10 نشانه شما در یک دوستی سمی و یک طرفه هستید

[ad_1]

او کاریزماتیک و جذاب است و باعث می شود شما مانند مهمترین فرد زندگی خود احساس کنید. این احتمالاً نمی تواند یک دوستی سمی باشد … یا نه؟ احتمال این وجود دارد که شما ممکن است حتی تا پایان دوستی این مسئله را ندانید و فاصله عاطفی با هم نداشته باشید. تشخیص دوستی های یک طرفه که حتی بعداً متوجه نمی شوید که خودتان وزن را کشیده اید حتی دشوارتر است.

رمان من ، دختران اینجا همه بسیار خوب هستند ، با دوستی سمی زن و انتظارات درون آن متمرکز شده است – خواسته هایی که پیامدهای ویرانگری دارد. در اینجا برخی علائم وجود دارد که نشان می دهد دوستی شما از نظر احساسی سالم نیست – مراقب این پرچم های قرمز باشید.

فرار از خواب دوست: چگونه به بعضی از همسران خود بگوییم که در واقع نمی خواهید در خارج از کشور بیایند 21 خرداد

1. شما تمام تلاش خود را می کنید

آیا شما همیشه کسی هستید که برنامه ها را صدا می کنید و پیشنهاد می دهید؟ آیا گاهی اوقات احساس می کنید که اگر ابتکار عمل را شروع نکرده اید ، هیچ وقت از او خبری ندارید؟ احتمال این وجود دارد که دوستی شما نامتعادل باشد.

2. او فقط در اوقات خوب آنجا است

او خوشحال است که کارهای سبک و سرگرم کننده با شما انجام می دهد – به خرید بروید ، فیلم ببینید ، شایعه کنید ، به مهمانی بروید. اما وقتی روز بدی را سپری می کنید و به حمایت عاطفی نیاز دارید ، ناگهان او را نمی توان یافت. به محض اینکه همه چیز سرگرم کننده متوقف شد ، انتظار داشته باشید که وثیقه بگذارد.

3. نمی توانید در اطراف او آرام باشید

هر چقدر بیشتر وقت خود را با او بگذرانید ، بیشتر به شما فهماند که شما را به روشی خاص دوست دارد و شما را در وضعیت ناامیدکننده استرس رها می کند ، جایی که نمی توانید کاملاً خود باشید. او چاپلوسی را انجام می دهد و شما را روی یک پایه قرار می دهد ، که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید – تا زمانی که بفهمید دقیقاً تا چه حد سقوط دارد.

4- از شما انتظار می رود هر کاری را که او می خواهد انجام دهید

همه چیز در مورد او است. برنامه های شما همیشه با او مطابقت دارد و اگر آنچه را که او می خواهد انجام ندهید ، او اطمینان حاصل می کند که شما مجازات می شوید ، یا با یک رفتار خاموش و یخ زده با شما ، یا عدم دعوت از یک مهمانی را دریغ کنید ، یا با صحبت کردن در مورد شما دوستان دیگر

5- او هرگز در کانون توجهات مشترک نیست

درام او در مرکز صحنه قرار می گیرد و او دوست ندارد توجه را به اشتراک بگذارد. او هر وقت تمرکز کسی از او دور می شود ، یا وقتی در زندگی خود چیزی راجع به او دارید ، دست و پا می زند و آشفته می شود – خصوصاً اگر چیزی باشد که خودش بخواهد.

6. او نمره را حفظ می کند

در ذهن او تعداد دفعاتی است که او را رها کرده اید و هر زمان که کاری را انجام دهید که دوست نداشته باشد ، دریغ نخواهد کرد. اگر می خواهید در یک مهمانی زودهنگام وثیقه بگذارید و او آماده نیست ، انتظار یک سفر گناه منفعلانه و پرخاشگرانه – یا حتی تهدیدهای نازک و محجبه در مورد پیدا کردن دوستان دیگر را داشته باشید.

7. شما مجبور به انتخاب می شوید

او می خواهد در خط مقدم جهان شما باشد ، بنابراین اگر چیزی برای جلب توجه شما با او رقابت کند ، او این کار را دوست ندارد. به طور زیرکانه ، او شما را در تصمیم گیری بین خود یا سایر مواردی که برای شما مهم است تصمیم می دهد و شما را مجبور به انتخاب وفاداری خود می کند.

8- همیشه یک دشمن مشترک وجود دارد

او عاشق شایعات است و ممکن است دوستی شما محکم تر به نظر برسد وقتی شخصی در حومه آن باشد. محرومیت ابرقدرت او است ، تاکتیک دیگری که او برای اینکه شما در حلقه نزدیک او باشید احساس خوشبختی و ارزشی می کند. به یاد داشته باشید: اگر او پشت سر دیگران صحبت می کند ، احتمالاً همان کار را با شما انجام داده است.

9. او گرم و سرد است

هیچ وقت نمی دانید کدام نسخه از او را خواهید گرفت. اگر او از شما راضی باشد ، تعارف و توجه به شما هدیه می شود ، اما اگر همه چیز به روال او پیش نرود ، احتمالاً دریافت کننده نظرات لوس یا شانه خنک خواهید بود.

10. او می خواهد شما تغییر کنید

وقتی در کنار او هستید ، هرگز به اندازه کافی احساس خوبی ندارید. او راهی دارد که به شما احساس می کند که کافی نیستید ، اما می تواند با چند تغییر شخصیتی همراه باشد. این میله مرتباً بالاتر می رود و برای جلب رضایت او ، ممکن است خود را در مواردی احساس کنید که برای شما طبیعی نیست. او می خواهد شما تغییر کنید – و این به این معنی است که بیشتر شبیه او شوید.

واقعیت تکان دهنده زورگویی سازنده در نزدیکترین محافل ما. پس این چیست؟ و آیا در حال دریافت بوده اید؟

لوری الیزابت فلین نویسنده تریلر تریلر دوستی سمی The Girls Are All So Nice در اینجا است.
عمیقا ناراحت کننده و اجباری ، دختران بسیار زیبا هستند در اینجا یک بررسی دقیق از طول بی رحمانه ای که دختران به آن خواهند پرداخت ، برای گرفتن آنچه که فکر می کنند بدهکار هستند ، بخشی از تجارب خود نویسنده از دوستی های دشوار در سال های دانشگاه نیز الهام گرفته شده است. به عنوان حرفه او در صنعت مدل سازی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>