تغییر دهد!)

7. نوشیدنی های افسانه ای بیشتری پیدا می کنید

بازار نوشیدنی های بدون الکل (AF) در حال رونق است و در واقع نوشیدن مشروبات الکلی امکان پذیر نیست بیشتر هیجان انگیز از نوشیدن شما دارای روحیه شگفت انگیز AF مانندcalenodrinks ،lyresspiritco ،seedlipdrinks ،threespiritdrinks ، حباب های حماسی و شراب مانندjukescordialities ،wildlifebotanicals ،noughtyaf و آبجوهای خوشمزه مانند bigdropbrewco وluckysaintbeer. نوشیدنی های هوشیار هرگز خیلی خوب (و مزه دار) نبوده اند.

8- شما به بیشتر می رسید

به تمام روزهایی که خماری خود را هدر می دهید فکر کنید – و حتی وقتی یک روز را هدر نمی دهید ، چقدر احساس بی انگیزگی می کنید بعد از روزها. وقتی هوشیار هستید ، می توانید زود بیدار شوید و آن پروژه خلاقانه ، جلسه سنگین ورزشگاه را انجام دهید یا یک صبحانه سالم بخورید. به علاوه انگیزه و انگیزه ای برای بیرون رفتن و رسیدن به اهداف نیز خواهید داشت.

9. می فهمید که می توانید همه آن را داشته باشید

بهترین نکته در مورد زندگی AF این است که شما مجبور نیستید خود یا زمان خود را مصالحه کنید. نیازی نیست نگران این باشید که آیا فردا می توانید برنامه های خود را تنظیم کنید یا اینکه بیش از حد خمار هستید و نمی توانید دو شب پشت سر هم بیرون بروید. می توانید ساعات اولیه بیرون بروید و آن را برای کلاس بدنسازی خود بسازید ، برای صرف صبحانه ای که در آن رزرو کرده اید با دوستان خود ملاقات کنید و ناهار خانوادگی را به عنوان بهترین فرد هوشیار و براق خود نشان دهید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>