11 بهترین زنگ برای افزودن به برنامه روزانه مو

[ad_1]

سرپوش مو از آن زمان تاکنون مورد بحث توییتر قرار گرفته است جزیره عشقکاز کاموی ورزشهای مذهبی آنها را شروع کرد در حالی که آنها را با PJs خود مطابقت داد. درباره اهداف زیبایی قبل از خواب صحبت کنید!

همانطور که احتمالاً هرکسی موهای فر / موج دار بتواند گواهی کند ، کلاه های محافظ یکی از بهترین هک ها برای براق نگه داشتن مو و محافظت در برابر اصطکاک ورقهای پنبه ای و روبالشتی ها است.

عدم تنوع در جزیره لاو برای زنان سیاه پوست ضرر ندارد. در واقع به ما لطف می کند. این چرا …

اثبات شده است که سکرت های ابریشمی یکی از داغ ترین لوازم جانبی مو در سال جاری است ، اما در حال آماده شدن کلاه های محافظ است. و به دلیل خوبی در حالی که روبالشتی های ابریشمی در میان قبایل موی فرفری محبوب هستند ، و خراط های ابریشمی جلوه زیبایی به هر دسته موی قدیمی می بخشد ، کلاه های محافظ به کار شما می آیند تا سیم پیچ ها را از اصطکاک خالی نگه دارند. آنها اجازه می دهند موها آزادانه در داخل آن بنشینند. این همچنین به معنای جلوگیری از کشیدن یا کشیدن غیر ارادی موهای شما در هنگام خواب است.

این رسمی است: بندهای موی آن تمام شده است ، محصولات ابریشمی موجود است – و ما می توانیم تایید کنیم که این بهترین ها در حال حاضر در بازار هستند

چرا سرپوش ابریشمی برای موهای شما مفید است؟

ابریشم کریپتونیت مو است. مشخص شده است که بافت طبیعی و صاف آن کیفیت مو را بهبود می بخشد. بدون ایجاد انتهای شکافته ، از وز شدن مو جلوگیری کرده و رقیق شدن را کاهش می دهد.

کلاه های ابریشمی همچنین شناخته شده اند که با محافظت از مو در برابر شکستگی ، قفل های شما را در شکل مطلوب نگه می دارند زیرا باعث اصطکاک و کشش کمتری نسبت به مواد دیگر می شود. آنها همچنین به کنترل گره خوردن کمک می کنند و موهای شما را بسیار نرم می کند! بنابراین به عنوان ماده ای مناسب برای انواع موهای مو عمل می کند اما بخصوص برای موهایی که خشک و مستعد شکستن هستند.

دیون اسمیت ، آرایشگر و مربی – که از مشتریان مشهور وی می توان به ونوس ویلیامز ، لی- آن پینوک و امبر گیل اشاره کرد – اضافه می کند که روبالشتی های ابریشمی نیز می توانند به انسداد رطوبت کمک کنند.

“سرپوش های ابریشمی همچنین می توانند از خشکی مو جلوگیری کنند ، زیرا بالش های نخی رطوبت موهای ما را جذب می کنند که باعث خشکی آن می شود. استفاده از سرپوش ابریشمی باعث کاهش این رطوبت می شود.”

بالش های ابریشمی برای نجات پوست (و موهای شما) در اینجا هستند ، بنابراین در اینجا بهترین موارد برای کمک به محافظت از ماسک و سر تخت است

چه نوع موهایی بیشتر از سرپوش ابریشمی سود می برند؟

اگرچه قبایل موی فر برای مدت طولانی بر روی این راز کلاه کاسکت نشسته اند ، اما تمام بافت های مو از ساخت سوئیچ سود می برند. دیون اسمیت می گوید: “سرپوش های ابریشمی برای انواع موها مفید است ، زیرا همه موهای سالم و مرطوب می خواهند. اما موهای مجعد و موج دار بعد از استفاده از سرپوش ابریشمی ، فواید بیشتری برای فرهای آنها خواهد داشت.”

تفاوت بین سرپوش های ابریشمی و ساتن چیست؟

وقتی نوبت به ابریشم یا ساتن می رسد ، متخصصان هر کدام را انتخاب می کنند یا بسته به سبک و بودجه شما بستگی دارند. تفاوت بیشتر در مواد است. “کلاه ایمنی ابریشمی از الیاف طبیعی تشکیل شده است ، در حالی که کلاهک ساتن ترکیبی از پارچه های مختلف مانند نایلون ، پلی استر است.

دیون می افزاید: “هر دو روغن طبیعی موهای شما را حفظ می کنند و اصطکاک کمتری بین مو و سایر سطوح ایجاد می کنند ، بنابراین مواد انتخابی کاملاً به خود شما بستگی دارد.”

در اینجا 11 کلاه ایمنی برتر و ابریشمی و ساتن ما از هر رنگ رنگین کمان موجود برای خرید موجود است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>