11 بهترین شراب جعبه دار 2021 برای تابستان پس از قفل

[ad_1]

اگر موفق شده اید ناباوری خود را مبنی بر اینکه شراب جعبه ای * می تواند واقعاً شگفت انگیز باشد تعلیق کنید ، با کلیک بر روی این مقاله ، آماده باشید کاملاً تبدیل شده شراب بسته بندی شده که دیگر یک پسر عموی ضعیف برای رقیب شیشه ای خود نیست ، در سال های اخیر بسیار درخشیده است – و ما پیش بینی می کنیم که این نوشیدنی تابستان شود. آره، زوج برای پالتهایی که با تحویل چندین شراب اشتراک شراب ، بیش از قفل کردن تصفیه شده اند.

پس از ماه ها انزوا ، همه ما بیش از همه آماده هستیم تا سرانجام معاشرت کنیم – اما این که آیا این به دلیل محدودیت هایی است که هنوز وجود دارد ، یا اینکه بخواهیم اطمینان حاصل کنیم که می توانیم از نظر اجتماعی به اندازه کافی فاصله داشته باشیم ، عمده رویدادهای اجتماعی ما احتمالاً در خارج از منزل برگزار می شود. این به معنای تعداد زیادی پیک نیک ، کباب پز و روزهای دیگر بوجود آمده است – که همگی کاملاً با یک شراب جعبه ای خوشمزه جفت می شوند. جعبه های شراب به جای اینکه با خود بطری های شراب و شکستنی متعدد بخرید ، یک جایگزین مناسب برای فضای باز است – به علاوه برخی از آنها 5 لیتر گل رز / شیراز / شاردون را نگه می دارند ، آنها به اندازه کافی بزرگ هستند که شما نخواهید (وحشت! ) تمام شود

بهترین خدمات اشتراک آبجو برای پیک نیک های دنج یا هدیه روز پدر

برای خرید در بسیاری از سایت های تحویل الکل مورد علاقه ما ، دلیل دیگری که محبوبیت شراب بسته بندی سریع رشد می کند این است که گزینه پایدارتری است. به نظر می رسد بطری های شیشه ای گزینه دوستانه تری برای محیط زیست به نظر می رسند ، اما در واقع شیشه سبز است بسیار بازیافت در انگلستان دشوار است – بنابراین بطری یا دو بطری که با مسئولیت پذیری هر هفته در بازیافت خود قرار می دهید می تواند در یک محل دفن زباله قرار گیرد. پس از آن ردپای کربن بالا در اطراف تولید و حمل شراب بطری وجود دارد. از طرف دیگر شراب جعبه ای؟ بسته بندی آن کاملاً قابل بازیافت است ، در تولید انرژی صرفه جویی می شود و صرفه جویی در مصرف کربن در حمل و نقل جعبه های نسبتاً سبک بسیار قابل توجه است – نیازی به گفتن نیست که شراب در هر جعبه می تواند تا 6 هفته دوام داشته باشد ، بنابراین اتلاف غیر ضروری وجود ندارد. به عبارت دیگر ، شما می توانید با خوشحالی یکی دو لیوان عصر خود را از یک جعبه بدون هیچ گناهی قفل کنید.

اگر همه اینها برای تبدیل شما کافی نباشد ، این واقعیت ساده وجود دارد که بسیاری از شرابهای جعبه ای دوره جدید به همان کیفیت شراب بطری هستند. خواه به دنبال یک سفید میوه ای یا یک گل رز ترد باشید ، شراب سازان محترم از فرانسه تا ایتالیا در بسته بندی کیسه ای در یک جعبه شراب را در آغوش می گیرند. و شما هم باید همینطور باشید.

از چیلی و آهک گرفته تا خامه لخته (!!) ، نوک تیپ خود را با این جین های خوش طعم خوشمزه یک درجه بالاتر ببرید

آیا آماده اید برخی از بهترین شراب های جعبه ای موجود را امتحان کنید؟ برای ویرایش ما به پایین پیمایش کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>