11 بهترین بمب حمام که اکنون باید بخرید

[ad_1]

حتی ضد حمام ها هم نمی توانند سرگرمی را که بمب های حمام به زمان حمام می آورند انکار کنند. گذشته از همه اینها قرار است یک تجربه آرامش بخش ، شاد باشد. چه راهی بهتر برای پایان دادن به یک روز طولانی کار ، این است که در یک آب گرم بخار آب بخورید تا خود را ناز کنید. ما همچنین دوست داریم که رنگ و هیجان را در مخلوط پرتاب کنیم.

افراد حمام همه چیز را در مورد بمب های حمام می دانند. همه اینها رویاهای آزمایش علوم دبستان ما هستند که به حقیقت می پیوندند! زیبایی این موارد هنگامی نمایان می شود که این مخلوط بسته بندی شده سخت از مواد خشک پس از تماس با آب شروع به ایجاد حباب می کند. برخی از آنها هیجان انگیزتر از دیگران هستند ، برخی دیگر به جنبه تجمل گرایی توجه دارند ، برخی دیگر به فرمولهای اخلاقی متناسب با پوست که فقط شامل مواد ارگانیک و گیاهخواران ، روغنهای اساسی ، نمک های حمام و غیره هستند تمرکز می کنند.

25 نمک حمام برای بالا بردن زمان حمام و کمک به آرامش شما

با این حال ، بمب های حمام فقط برای تزئین یا تمایل به خلوص نیستند ، گرچه این به تنهایی آن را به ما فروخته است. برخی همچنین نرم کننده ها و نرم کننده هایی را به آب حمام شما اضافه می کنند که به عنوان یک مرطوب کننده گازدار و سرگرم کننده عمل می کند و پوست شما را نرم ، ابریشمی و لطیف می کند. برخی از آنها همچنین دارای خواص پاک کنندگی واقعاً موثری خواهند بود. بعضی از آنها خاصیت انرژی زایی بیشتری نسبت به آرامش دارند و گرچه ممکن است جو ایجاد کنند ، اما می توانند عضلات را ملایم و آرام کنند.

در واقع ، تقریباً همه بمب های حمام حاوی بی کربنات سدیم و اسید سیتریک هستند. ادغام این دو ماده نه تنها باعث ایجاد احساس گازدار شده ای می شود که ما آن را زینت می دهیم ، بلکه بیشتر باعث تمیز شدن و ترمیم پوست می شود و حتی به دلیل تقویت عروق خونی نیز شناخته می شوند. در نهایت پوستی سالم و جوان تر به شما می دهد.

کارهایی که باید انجام شود تمام شده است؟ چگونه می توان آن حمام های آرامش بخش را که در اینستاگرام مشاهده می کنید ایجاد کنید

اگرچه رایحه در مراقبت از پوست می تواند تداخل بدی داشته باشد ، اما در بمب های حمام می توانند مزایای جدی آروماتراپی داشته باشند. رایحه های بمب حمام نوعی است که برای ساعت ها روی پوست باقی می ماند. بهتر است صبح بخاطر رایحه درمانی پر انرژی از رایحه های مرکبات استفاده کنید ، که به بیدار کردن پوست خسته و خواب آلوده معروف هستند. برای وقت عصر ، رایحه های آرام مانند اسطوخودوس محبوبیت بیشتری دارند تا به شما کمک کنند تا آرام شوید و بدن خود را برای یک حرکت آرام در یک خواب عمیق آماده کنید.

به همین دلیل ما مجموعه ای از 11 بمب حمام را که با دقت توسط GLAMOR انتخاب شده است ، گردآوری کرده ایم تا بتوانید زمان استحمام خود را هر بار یک بار بخار بخورید …

sheimamona

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>