10 نکته ای که از مستند سازی بریتنی اسپیرز آموختم

[ad_1]

قاب بندی بریتنی اسپیرز مستندی است که تمام دنیا در آن صحبت می کنند.

و سرانجام ، از شب گذشته ، این امکان برای پخش در انگلستان از Sky Documentaries و Now TV وجود دارد. در اینجا 10 عکس برتر برای بازدید از یک ساعت و 14 دقیقه تماشای ناخوشایند است.


1. استعداد خام بریتنی باورنکردنی است

با همه دراماتی که در دو دهه گذشته در مورد بریتنی وجود داشت ، به راحتی می توان فراموش کرد که این یک زن با استعداد خارق العاده است. تصاویر بریتنی در کودکی که لباس ملوان پوشیده و کمان در موهایش کمرنگ است و آهنگ های تلویزیون محلی را آویزان می کند ، آرواره می کند. با این وجود به همان اندازه فک انداختن – و بسیار عجیب و غریب – میزبان تلویزیون مرد مسن است ، به دلیل “چشم های زیبا” بریتنی ، از 10 (بله 10!) – بریتنی ، آن زمان ، می پرسد – پس آیا شما یک دوست پسر دارید؟ او جواب می دهد: “نه آقا”. “آنها بدخواه هستند.”

2. او در زندگی اش – در آغاز – افراد خوبی داشت

رئیس سابق و دستیار بریتنی ، فیلیشیا کولوتا ، یکی از صداهای برجسته این مستند است. فیلیسیا یک دوست خانوادگی اسپیرز بود که از 5 سالگی با بریتنی می شناسد و هنگامی که برای اولین بار در 15 سالگی در سال 1997 با Jive Records امضا شد و به نیویورک نقل مکان کرد ، به عنوان قهرمان بریتنی شرکت کرد. آنها با هم به دنیا سفر کردند و فلیسیا علی رغم اینکه سالها با او کار نکرده است ، هنوز هم کاملاً به او ارادت دارد. “او می گوید بخشی از دلیل موافقت من برای انجام این مصاحبه این است که به جهانیان یادآوری کنم که چرا ما عاشق او شدیم.”


3. بریتنی سخاوتمند است

فیلیسیا نشان می دهد که چگونه بریتنی هنگامی که برای اولین بار شهرت یافت ، به شهر کوچک خود کنوود ، لوئیزیانا بازگشت ، 10 هزار دلار از بانک برداشت و در خیابان ها رفت و اسکناس های 100 دلاری را به ساکنان محلی تقسیم کرد در حالی که برای آنها کریسمس مبارک آرزو می کرد.

همسر سابق بریتنی در یک روایت مردانه سمی شرکت کرده و از مزایای آن بهره مند شده است ، جایی که زنان جوان در اواخر دهه نود و ناگی شرمنده ، سرزنش و عینی شدند و بریتنی چهره سرشناس بود. پس از جدایی آنها ، در حالی که جاستین از او سizال می شد که آیا او را از رادیو زنده “سو استفاده کرده است” ، اما تأیید خنده آور او با خنده و خنده توسط مجریان مرد روبرو می شود. در همین حال ، بریتنی در مصاحبه های روی سینه هایش مورد بازجویی قرار می گیرد ، آیا او باکره است یا بعدا ، خواه مادر بدی باشد یا نه.

جاستین تیمبرلیک سرانجام از بریتنی اسپیرز عذرخواهی کرد ، پس چرا * آنها * در سال 2002 از هم جدا شدند؟

5- دایان سویر همچنین باید علناً از بریتنی عذرخواهی کند

در سال 2003 ، در برنامه ABC Primetime ، مجری برنامه گفتگو بارها از یك بریتنی 21 ساله كه در آن زمان بود ، پرسید كه با جاستین چه كاری كرده است تا باعث شود او از او جدا شود و از او در مورد خیانت آشكار و تصویر تحریک آمیز و وضعیت باكره بودن بازجویی كند. او سپس کلیپی از همسر فرماندار مریلند برای خود پخش می کند که ادعا می کند می خواهد “بریتنی اسپیرز” را شلیک کند زیرا این یک نمونه وحشتناک برای طرفداران جوانش است. اشک بریتنی در می آید.

6. واقعیت وجود او در 2007/2008 وحشتناک بود

تصاویر روزانه تعداد زیادی از پاپاراتزی ها که به دنبال هر حرکت بریتنی دنبال می شد – گزارش می شود عکس های او می تواند به ارزش یک میلیون دلار باشد – و باعث خرابی نهایی او در جامعه بسیار آزار دهنده است. او مردهای تنومند را با دوربین در هر کجا که می رود دنبال می کنند و حتی در یک سرویس بهداشتی عمومی در یک پمپ بنزین دنبال می کنند. در یک لحظه درگیری بین دو نفر از عکاسان در حالی که او را در روز روشن دنبال می کرد ، شروع می شود. بریتنی در حال قدم زدن در خیابان است که می گوید ، “من می ترسم” بارها و بارها.


7. محافظه کاری که او است هنوز تحت معنی ندارد

پدرش ، جیمی اسپیرز ، یک حضور شوم در این مستند است ، که وقتی دخترش برای اولین بار به شهرت رسید ، می بالد که می خواهد “برایش قایق بخرد”. محافظه کاری وی که 12 سال پیش تحت کار او قرار گرفته بود ، به جیمی قدرت کامل در امور مالی و آزادی خود را می بخشد.

8. جنبش طرفداران #FreeBritney قدرتمند است

در حالی که آخرین درخواست بریتنی برای بررسی دوره محافظه کاری خود هفته گذشته در دادگاه عالی لس آنجلس رد شد ، در جلسه دادرسی در نوامبر گذشته ، اسناد دادگاه نشان داد که بریتنی از کارهایی که طرفدارانش برای روشن کردن وضعیت او انجام می دهند ، سپاسگزار است. در این مقاله از بریتنی ، “در این مرحله از زندگی خود که می خواهد استقلال شخصی خود را بدست آورد ، از حمایت آگاهانه بسیاری از طرفدارانش استقبال و قدردانی می کند.” “بریتنی شدیداً مخالف این تلاش برای مخفی نگه داشتن مبارزات قانونی خود در یک کمد به عنوان یک راز خانوادگی است.”

بریتنی اسپیرز: داستان او تاکنون

9. ما تاکنون در شکستن تابوهای مربوط به سلامت روان تلاش کرده ایم

کانال های خبری در سراسر جهان در حال پخش لحظه ای که یک زن جوان از آمبولانس بلند می شود ، به یک قلاده گره خورده است ، به وضوح در پریشانی روحی و جسمی امروز دیده نمی شود. مادر وی لین اسپیرز معتقد است دخترش در آن زمان از افسردگی پس از زایمان رنج می برد. و بسیار تکان دهنده است که فکر کنیم این چیزی بیش از یک دهه پیش بوده است. همانطور که وسلی موریس ، منتقد کل روزنامه نیویورک تایمز در این مستند می گوید: “وقتی بریتنی اسپیرز آنچه را که او تجربه کرده بود ، هیچ کس در مورد سلامت روان صحبت نمی کرد. برای رنج و درد او پول زیادی وجود داشت. ‘

10. همه ما مقصر هستیم

قاب بندی بریتنی اسپیرز باعث ایجاد دید ناخوشایند می شود. همه ما در این نمایش عظیم گروتسک سهیم بودیم. از مصرف اخبار ، قرار دادن تصاویر بر روی تصاویر گرفته تا خرید لیوان ‘lolz’ از Urban Outfitters با مضمون “اگر بریتنی اسپیرز از 2007 زنده ماند – می توانید از امروز عبور کنید”. بهره برداری از سلامت روان بریتنی میلیون ها نفر درآمد و در برخی از زمان ها همه ما در این امر سهیم بودیم. این مستند نمی تواند یادآور سایر زنان نمادین قبل از او باشد: مرلین مونرو و پرنسس دیانا. بریتنی ، به طرز معجزه آسایی ، هنوز زنده است. بگذارید این مستند نقطه عطفی در نحوه رفتار ما با زنان در نزد مردم باشد. متاسفیم ، بریتنی.

همه ما مقصر آنچه برای بریتنی اسپیرز اتفاق افتاده است هستیم

قاب بندی بریتنی اسپیرز در Sky Documentaries یا با یک قرارداد بدون قرارداد NOW TV Entertainment Pass با پرداخت 9.99 پوند در ماه ، یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه برای کاربران جدید در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>